Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Van egy olyan gyanúm, hogy itt szerepet kap a Fejvadász Céh mint szervezet. :lol:

Valóban úgy tűnik. Egy alakváltó (a'la Zam Wessel) is feltűnik az előzetesekben. Mondjuk ezt a szálat abszolút nem bánom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Bosskról mindig az a frázis jut eszembe amit ugyan saját nyelvén vartyog a Birodalom visszavág ominózus jelenetében, de én mindig úgy hallom ki: "...most megdöglesz". :)

Hehe, én is mindig ezt hallom ki :D

 

Én örülnék ilyen csempész-fejvadászos részeknek :lol: Bár az előbbinek jobban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A légy fejű? :)

Igen. Más EPV.-s fejvadász valahogy nem jut eszembe, aki itt használható lenne. Boba Fett még kissrác, ugyebár, IG-88nak még csak a modelljét sem fejlesztették ki, 4-LOM meg valószínűleg még csak meg sem épült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉS az a sok IG88 -as ami rohangál az első évadban?

Nabopolasszar megelőzött... Pont ezzel akartam visszavágni, hogy ezek még csak IG-86osok. Bár az is elég abszurd, hogy láthattunk R6os, és R7es astromech modelleket az első évadban, holott azt még jóval a Polgárháború után fejlesztik csak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bossk, na ez érdekes lesz. Én is mindig "megdöglesz"-t értek :) De leginkább annak örülök, hogy a trandok végre nem csak háttérszereplők lesznek, mint az ep4-5-6-ban.

 

Korélia, Nar Shaddaa ésatöbbi. Ezek amolyan legendás helyek sz SW történelmében.

Ezeket én is díjaznám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy nem is tudták ezt a vonatkozást :)

De valószínűleg tudták, hiszen az R7 és R6 neveket leszámítva a droidok nevei megegyeznek az EU-s eredetikkel, vagyis eléggé utánajárhattak a dolognak. Pl. Plo Koon R7-F5-je a többi EU-ban R4-F5. Kit Fisto R6-H5-je meg R4-H5. Szóval szerintem direkt írták ezt felül. No meg, az EU hip-hop megmagyarázta: nem a háború után fejlesztették ki őket, hanem a klón háborúk előtt/alatt, és a Jedi Rend tesztelte az új droidokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott van még a "turbános" Dengar is :) Bár ő egykorú lehet Bobával.

Tényleg, Dengar... Ő eszembe sem jutott. :)

nem a háború után fejlesztették ki őket, hanem a klón háborúk előtt/alatt, és a Jedi Rend tesztelte az új droidokat.

Nah, így már stimmel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trandoshan fejvadászok? Jó ötlet.

De Boba is feltűnhetne. Mondjuk bosszút akarna állni Mace Windun.

Szerintem a TCW ennyire nem fog komolytalankodni. Boba még kissrác ehhez, szerintem. Ha már a fejvadászoknál tartunk, akkor én Boushh-t szerepeltetném. Szívesen látnám Leia páncéljának korábbi viselőjét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek! :)

Fejvadászokból nem lesz hiány a második évadban, az egyszer biztos. Ezek szerint csak Shahan Alama, és Robonino volt az, akit a Köztársaság foglyul ejtett. Gondolom Aurra Singnek sikerült meglógnia, és ezekből a képekből ítélve sanszos a következő évadban való szereplése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.