Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként ez az alábbi videó egy szerkesztett változat, amit a CN ad le hetente. Hasbro játékokon található kódokkal lehet aktiválni az adott spotot. ;) Elnézve, még rengeteg lesz, szóval legyetek figyelemmel mert jönni fog a többi is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HD-k

Spoiler:

Ja, van egy rendes srác aki felrakosgatja... Csak nem otthon vagyok, úgyhogy nem tudom feltölteni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek! Shaak Ti nagyon szépen meg lett csinálva. Furcsa, hogy nincs páncélja. Di klón parancsnokának miért van Phase II -es páncélja?

Őőő... Di klónparancsnokának Phase I.-es páncélja van, meglehet, hogy rossz képet néztél. Az első képen egy ARC klónparancsnok van, semmi köze Ima-Gunhoz. Az ő klónparancsnoka az utolsó előtti képen van. :) Nekem nagyon tetszik ez a kosszerű festés. :)

Shaak Ti szerintem is különösen jól néz ki. Egyébként én úgy vettem észre, hogy csak a sorozat elején törekedtek arra, hogy mindenáron páncélba bújtassák a Jediket. Anakin és Obi-Wan kapott páncélzatot, néhányan pedig csak ilyen alkarvédőt, mint például Mace Windu, Plo Koon, Kit Fisto. De azóta már sokkal inkább az eredeti ruházatukban modellezik le a szereplőket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon pofás képek.

 

Jó képek! Shaak Ti nagyon szépen meg lett csinálva. Furcsa, hogy nincs páncélja. Di klón parancsnokának miért van Phase II -es páncélja?

Eddig sem volt minden Jedi páncélban. Barriss Offe, Luminara Unduli, Ki-Adi-Mundi, Yoda, vagy éppen Ahsoka, ők sem viseltek páncélt.

Az új klónpáncélok szerintem fokozatosan kerülnek majd képbe. Előbb egy-két egység, majd egyre többen. Mint Obi légiója. Először csak Cody hordott sárga jelzésű páncélt, majd a fontosabb karakterek, végül már a mellékkaraktereken is feltűntek (és ez volt az 501 légió tagjaival is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőő... Di klónparancsnokának Phase I.-es páncélja van, meglehet, hogy rossz képet néztél. Az első képen egy ARC klónparancsnok van, semmi köze Ima-Gunhoz. Az ő klónparancsnoka az utolsó előtti képen van. :)
Az utolsó előtti az nem Wolffe? :) Akkor ki ez az új parancsnok?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azóta már sokkal inkább az eredeti ruházatukban modellezik le a szereplőket.

Ami szerintem ésszerű, hiszen a filmekben sem hordtak ilyen lovagi vérteket. Jó lenne, ha Obi-Wanról és Anakinról is elhagynák idővel, meg a többiek is elvesztenék az alkarvédőket. És végre megkerülnének a jó öreg Jedi köpenyek.

Amúgy az elején azért is kaptak páncélokat, mert még gondok voltak a köpenyek lebegésének mozgásával. Ezt körülbelül a Mandalore Plotra és a Senate Murdersre sikerült megcsinálni, illetve, most már a költségekkel sem kell tökölniük (pl. anno a mozifilmben ezért vették le a kék szenátusi őrökről a köpenyt és a tollakat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig sem volt minden Jedi páncélban. Barriss Offe, Luminara Unduli, Ki-Adi-Mundi, Yoda, vagy éppen Ahsoka, ők sem viseltek páncélt.

Az új klónpáncélok szerintem fokozatosan kerülnek majd képbe. Előbb egy-két egység, majd egyre többen. Mint Obi légiója. Először csak Cody hordott sárga jelzésű páncélt, majd a fontosabb karakterek, végül már a mellékkaraktereken is feltűntek (és ez volt az 501 légió tagjaival is).

Ez is igaz. Még fel se figyeltem erre a mintára. Szerintem csak a legtöbbet harcoló Jedik hordanak páncélt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm....akkor kíváncsian várom ennek az új parancsnoknak a kilétét. :) Biztos valami új modell lehet, ha már Phase-II van rajta.

 

Dzséjt! Készül a második évados kritikád? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek, KisKósa! :)

Shaak Ti nagyon bejön rajta. Jól megoldották a karakter TCW-s kidolgozását. Bizonyára eltartott egy darabig a megalkotása, ezért sem láthattuk eddig.

