Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Senate Murders egy olyan rész lett, aminek a nézését képtelen vagyok abba hagyni. Kibaltázottan jó lett...minden karakter a helyén van. De igazából ezt az egész TCW-re el tudom mondani, így a kötelező sablonokat nem írom le, azt már más megtette. Egyszerűen csak leülök az ágyamra egy bögre forró teával a kezemben, kinyújtom a lábamat, betakarózok és élvezem a sorozatot. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Senate Murders egy olyan rész lett, aminek a nézését képtelen vagyok abba hagyni. Kibaltázottan jó lett...minden karakter a helyén van. De igazából ezt az egész TCW-re el tudom mondani, így a kötelező sablonokat nem írom le, azt már más megtette. Egyszerűen csak leülök az ágyamra egy bögre forró teával a kezemben, kinyújtom a lábamat, betakarózok és élvezem a sorozatot. Ennyi.
A második évadban látható politikai kavarás, egészében véve nagyon jó lett. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ez az infó már volt-e, de inkább kétszer, mint egyszer sem. :(

 

2x18-19

 

Palpatine elsöprő erejű, új szuper fegyvere feléleszti zillo-t, a bestiát Malastare-on, mely megfékezése a Jedikre hárul. Elszállítják Coruscant-ra tanulmányozni, de elszabadul, így a Jediknek választaniuk kell, hogy megmentik a több millió lakos életét, vagy elpusztítják az utolsó zillo pédányt...

 

Itt egy kis kép az aranyosról... :D

 

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tud egy (lehetőleg Megavideos, de más is lehet) linket hogy letöltsem a CAt and Mouse-t?
Megaupload link van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nem beszélve arról, hogy Shaak Ti legalább olyan oszlopos tagja a Rendnek, mint Plo Koon vagy éppen Kit Fisto. Gondolom nem a két szép szeméért kapott széket a Tanácsban. Az is elárul egy keveset, hogy túléli a 66-os parancsot...még ha jórészt szerencsével is. ;)

Szóval remélem jól összerakott modellt kap és a karakter is helyén lesz stílusilag. Ha hozza a hangulatot, akkor tényleg ütős évadfinálé lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky. Nem éli túl. ;)

 

Spoiler:

"Miután Anakin megjött a hírrel, hogy Palpatine a Sith nagyúr, Shaak Ti-re bízták a feladatot, hogy megvédje a Templomot, míg Windu, Kit Fisto, Saesee Tiin és Agen Kolar mester elmentek feltartóztatni a Sith-et. Percekkel a parancs életbelépése előtt, Ti mester találkozott Anakinnal aki épp Windunak indult segíteni. Shaak Ti megpróbálta visszatartani az ifjú Jedit, de ő arra hivatkozva, hogy ő a Kiválasztott elindult.

Shaak Ti ott volt a Templom elesésekor. Tudva, hogy nem lehet ellenfele Darth Vadernek és az 501-es Légiónak, elhagyta a Coruscantot és a Feluciara ment, ahol Jedi társait Aayla Securat és Bariss Offeet már megölték."

 

Amúgy érdekes, hogy "eredetileg" kétszer is meghalt volna az EP3-ban, végül mégis életben hagyták.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.