Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Meg aki érzi még magában a gyereket :D Vagyis még felnőtten is szereti a meséket, azért szerintem ezek is sokan vannak, hmm... vagyis inkább remélem :D

Ezt szerintem itt majdnem mindenki elmondhatja magáról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááhhh.....

 

Stinky.jpg

 

:) Aranyos. :P Egyébként én arra is kíváncsi lennék, hogy ki az anyja a kis Rottának? Talán Gardulla? Remélem erre az érdekfeszítő tényre is fény derül. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EU szerint a huttok hímnősek (vagy hogy is hívják, remélem, jól emlékszem), vagyis nemet tudnak váltani, ha utódot akarnak létrehozni. Ha ez így megmarad, és nem írják felül, akkor Jabba az anyuka is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De milyen aranyosan kapaszkodik már a 'hátizsákba'? Egyébként jó kis humorforrás lehet ez a kölyök. :) Bár kétséges, hogy megéri-e a film végét...

 

 

Remélem meghal , mert akkor magyarázatot kapunk arra, hogy miért utálta Jabba a Jediket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra még nem is gondoltatok, hogy fog kezdődni a film? Mert ugye van egy megszokott séma a fox logóval és alatta a szokásos zenékkel. Ezekből gyakorlatilag semmi nem marad. Érdekes lesz!

 

Dehogynem. Elalszanak a lámpák és leadnak előtte pár tucat reklámot és filmelőzetest. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem. Elalszanak a lámpák és leadnak előtte pár tucat reklámot és filmelőzetest. :D:roll:

Azt kérdezte, hogy a film hogyan kezdődik, nem azt, hogy a mozi bemutató :P:D

Én abban sem vagyok biztos, hogy ezúttal lesz űrben úszó felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam a sztorit. Hát elégé mozgalmas lesz, de picit tényleg az öt-nyolc éves korosztály számára lesz igazán érdekes. Ha engem nem is a sztori fog lekötni, minden esetre a technikai megoldás megéri majd azért a nézést. :D

 

Tamáska, te megnyugodhatsz, imádni fogod. :D:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5-8 éves korosztály? Huhhh....hát azért remélem kicsit komolyabb lesz. A trailerekből legalábbis ez látszott. Egyébként az a történet a könyv alapján íródott állítólag, szóval még bármi lehet. Más is olvasta az sw.hu-n az összefoglalót? Vélemény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.