Spoiler:

Kíváncsian várom, mit alakít majd Kamino-n. :)

Erre az új "beugró" Jedire, illetve szerepére is kíváncsi vagyok, meg úgy általában... az egész 3. évadra! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pofás magazinnak tűnik, Ody. Ha a tartalma is ennyire jó és megjelenne nálunk is, nem kérdéses, hogy a polcomon lenne a helye. :)

 

Egyébként számomra újdonság, hogy azért kaptak a sorozat elején és a filmben köpeny helyett páncélt a Jedik, mert nem tudták megoldani a lebegtetését. Jobban belegondolva, logikus és ötletes megoldást választottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként számomra újdonság, hogy azért kaptak a sorozat elején és a filmben köpeny helyett páncélt a Jedik, mert nem tudták megoldani a lebegtetését. Jobban belegondolva, logikus és ötletes megoldást választottak.
Szerintem ez csak dzséjt teóriája, szóval ne vedd készpénznek. :)

 

 

Akinek kell szóljon a Trillianba, ők szoktak külföldi újságokat behozni, én is tőlük veszem az Insidereket, de van ott képregény is, szóval ha van igény, szerintem behozzák.
Köszi előre is! Ha elérek az angolban egy bizonyos szintet, akkor mindenképpen érdekel majd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak dzséjt teóriája, szóval ne vedd készpénznek. :D

Most virtuálisan rádfüttyentek, aztán azt mondom, hogy epizód leírások (Senate Murders)! Bár tény, kicsit rosszul fogalmaztam (vagyis rosszul emlékeztem :) ), szóval pontosan szólva: a költségvetés miatt nem tudták rájuk tenni a köpenyeket, és ezért kaptak páncélokat (mint a kék őrök).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most virtuálisan rádfüttyentek, aztán azt mondom, hogy epizód leírások (Senate Murders)! Bár tény, kicsit félreérthetően fogalmaztam, szóval pontosan szólva: a költségvetés miatt nem tudták rájuk tenni a köpenyeket, és ezért kaptak páncélokat (mint a kék őrök).
Ne füttyögj, mert tudom mi van a Senate Murders guideban. :D A technikai problémáról pl. semmi, csak a pénzhiány ami egyértelművé teszi, hogy az őrök megjelenésén spóroltak. :P Szerintem ha akartak volna, akkor Obiéknek is köpenyt adnak. Annyira intenzíven harcolnak a TCW -ben, hogy köpenyben egyszerűen nem lehet olyan dolgokat csinálni. A másik dolog pedig, hogy azzal, hogy a háborúban levették a köpenyt, saját Jedi mivoltuk egy szeletét is háttérbe szorították (nem katonák vagyunk, hanem a béke őrei). :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha akartak volna, akkor Obiéknek is köpenyt adnak.

Tudod mennyibe került volna az? Nincs annyi szenátori őr a komplett sorozatban, amin meg lehetne spórolni azt a pénzt :D

 

A másik dolog pedig, hogy azzal, hogy a háborúban levették a köpenyt, saját Jedi mivoltuk egy szeletét is háttérbe szorították (nem katonák vagyunk, hanem a béke őrei).

Ez nagyon szép és jó, meg szimbolikus, meg minden, csak azon kívül, hogy egyre több Jedi van, akik még karvédőt sem hordanak, ezzel elmetélve a szimbolikát, ráadásul a filmekben baromira nincs így. És azért nem ártana, ha a sorozat igazodna az alapműhöz ilyen részletekben is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon szép és jó, meg szimbólikus, meg minden, csak azon kívül, hogy egyre több Jedi van, akik még karvédőt sem hordanak, a filmben baromira nincs így. És azért nem ártana, ha a sorozat igazodna az alapműhöz ilyen részletekben is :)
Engem nem tud izgatni, hogy a filmben nincsenek állig pajzsban. :D Tombol a háború, most abban vannak. Az EPIII elején meg már vége lesz lassan. A többi meg csak rugózás valamin ami számomra nem fontos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi meg csak rugózás valamin ami számomra nem fontos.

Nekem viszont annál fontosabb :P :P Az ilyen apróságok miatt nem fog kinőni sosem a TCW az EU-ból számomra.

Az ep3 elején szerintem csak Palpatine tudta, hogy közeleg a háború vége. Meg Grievous, akinek megmondta, de az tuti, hogy a Jedik nem tudták, és pláne nem a háború helyzetéhez állították az aktuális divatjukat :)

Viszont annyiból jobb ez a páncél, hogy erősíti a lovagságot. Az más kérdés, hogy ebben a formában ez nem illik a Jedikhez, de hát az sem, hogy tábornoknak szólítják őket. Szegénykék, nagyon mellé fogtak ezzel a klón háborúk biznyisszel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen páncél? Hol? Én még egy Jedin sem láttam páncélt. Nekik nem is kell, hisz velük van az Erő.
Obi-Wanon és Anakinon van részelges klónpáncél. A mellvért és az alkaron, míg ha megfigyeled más Jediken nincs (pl. Windu, Fisto és legfőkébb Ahsoka)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wanon és Anakinon van részelges klónpáncél. A mellvért és az alkaron, míg ha megfigyeled más Jediken nincs (pl. Windu, Fisto és legfőkébb Ahsoka)

 

 

Én sosem láttam. Kiábrándító is lenne. Egy Jedi az Erőt használja a lövedékek kivédésére ne páncélt. BRRRRRRR.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.