Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy rossz oldalról közelítjük meg a dolgot és az egész a Lucasfilm ötlete.
Remélem nyomós indok van mögötte, persze mindig ezt szajkózom, de egyszerűen nem tudom miért jó az, ha leállnak egy hónapra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nyomós indok van mögötte, persze mindig ezt szajkózom, de egyszerűen nem tudom miért jó az, ha leállnak egy hónapra.

Tapasztalataim szerint ez eléggé nézettségromboló hatással van. Talán azért halmozzák ennyire a szüneteket, mert szerintük kevesen nézik, de ezzel pont azt érik el, amit el akarnak kerülni, hogy csökkenni fog a nézettség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tapasztalataim szerint ez eléggé nézettségromboló hatással van. Talán azért halmozzák ennyire a szüneteket, mert szerintük kevesen nézik, de ezzel pont azt érik el, amit el akarnak kerülni, hogy csökkenni fog a nézettség. :)
Épp a sok szünet miatt csökken a nézettsége. Ráadásul az első évad epizódjait más időpontban is adták ha jól emlékszem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem viszont látjuk őt még az idén. Legalábbis sajnálnám, ha egy ilyen egyedi karaktert csak 4 epizód kedvéért alkottak volna meg.
Ha nem is tér vissza ebben az évadban, még visszajöhet a következőben. Én nem kedvelem különösebben, de kinézem belőle, hogy tud vigyázni magára, és életben marad. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jó lenne tudni, hogy mihez kezdett a szeretett búvóhelyének megsemmisülése után. Meg hát ő volt a második évad igazi reklámarca. Csak-csak felbukkan még...

Spoiler:

...Bossk, Sugi, Embo és a többiek oldalán. :D Ráadásul a Malastare-on. Utoljára a fogatversenyzős játékban volt hozzá szerencsém. Nem túl bizalomgerjesztő világ. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jó lenne tudni, hogy mihez kezdett a szeretett búvóhelyének megsemmisülése után. Meg hát ő volt a második évad igazi reklámarca. Csak-csak felbukkan még...

Spoiler:

...Bossk, Sugi, Embo és a többiek oldalán. :D Ráadásul a Malastare-on. Utoljára a fogatversenyzős játékban volt hozzá szerencsém. Nem túl bizalomgerjesztő világ. :D
Én már alig várom azt a bolygót KisKósa! Még nem láttam róla semmit se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.... Itt arról van szó, hogy világpremier lesz a Sky TV-n (UK) most szombaton, a Senate Murdert leadják.

http://tv.sky.com/tvlistings?channelId=402...%20Clone%20Wars

Nem vagyok túl tájékozott a sorozatok világában, de nem úgy szokott lenni, hogy egy adó az elejétől kezd adni egy sorozatot? Mi értelme van a világpremiernek az évad vége felé? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok túl tájékozott a sorozatok világában, de nem úgy szokott lenni, hogy egy adó az elejétől kezd adni egy sorozatot? Mi értelme van a világpremiernek az évad vége felé? :)
Csak a részre gondolnak. Szerintem. Mert bizony náluk lesz látható először. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint még vasárnap láthatjuk a Senate Murders-t?

A Prison Break-kel is megtörtént már ez, a sorozatzáró 2 résznél, amit a Sky1 adott le először, nem az addig megszokott FOX TV.

Csak vegyék fel!! :)

 

 

Ez nem kétséges, de vajon leadják ezt az részt, és annyi? :) Vagy folytatják onnantól az évadot?
Szerintem ők eddig is adták az évadot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak vegyék fel!! :)

A Prison Break-nél is időben volt release. :) Talán itt még hamarabb lesz, mert 40-45 perc helyett kb. 20 perc egy rész. Hamarabb, lemegy, hamarabb feltöltik, stb. Jól indulna a vasárnapom, de szerintem nem vagyok vele egyedül. :) Habár mindig felirattal nézem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Prison Break-nél is időben volt release. :) Talán itt még hamarabb lesz, mert 40-45 perc helyett kb. 20 perc egy rész. Hamarabb, lemegy, hamarabb feltöltik, stb. Jól indulna a vasárnapom, de szerintem nem vagyok vele egyedül. :) Habár mindig felirattal nézem...
Amúgy se láttam még Sky logós epizódot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.