Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem kicsit túlreagálod a dolgokat Ody. Szerintem senki nem írt semmi ilyet. :yeah:

Sajnos most nem igazán volt időm olvasni a kommenteket, de akkor úgy hiszem más is osztja a véleményem.

De hozzáteszem IMÁDOM a sorozatot! :D

Pedig itt már azon kattognak, hogy nem lesz tovább. És nem reagálom túl szerintem, mert ez igazán szomorú.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egymást hergelitek. Volt két rész ami nem jött be annyira és kapjon cancelt. Ezt akarjátok? Nyissatok petíciós oldalt. "TCW-FILONI-LUCAS MUST DIE" címmel.

 

 

Pedig itt már azon kattognak, hogy nem lesz tovább. És nem reagálom túl szerintem, mert ez igazán szomorú.

Szerintem is túlreagálod. Csupán elgondolkodtam, hogy vajon Amerikában is növekednek-e a negatív érzelmek. Ha az elkövetkezendőkben is lesznek olyan részek, amelyek sok embernek nem jönnek be, akkor a nézőszám is csökkenhet, akár drasztikus mértékben is és Amerikában sajnos sokszor véget vetnek egy sorozatnak ilyen esetekben. :yeah:

Egyébként a TCW összességében véve is egy jó sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is túlreagálod. Csupán elgondolkodtam, hogy vajon Amerikában is növekednek-e a negatív érzelmek. Ha az elkövetkezendőkben is lesznek olyan részek, amelyek sok embernek nem jönnek be, akkor a nézőszám is csökkenhet, akár drasztikus mértékben is és Amerikában sajnos sokszor véget vetnek egy sorozatnak ilyen esetekben. :yeah:

Egyébként a TCW összességében véve is egy jó sorozat.

A nézőszám számít, ami nem csökkent.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nézőszám számít, ami nem csökkent.

 

Akkor minden rendben van. :yeah:

 

The Academy

 

 

Szerintetek ki lehet az a köpenyes alak az előzetsben? Almec? Vizsla? Ventress?

 

 

Almec.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Deathwatch. Szimpatizál a régi mandalóri eszmékkel. Beépített ügynök lehet.

 

Nekem eddig nem úgy tűnt, hogy szimpatizálna velük. A Mandalore Plot-ban inkább megvetéssel beszél róluk. :yeah:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig nem úgy tűnt, hogy szimpatizálna velük. A Mandalore Plot-ban inkább megvetéssel beszél róluk. :yeah:

 

Színjáték és megtévesztés. :D Hatásos fegyverek.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is Lok Durd! Nagyon érdekes rész lesz a szombati. És még az is lehet, hogy az Assassin is ennek a része. Viszont akkor tudunk mindent. :yeah:
Ne, remélem a Dooku-s rész lesz az Assassin, én nagyon várom már :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Academy

Spoiler:

Ez a videó elképesztően spoileres. Talán lelőtték vele a rész legnagyobb poénját. Vagy lehet, hogy épp ez lesz a poén. Hogy mindannyian Almecre gyanakszanak, még a nézők is, hiszen olyan sunyin viselkedik, és végül kiderülne, hogy nem ő az. Vagy csak simán minden az, aminek látszik.

 

Assassin

Nagggyon váróóós! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.