Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon szép előzetes.

 

 

Azt sajnálom, hogy Opress történetének folytatására várni kell még a következő évadra.

Bár hallottam valamit, hogy hogyan végződne az évad, de eléggé irreálisnak tűnik számomra...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép előzetes.

 

 

Azt sajnálom, hogy Opress történetének folytatására várni kell még a következő évadra.

Bár hallottam valamit, hogy hogyan végződne az évad, de eléggé irreálisnak tűnik számomra...

 

 

 

És mi ez az irreálisnak tűnő dolog?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már WEB DL.

 

http://tehparadox.com/forum/f73/star-wars-clone-wars-s03e20-720p-web-dl-avc-dd5-1-swc-1935137/

 

http://bitshare.com/files/byx6v7go/SWCW.S03E20.Citadel.Rescue.720p.WEB-DL.AVC.AC3-SWC.mkv.html

 

(majd lesz mega is)

 

Imádom, hogy ilyen eredményesen sikerült elhintenem a WEB DL-t. :D Korábban alig szedték, most meg van rá igény...nagyon örülök neki!

Még Ody is ráállt így a vége felé...ami külön öröm.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azon filóztam, hogy lesz -e a jövőben a sorozatnak 3D-s kiadása BR-en. Mondjuk ehhez sok jóstehetség nem kell, kis idő múlva csak a 3D-s tévék lesznek kizárólagosan a piacon. Aztán lehet megvenni az egész sorozatot újra, 3D-re konvertálva. (bár az újabb 3D-s TVk már rendelkeznek konvertáló procival, de az nem olyan jó.)

 

Király a sorozat, tényleg megérdemli a csúcs minőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azon filóztam, hogy lesz -e a jövőben a sorozatnak 3D-s kiadása BR-en. Mondjuk ehhez sok jóstehetség nem kell, kis idő múlva csak a 3D-s tévék lesznek kizárólagosan a piacon. Aztán lehet megvenni az egész sorozatot újra, 3D-re konvertálva. (bár az újabb 3D-s TVk már rendelkeznek konvertáló procival, de az nem olyan jó.)

 

Király a sorozat, tényleg megérdemli a csúcs minőséget.

Remélem tévedsz. Én nem szeretném otthon látni a 3D -t. Egyébként ez a link amit adtál nem működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most szedtem le róla, nincs 5 perce hogy lejött. De még most is él a link.

Ja igen, jó ez csak tegnap már elég fáradt voltam és a másik linkre kattintottam. :pff: Köszi! :) Egyébként csodálatos rész volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3x03, 3x04, 3x06, 3x08 részekhez elérhető Web-DL? 720p-ben szedtem le őket, de valami oknál fogva elég silány a képminőség (fakó, színtelen, világos). Az évad végén tervezek egy újranézést, ami így kicsit problémás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off:

Tényleg nagy képernyőm van, de ami az igazán fontos, hogy PVA panel van benne. A PVA panel olyan képet ad, mint egy rendes CRT képernyő, nem torzítja a színeket szemben a hagyományos film TN paneles LCD monitorokkal. Tehát ez is egy LCD, csak TN panel helyett a baromi drága PVA panel van benne. Nagyon szép és pihentető nézni rajta a TCW-t. :D Pasztel színei vannak, mint egy vízfestéknek.

 

Amúgy használtan vettem, Németországból hozták, ott volt irodai monitor, ami azért durva, mert amúgy 200 ezer forintba került volna üzletben. Hej de jól megy a németeknek. Látnátok, milyen az irodai trágya monitorom. :( És ez a monitor grafikusoknak lett kitalálva, lehet is forgatni a panelt tetszés szerint. 1600x a felbontása, tehát nem full HD, csak majdnem.

On:

 

Van hozzájuk WEB-DL igen de nem lett belinkelve, mert nem teszik ki a linket, hanem Jdownloader fájlba kell illesztened és úgy betölteni a letöltés vezérlőbe. Nem nagy cucc, megy egyszerűen.

 

Gyerekek, véletlenül beleolvastam a starwars.hu GendyT. topikjába (ott az a TCW). Pfejjj.....fikahadjárat ezerrel, igazi kampány a TCW ellen. Olyan felvetések vannak, hogy még Quarron mester is tanulhatna...hiába no, az évek során felnőttek a tanítványok. De jó, hogy van ez a fórum, ahol nem kísért a gonosz szelleme. Most őszintén megborzongtam, pedig csak két oldalnyit olvastam, de az bőven sok volt. Kiégett az agyam a sok baromságtól.

