Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az ep3-ban már a megszállt, köztársasági fennhatóság alatt álló bolygó volt.

Attól még ugyanúgy nézett ki ahogy valószínűleg a sorozatban is fog. )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Most nézem a Port oldalát és a Cartoon úgy látszik minden nap adni fogja a TCW-t :D

Vajon a többi rész ismétlés, vagy különböző részek? Ha utóbbi akkor pár napon belül utoléri a külföldi verziót majd...

 

A CN újság szerint amit a gyereknek vettem : péntek az új rész , szombat-vasárnap-hétfő ismétlés

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiú remény volt abban reménykednem, hogy mégis utolérik és lehagyják az amerikaiakat.

Bár ha jobban belegondolok már az is óriási teljesítmény, hogy 2 csatorna is elkezdi vetíteni egyszerre a sorozatot. Azt hittem várhatunk még nyárig vagy őszig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem-e? Négy-öt részt meg tudnának csinálni egy nap alatt (normál 45-50 perces sorozatokat vesznek fel általában kettesével).

Akkor ezek szerint már a teljes 1. évadnak van magyar szinkronja. Legalábbis remélem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces lenne, ha az amcsik néznék a magyart angol felirattal... :D :D :)

Oh, annál ők azért önérzetesebbek. :D Felirattal náluk nézni valamit az már bűn. Inkább remake-et csinálnak az idegen filmekből minthogy olvasnának bármit is. Lásd Taxi-Amerikai taxi....és még mások. Hazai filmeken kívül mást nem is nagyon néznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, annál ők azért önérzetesebbek. :) Felirattal náluk nézni valamit az már bűn. Inkább remake-et csinálnak az idegen filmekből minthogy olvasnának bármit is. Lásd Taxi-Amerikai taxi....és még mások. Hazai filmeken kívül mást nem is nagyon néznek.

Vagy megoldhatnák szinkronnal is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog!
Nincs mit! :rock:

 

Hatalmas rész lesz ez is már látom. Nagyon jó hangulata van!
Nekem is bejön. Rohadt jó az a folyosó. Az ebédlőt látva meg egyből elkapott az AotC érzés. :whistle:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy általánosságban a TCW sorozatból hiányolom az eredeti SW zenéket. Mondjuk az újak is jók csak lehetne egy pár mozifilmes zene is.
A vonózás engem egy kicsit arra emlékeztet ami akkor megy amikor a Hoth-on zsivány bátya Luke-ékat keresi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy általánosságban a TCW sorozatból hiányolom az eredeti SW zenéket. Mondjuk az újak is jók csak lehetne egy pár mozifilmes zene is.

Nekem nem kell. Jobb ez így, mert van saját zenéje. Szerintem meg is érdemli a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.