Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Satine továbbra is félelmetesen jó karakter, remélem visszatér a harmadik évadban. És sajnos attól is tartok, hogy végül is sikerül Palpatine terve, és sikerül belerángatni a háborúba a Mandaloreokat.

Az bizony. A trailer alapján valószínűnek találom a visszatérését. Főleg amikor...

Spoiler:

...Ahsoka leüti azt a mandalori őrt. Ez az új, pacifista mandalori rendszer mindenképp bukásra van ítélve. Az EU-ból már tudjuk, hogy azóta ismét visszatértek a régi hagyományokhoz, köszönhetően egy Alpha-Ř2, vagy "Spar" nevű renegát klónnak, aki a szeparatisták oldalán harcolt, akárcsak Slick. Ízig-vérig mandalori. Ha Pre Vizsla nem is jár sikerrel, Spar mindenképp visszafoglalja a Mandalore-t. Satine-nak pedig éppen ezért nem jósolok túl biztató jövőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ezért várom a Satine visszatérését. Talán választ kapunk ezekre a mikéntekre és hogyanokra. :D

És az Kenobi-Satine szerelmi szállal is kezdhetnének valamit. :D Például még lehetne egy utolsó közös csókjuk, mielőtt Satine meghalna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A Mandalore-ok, miután letaszították a trónról majd életben hagyják? :) A második évadból nem ez derült ki :P

Ettől függetlenül nem 100%, hogy meg is hal... A 66-os parancsban "elvileg" minden Jedit kiirtottak, gyakorlatilag már nem egészen. Könnyen megeshet, hogy Satine trónfosztása után elmenekül és elkezd kiépíteni egy mozgalmat, miegymás.

Persze a halála is benne van a pakliban, bár - Ahsoka kapcsán már megbeszéltük - gyereksorozat révén, szerintem nem túl valószínű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül nem 100%, hogy meg is hal... A 66-os parancsban "elvileg" minden Jedit kiirtottak, gyakorlatilag már nem egészen. Könnyen megeshet, hogy Satine trónfosztása után elmenekül és elkezd kiépíteni egy mozgalmat, miegymás.

Persze a halála is benne van a pakliban, bár - Ahsoka kapcsán már megbeszéltük - gyereksorozat révén, szerintem nem túl valószínű.

Szerintem pedig minél inkább előrébb haladunk a sorozatban, annál komolyabb hangvételű lesz, ezt már tapasztaltuk, hisz a nézőközönség egyre jobban felcseperedik, és körülbelül 4-5 évad után szerintem megkomolyodik annyira a sorozat (és talán a nézőközönség is) hogy Ahsoka esetleg meghaljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig minél inkább előrébb haladunk a sorozatban, annál komolyabb hangvételű lesz, ezt már tapasztaltuk, hisz a nézőközönség egyre jobban felcseperedik, és körülbelül 4-5 évad után szerintem megkomolyodik annyira a sorozat (és talán a nézőközönség is) hogy Ahsoka esetleg meghaljon.

Furcsán hangzik, de jobban örülnék, ha Ahsoka a TCW-n belül meghalna, mert így nem cseszik el a karaktert az EU-"tucatművek". Ennek ellenére, erősen kétlem, hogy ez lesz, akármennyire komolyodik a sztori hangvétele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tűkön ülve várom, hogy Phobos mikor hozakodik elő a Senate Murders magyar release-vel. :)
Phobos bácsi ma strandon volt és sütette a hasát, nem ért rá ilyenekkel foglalkozni :D

 

15. rész

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kép.

 

Korribant szívesen látnám a sorozatban.

Igen, én is. Úgy vélem, hogy az ilyen jelentősebb EU helyszíneket, mint például a Korriban, Corellia, Nar Shaddaa és a többiek, érdemes szerepeltetni.

Spoiler:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ahhoz képest, hogy a Tatooine csak egy hatalmas nagy sivatag, én nem nagyon tudom megunni. Nem úgy, mint a többi hasonló bolygónál. Az első két évad két legnagyobb csatája, két sivatagos bolygón játszódott, a Rylothon és a Geonosison. Azokat mégsem szeretem annyira, mint a Tatooine-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig épp az lenne a jó, ha minél több olyan bolygóra látogatnánk el, ahol eddig még nem jártunk. Nem csak folyton visszajárkálni az eddig már megismert helyszínekre. :) Persze nem arról van szó, hogy kizárólag új helyszínekre kalandozzunk el, de hasonlítsuk már össze a második évadot az elsővel. Rugosa, Rodia, Vassek, Vanqor, Florrum, Maridun, Orto Plutonia, Iego, Ryloth... Sőt, a mozifilmben pedig ott volt még a Christophsis és a Teth. Igaz, néhány már szerepelt közöttük korábbi EU-kban. Igazán változatosak voltak egytől-egyig. Aztán itt van a második évad. Mandalore, Concordia, Malastare és ennyi. Nah, jó... Még láttuk a Devaron bolygót az űrből. Annyiban talán mégis jó ez, hogy jobban megismerhetjük azokat a bolygókat, amiket az EPIII. végén csak néhány pillanatra láthatunk. Már csak a Kashyyyk és a Mygeeto hiányzik az EPIII.-as bolygók listájáról.

Spoiler:

Meg persze az Alderaan, de mint az már kiderült, szerepet kap a harmadik évadban, és ennek nagyon örülök. :D Ebből a bolygóból sem láthattunk túl sokat, az a kevés is, amit láttunk, az is gyönyörű látvány volt. De hogy Alderaan pusztulása igazán fájdalmas jelenet legyen az EPIV.-ben, ahhoz jobban meg kell ismernünk.

És remélem az évad legnagyobb csatája nem egy újabb sivatagos ütközet lesz, mint az első évadban a Ryloth, vagy a másodikban a Geonosis. Igazán szerepelhetne már egy erdős, vagy dzsungeles bolygó.

És van még valami, pontosabban valaki, akit nagyon hiányoltam. Sly Moore. Mas Ameddához hasonlóan neki is ott kellene állnia Palpatine mellett az ülésteremben, ehelyett csak a hűlt helyét láthattuk.

A negatív hangvétel ellenére továbbra is imádom ezt a sorozatot, soha ne legyen vége. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felfedeztem ezt-azt a harmadik évad trailereiben...

Spoiler:

Aurra Sing szemei itt annyira furcsák. Vajon miért?

 

seyes.png

 

Ezen a képen pedig szinte biztos vagyok benne, hogy a pirossal bekarikázott rész az Ziro hátulról. A zölddel bekarikázott rész nagyon homályos, de az alakját elnézve egy IG-86-os orgyilkos droidnak tűnik.

 

ziro.png

 

Ez pedig egy másik jelenet a már nyilvánosságra hozott, jó minőségű trailerből. Jól látható, hogy ugyanazon a helyszínen vannak, ahol Ziro is. És mindkét trailerben ez után a jelenet után mindig Ziro nyáladzó fejét mutatják. Szinte biztos, hogy ez egy új bolygó, talán a Sleheyron, Ziro otthona, de ha nem is ez, biztos, hogy valami eldugott peremvidéki hely lehet. :)

 

shideout.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.