Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, már megvolt a vezetők szöktetése? :D

Csak nehogy ilyen 10 másodperces epizód előtti szöveg legyen... "A Szeparatista hadvezéreket, Grievous tábornok kiszabdította, de mikőzben menekűlt a Coruscantról, két bátor Jedi lovag... " Ismerős, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy ilyen 10 másodperces epizód előtti szöveg legyen... "A Szeparatista hadvezéreket, Grievous tábornok kiszabdította, de mikőzben menekűlt a Coruscantról, két bátor Jedi lovag... " Ismerős, ugye?
Valahogy engem nem tud feltüzelni a szöktetésük, úgy hogy ennyivel meg is elégednék. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is eléggé irritálna, ha ennyivel lerendeznék. Minek nyitnak meg egy történeti szálat, ha utána lecsokizzák? Szóval remélem, nem ennyi lesz. Sőt, jó lenne, ha Boba Fett szökését is belevennék a két szepivezér szökésébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is eléggé irritálna, ha ennyivel lerendeznék. Minek nyitnak meg egy történeti szálat, ha utána lecsokizzák? Szóval remélem, nem ennyi lesz. Sőt, jó lenne, ha Boba Fett szökését is belevennék a két szepivezér szökésébe.
Pedig valószínű, hogy pár mondattal lerendezik. Így is volt már egy szöktetős rész. Persze nem vagyok semmi jónak az elrontója, szóval felőlem jöhet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem olyan stílusú lenne az epizód, hogy a szeparatisták küldenek egy valakit, aki majd kiszabadítja őket, hanem olyan, hogy a bentiek önerőből szöknek ki. Például egy börtönlázadás keretében. Például amikor a rabok libasorban haladnak az étkezde irányába, Bossk dühében rátámad az egyik őrre, kitöri a nyakát, aztán ráveti magát a következőre és a többi rab is úgy érzi, hogy cselekednie kell, Vindi kigáncsolja az egyiket, Loathsom pedig addig üti, amíg mozog. Lok Durd sunyiban magához vesz egy fegyvert, míg Boba igyekszik kevésbé belebonyolódni a harcba, és elszörnyed a meggyilkolt klónok láttán, akik az apjára emlékeztetik őt, Tambor pedig azt sem tudja, hogy mitévő legyen a börtönlázadás közepén. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem olyan stílusú lenne az epizód, hogy a szeparatisták küldenek egy valakit, aki majd kiszabadítja őket, hanem olyan, hogy a bentiek önerőből szöknek ki. Például egy börtönlázadás keretében. Például amikor a rabok libasorban haladnak az étkezde irányába, Bossk dühében rátámad az egyik őrre, kitöri a nyakát, aztán ráveti magát a következőre és a többi rab is úgy érzi, hogy cselekednie kell, Vindi kigáncsolja az egyiket, Loathsom pedig addig üti, amíg mozog. Lok Durd sunyiban magához vesz egy fegyvert, míg Boba igyekszik kevésbé belebonyolódni a harcba, és elszörnyed a meggyilkolt klónok láttán, akik az apjára emlékeztetik őt, Tambor pedig azt sem tudja, hogy mitévő legyen a börtönlázadás közepén. :D :D

Neked kéne írni a sorozat forgatókönyvét! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máskor légyszí a számot írd, nem tudom a részek címét :D

LOL! Eredetileg én is Duchess Of Mandalore-t írtam volna lentebb, de aztán meggondoltam magam, mert így egyszerűbb. :D

 

Neked kéne írni a sorozat forgatókönyvét! :D

Annyira azért nem jó. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom twitteren, hogy Szeptember végén kezdődik a 3. évad, a vártnál 1 héttel korábban :D
Már hírt is kreáltam belőle! K*rva jó az újabb előzetes! :D És amit ígérnek....nos, erre várunk már mióta. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki kikockázhatná. :D Felrobbanó Dreadnaught, Obi vs. Ventress a Kaminon, egy új bolygó aminek úgy néz ki a felszíne mint a halálcsillagé, Florrum, rengeteg új hajó, epikusság. Ja és két héttel az eredetileg várt premier előtt lesz a bemutató. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, akkor kezdem a trailer kielemzését... :D

Spoiler:

Miii? Dooku három átlátszó fénykardforgató valakikkel harcol? :D Duuurva. Az a sok-sok klón mind Ventress ellen fog megküzdeni? Nem sok esélyt adok szegényeknek. Droid tri vadászok, és Ventress saját Ginivex osztályú vadászgépe... Ez már igazi nyálcsorgatásra ad okot. ÉS VISSZATÉR EMBOOO! :D Áhhh... Pár képet muszáj megmutatnom belőle nektek, mert tényleg alig látni ezeket a részleteket.

 

Azt hiszem, hogy tévedtünk. A harmadik évadban igenis több új világ lesz, mint a másodikban. Példának okáért itt ez a kettő. Vajon mely világok ezek?

 

unidentifiedplanet.png

 

Főleg ez érdekel nagyon... Irgalmatlanul jól néz ki.

 

unidenblabla.png

 

Vajon ki lehet ez a nő? Nektek ismerős valahonnan? Biztos, hogy nem Cassie Cryar.

 

unidentifiedwoman.png

 

No comment. :D

 

nocommentxd.png

1 órás premier? Akkor mégsem egy újabb film, hanem három egybefüggő rész lesz?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.