Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A talzok EU szerintem totál békések, nem?

 

Én jedit se tudtam volna belőlük elképzelni, de mégis volt egy a CW-ben. Most meg úgy tűnik trófeákat gyűjtenek. :lol:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzétek meg a vetítés helyét és idejét! :lol:

 

Mit nézzünk rajta? Az nem újdonság, hogy a Retek Klub előbb adja le a TCW-t, mint a CN ha erre gondolsz. Pár napja volt róla beszélgetés. Ha nem erre akartál rávilágítani, akkor bocsi már este van, nem úgy forog az agyam :lol:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A talzok EU szerintem totál békések, nem?

 

Hát, a egy fokkal talán agresszívebbek, mint a lurmenek. :lol: És azt azért tegyük hozzá, hogy egyáltalán nem EU fajzatok, mert már az Új Reményben is benne voltak. Még hozzá a Mos Eisley Cantina jelenetben...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag (Bence004 információi szerint) a 15. rész után 5-6 hét szünetre vonul a sorozat. :lol:

Én erről még nem hallottam. Sok értelmét nem látom az évad közepén ilyen sok kihagyásnak. Honnan az infó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra kérnélek benneteket, hogy kicsit olvassatok vissza, vagy a legjobb ha mindig elolvassátok a topikokat ha van valami aktuális hsz. Az RTL -es TCW -ről már legalább másfél hete tudunk, és volt is róla diskurzus. Ráadásul két egymást követő hozzászólás ugyanazt a linket adja meg, új hírként kezelve. Figyeljetek oda!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.