Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A theforce.net-es reakciók alapján sokan voltak akik akkora elvárásokkal ültek elé, hogy ha kicsit is, de csalodtak. Miota nagyobb dozisban jönnek az elözetesek belőle már lehet sejteni, hogy ez inkább egy akció epizód lesz, s mint ilyen nem hozhatja le a csillagokat, de ha már lesz olyan jó mint a múlt heti, akkor nem lesz baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Hogy őszinte legyek, én kételkedek a következő epizódban. Az alapötlet, meg a kivitelezés egyáltalán nem tűnik rossznak. De az, hogy ennyire elrontsák Dooku gróf karakterét, azt nem tartom helyénvalónak. Azzal, hogy így ki van kötözve, meg minden, olyannyira lerombolja az én szememben a tekintélyét, hogy csak na. De lehet, hogy épp ezt akarják elérni ezzel az epizóddal, hogy ne tűnjön olyan elérhetetlen főgonosznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Hogy őszinte legyek, én kételkedek a következő epizódban. Az alapötlet, meg a kivitelezés egyáltalán nem tűnik rossznak. De az, hogy ennyire elrontsák Dooku gróf karakterét, azt nem tartom helyénvalónak. Azzal, hogy így ki van kötözve, meg minden, olyannyira lerombolja az én szememben a tekintélyét, hogy csak na. De lehet, hogy épp ezt akarják elérni ezzel az epizóddal, hogy ne tűnjön olyan elérhetetlen főgonosznak.

Vagy csak meg van rendezve az egész ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csak meg van rendezve az egész ;)

 

Ez a valószínűbb. Ezért sem mondok véleményt amíg nem láttam. Érdekes epizódnak tűnik, és szörny is lesz benne. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Röviden és spoilermentesen: nagyon jó kis rész! Nem váltja meg a világot és még csak a legjobbnak sem nevezném, de az első évad krémjében benne van.

Pedig megváltja a világot Bomarr. ;) Legalábbis számomra. Ez valami kegyetlen jó volt!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr! ezek után nem látod elérkezettnek az időt, hogy írj a sorozatról a flux blogon? ;)

Pont úgy számoltam mostanában, hogy az évad felénél kéne irni egy kritikát oda... mostmár láttunk annyi részt hogy abból lehessen látni a sorozat körvonalait. Reményeim szerint a jövő héten megy majd egy irás oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont úgy számoltam mostanában, hogy az évad felénél kéne irni egy kritikát oda... mostmár láttunk annyi részt hogy abból lehessen látni a sorozat körvonalait. Reményeim szerint a jövő héten megy majd egy irás oda.

Remek! Remélem jó körvonalakt láttál. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma The Clone Wars napot tartottam és megnéztem mindegyik részt a pilottól kezdve. Finálénak az 1x10-el. Hát mint ne mondjak, jó kis móka egyben ez is.

 

A következő epizód előzetese: Dooku Captured

Azt súgja már meg nekem valaki, hogy ezt a kommentátort ki alkalmazta? Iszonyú sz*r. A rész amúgy érdekes felütésnek tűnik.

Spoiler:

Bírnám, ha kiderülne, hogy Grievous szervezte meg az elfogást, válaszul Dooku tesztjére :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt súgja már meg nekem valaki, hogy ezt a kommentátort ki alkalmazta? Iszonyú sz*r. A rész amúgy érdekes felütésnek tűnik.

 

Lol, nekem is herótom van a kommentátortól. Már a hanglejtésétől minden bajom van.

Egyébként egész érdekesnek tűnik az új rész. És szemmel láthatólag "világosabb" hangvételű lesz az előző kettőnél.

 

Spoiler:

Grievous visszavág. Az tényleg eredeti lenne. És jobb is lenne szerintem ez az ötlet, mintha csak úgy szimplán elkapnák Dookut. Na és ismét itt van Anakin és Obi-Wan. Régen láttuk őket együtt. Kettejük párosítása mindig jó előrejelzés. (ha más nem, egy kis szócsata)

 

 

Na, de ez, hogy legközelebb január 2-án lesz új rész. Finoman szólva : de kár, hogy így húzzák az időt. Normális hangon: bekaphatja az összes k***ög. Durván: * ***** ********* :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában karácsonykor a sorozatok 90% szünetet tart, mert az ünnepekkor "senki" sem ül le sorozatokat nézni, plusz ilyenkor karácsonyi dolgokat nyomatnak ezerrel. Szóval erre a szünetre azért érthető okok vannak. Januárt 2 meg nincs messze, van olyan sorozat, ami csak január végén, február elején folytatódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt Te az előzetesek kommentátorára gondolsz ugye? Mert annak a faszinak tényleg nagyon érdekes hangja van... Szerintem a hétvégére még igazán berakhattak volna egy részt. De ez csak az én telhetetlen véleményem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma The Clone Wars napot tartottam és megnéztem mindegyik részt a pilottól kezdve. Finálénak az 1x10-el. Hát mint ne mondjak, jó kis móka egyben ez is.

Erről mesélhetnél bővebben is mert engem érdekelnének a benyomásaid.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz idő TCW sorozat maratont tartani. :)

Ez most végre nekem is összejön majd talán. :D A legtöbb részt csak egyszer láttam, egy-két kivételtől eltekintve, de most szeretném majd megnézni mind a tizet egymás után (ha nem is egyfolytában). Két hét szabiba bele kell férnie. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem bánom, hogy szünet lesz, legalább lesz idő végre másra sorikon kívül, még ha a TCW tekintetében ez szentségtörésnek is hangzik :)

Látod, nekem a hétköznapokon sok minden másra kell az idő, csak szabi alatt jut idő igazán sorozatot nézni, a TCW-n kívül mást nem is nézek, még az is necces néha. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.