 

Olvasva a sok okádmányt, az jutott eszembe (a szeneslapáton túl), hogy a TCW-re egyvalami veszélyes igazán, mégpedig a fanatikus de ugyanakkor teljesen agyalágyult SW fanok. Ezek addig kampányolnak, míg be nem fejeződik a sorozat. Egyes "rajongóknak" ott a sötét veremben az lenne a jó, ha nem is lenne TCW. Régen az új részekkel volt a bajuk, most meg a TCW van terítéken. Csak ezt nem foghatom fel, hogyan nevezheti magát bárki is rajongónak, ha az SW saga nagyrészét tulajdonképpen mélységesen utálja. Sőt, tényleges fizikai fájdalmat okoznak neki a részek.

 

Ody, ígérd meg, hogy megvédessz minket a fikások seregétől.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasva a sok okádmányt, az jutott eszembe (a szeneslapáton túl), hogy a TCW-re egyvalami veszélyes igazán, mégpedig a fanatikus de ugyanakkor teljesen agyalágyult SW fanok

Az ilyen (sokszor általánosító) hozzászólások veszik el a kedvem teljesen attól, hogy ebbe a topikba benézzek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, véletlenül beleolvastam a starwars.hu GendyT. topikjába (ott az a TCW). Pfejjj.....fikahadjárat ezerrel, igazi kampány a TCW ellen. Olyan felvetések vannak, hogy még Quarron mester is tanulhatna...hiába no, az évek során felnőttek a tanítványok. De jó, hogy van ez a fórum, ahol nem kísért a gonosz szelleme. Most őszintén megborzongtam, pedig csak két oldalnyit olvastam, de az bőven sok volt. Kiégett az agyam a sok baromságtól.

 

Olvasva a sok okádmányt, az jutott eszembe (a szeneslapáton túl), hogy a TCW-re egyvalami veszélyes igazán, mégpedig a fanatikus de ugyanakkor teljesen agyalágyult SW fanok. Ezek addig kampányolnak, míg be nem fejeződik a sorozat. Egyes "rajongóknak" ott a sötét veremben az lenne a jó, ha nem is lenne TCW. Régen az új részekkel volt a bajuk, most meg a TCW van terítéken. Csak ezt nem foghatom fel, hogyan nevezheti magát bárki is rajongónak, ha az SW saga nagyrészét tulajdonképpen mélységesen utálja. Sőt, tényleges fizikai fájdalmat okoznak neki a részek.

 

Ody, ígérd meg, hogy megvédessz minket a fikások seregétől.

Arról a fórumról mindent elmond már maga a topik címe is amibe írogatnak. :D A tíz éve megváltozni képtelen fórummotorról nem is beszélve. Egyébként igazad van. Az SW-re nézve a legkártékonyabb maga az elvakult és ostoba SW rajongó. Quarron vonalán haladva szépen kirajzolódik ez a vonal, olyanok ők, akik csak a régi trilógia bűvkörében élnek továbbra is, de eléggé durva módon. De ha beleolvastál akkor tudod, hogy kétoldali röhögőgörcsöt lehet kapni az ott fikázók véleményétől, ami főleg abból ered, hogy úgy általában az SW -vel sincsenek tisztában. Persze a jóindulat hiányáról már ne is beszéljünk. Szerintem ne is járj oda, kár még azt a pár percet is rászánni. :) Ja és egyébként ezek a nímandok kevesek ahhoz, hogy leálljon a sorozat. :) A mértékadó helyeken szeretik, a kritikák jók, és van nézettsége. Ez a lényeg.

 

Itt pedig nem lesz ostoba fikázás, de ez le is van fektetve a fórumszabályzatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy valaki kiadja a 66-os parancsot. :D

Mondjuk Quarron Nagyúr? :D

 

Egy ideig én is olvastam ,de az utóbbi időben nem néztem miket írnak. Ha készítenek majd egy EP3 és EP4 között játszódó sorozatot azzal is gondolom csak bajuk lesz. Meg ha lenne egy ősi időkben játszódó sorozat azzal is baj lenne.

 

Egyébként a TCW most 5 évados lesz, vagy lesz még tovább is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Quarron Nagyúr? :D

 

Egy ideig én is olvastam ,de az utóbbi időben nem néztem miket írnak. Ha készítenek majd egy EP3 és EP4 között játszódó sorozatot azzal is gondolom csak bajuk lesz. Meg ha lenne egy ősi időkben játszódó sorozat azzal is baj lenne.

 

Egyébként a TCW most 5 évados lesz, vagy lesz még tovább is?

Ezeknek az embereknek semmi sem jó. Elhiheted nekem.

 

Elvileg öt évad lesz, és vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.