Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lassan vége az első évadnak, ami kis változásokat is hoz majd a fórumon. Ez a topik megmarad funkciójában, csak éppen a közelgő második évad lesz középpontban. Az első évados élményeket, értékeléseket pedig majd egy, az első szekción belül nyíló topikban lehet megvitatni. Első momentuma egy hatalmas szavazás lesz, amit már pedzegettem nektek korábban. Metodikájában nagyon hasonló lesz az Aranyfénykardhoz, legalábbis a pontszámítást és a jelöléseket tekintve. Szerintetek hány jelölt lenne ideális kategóriánként? Első körben ezt kellene eldönteni, na és persze a díjazandó kategóriákat. Összeírtam párat, de várom az esetleges további javaslatokat.

 

Dzséjt! Lenne kedved segíteni a munkában? Ha igen majd MSN -en kommunikáljunk már. Tervek szerint a Jedirenden is meghirdetnénk a szavazást, hogy legyen minél több anyag.

 

Legjobb epizód

Legjobb karakter

Legjobb mellékszereplő

Legjobb idegen karakter

Legjobb szörny

Legjobb bolygó

Legjobb fénykardpárbaj

Legjobb felszíni csata

Kedvenc felszíni jármű

Legjobb űrcsata

Kedvenc űrjármű

 

Ezt nem értem... Nem az a kérdés hogy kinek melyik a kedvenc, része karaktere stb.? Mert akkor miért nem kedvenc epizód, kedvenc karakter stb. van írva?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem értem... Nem az a kérdés hogy kinek melyik a kedvenc, része karaktere stb.? Mert akkor miért nem kedvenc epizód, kedvenc karakter stb. van írva?

A kedvenced a legjobb is egyben. Vagy nálad nem így van? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És pont ezeket fogjuk kiválogatni, miután beírta mindenki a kedvenceit. :P

Így van. Aki nem rest és szeretne részt venni a jelölésben is, az már most elkezdhet gondolkozni kiket ír majd. A jelölés lényege, hogy minden kategóriába hat versenyzőt lehet írni, de itt még nem sorrendben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretnék részt venni a jelölésben, de az új neveket (karakterek, idegenek, bolygók) még fel kell majd eleveníteni, mert kapásból igen keveset tudnék leírni. De sebaj, ezen probléma megoldására nagyon jó lesz az egyes epizódok topikjában szereplő rövid ismertető. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretnék részt venni a jelölésben, de az új neveket (karakterek, idegenek, bolygók) még fel kell majd eleveníteni, mert kapásból igen keveset tudnék leírni. De sebaj, ezen probléma megoldására nagyon jó lesz az egyes epizódok topikjában szereplő rövid ismertető. :P

Lehet, hogy nem lesz könnyű dolog a jelölés, de ha akadozik, majd rásegítünk Dzséjttel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretnék részt venni a jelölésben, de az új neveket (karakterek, idegenek, bolygók) még fel kell majd eleveníteni, mert kapásból igen keveset tudnék leírni. De sebaj, ezen probléma megoldására nagyon jó lesz az egyes epizódok topikjában szereplő rövid ismertető. :P

Nekem is ilyen bajaim vannak, mivel amúgy is borzasztó rossz a névmemóriám, és több emlékezetes karakternek sem tudom a nevét. Sok minden és mindenki kb. egy részben szerepelt, így jó lesz majd feleleveníteni őket :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, memóriazavarokkal küszködőknek.... :P

 

Katt a címekre és ott fel van sorolva a sminkestől :P (animációs filmben de szép is lenne), a szereplők szinkronhangjáig minden. :P

 

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Clone_Wars:_Season_One

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tom szerintem az elején túl nyugis a zene ahhoz képest hogy mit mutatnak a felvételek(egy égő Venator stb.)

Nem kell fikázni, ez a videó úgy jó ahogy van. Tetszetős, ahogy felsorolják lent a szinkronhangokat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tom szerintem az elején túl nyugis a zene ahhoz képest hogy mit mutatnak a felvételek(egy égő Venator stb.)

Elsősorban nem a látott kép anyagához igazodik a zene, hanem a vágások dinamikájához. ;) Másrészről viszont a lágyabb dallamok hűen követik a képen látott jelenet ritmusát, ennél az esetnél a hosszan "úsztatott" jeleneteket. ;) Később pedig tökéletesen összeillik a képtartalom a pörgős részekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt mondom hogy az égő Venatoron a klónok nem ezt a zenét választották volna (szerintem)
Szerintem a Queen "Put Out the Fire (Oltsd el a tüzet)" című száma nagyon illene ahhoz a szituhoz. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy olyan klippet készítsen, zenével, jelenetekkel, vágásokkal, amilyen neki tetszik. ;)

És vannak köztünk olyanok, akik néha élnek is a lehetőséggel ;)

 

Én csak azt mondom hogy az égő Venatoron a klónok nem ezt a zenét választották volna (szerintem)

Lehet, de nem is a klónkatonák készítették a klipet. Viszont, ez a Battlestar Galactica sorozat openingjének The Clone Warsosítása, és annak tökéletes, pont, amit Oldi írt. A BSG openingben lángoló Battlestarok, felrobbanó Viperek, haldokló emberek szoktak lenni eme lágy rész alatt. Nem mellesleg, a lágysággal jobban ki lehet fejezni a tragikusságot, mint a mozgalmassággal (az az akciót lehet kifejezni). Az égő Venator, illetve az egész képsor erre van kihegyezve, a háború tragédiájára, szóval, ez így szvsz pont jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.