Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintetek érdemes megtartani az angol hd-kat? Most, hogy már megvan az összes dual rész, úgy érzem, csak a helyet foglalják... Ez a helyzet a simákkal is.
Nekem csak a Dual HD-k vannak már meg :lol: Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bíztató hírek, Ody... :lol:

Viszont az egyik képpel igazolást nyert a kémvideó. Jönnek a Mandaloriaiak! Meglátogathatjuk a szülőhazájukat is, a Mandalore-t. Ezek szerint Filoniék is érdekesnek találták őket.

Bár Rodiát már nem tudom, hogy mi értelme tovább szerepeltetni. Mégis mi fog történni ott?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem ez az alapja, mert anélkül is elpusztítja őket. :lol:
Annak, hogy beletegyék a klónokba, hogy tudják mi az a 66-os parancs, te... :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég fura lett volna azt mondani a népnek, hogy volt egy 66-os parancs.......

Hát igen, mert az EPIII.-ban is mindenki meglepőnek, és hihetetlennek találta, hogy a Jedik államcsínyt kísérelnének meg. Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják ezt megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, mert az EPIII.-ban is mindenki meglepőnek, és hihetetlennek találta, hogy a Jedik államcsínyt kísérelnének meg. Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják ezt megoldani.

De miért támadnák meg a Jedik Palpatine -t a klón háború eme szakaszában? Az EPIII fényében ez teljesen illogikus. Maximum úgy tudom elképzelni, hogy a támadó(k) meghal(nak) úgy, hogy a Jedi rend tudomást sem szerez az akcióról. De ez már leírva is hülyeség. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért támadnák meg a Jedik Palpatine -t a klón háború eme szakaszában? Az EPIII fényében ez teljesen illogikus. Maximum úgy tudom elképzelni, hogy a támadó(k) meghal(nak) úgy, hogy a Jedi rend tudomást sem szerez az akcióról. De ez már leírva is hülyeség. :lol:

Hacsak az epizód végén ki nem derülne, hogy valójában Dooku gróf ügynökei, akik átálltak a szeparatisták oldalára, és csak követték a kapott parancsot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fekszek le addig amíg nem lesz trailer. :D
Ody, azt írták, hogy magyar idő szerint lesz ma a trailer? :D

Amerikában még csak 13 óra van :lol:

 

Amúgy meg Panakától tudja Palpatine a házasságot. Elvileg eddig ez a hivatalos álláspont, lehet, hogy ezt most átírják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.