Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Rise of the Bounty Hunters hivatalos alcíme a második évadnak, vagy csak valami reklámszöveg?

Eddig sem volt hivatalos alcíme az évadoknak, úgyhogy szerintem ez csak egy reklámszöveg. Mint a LOST ötödik évadánál a "Destiny Calls".

Tudom, de akkor se szeretnék olyan szitukat, mint amilyenek a Dooku captured -ben voltak. Bár azokban a helyzetekben mind Dooku mind pedig Obi és Anakin nagyon lebecsülték a kalózokat. Az a lényeg, hogy legyen jól felépítve a szál.

Jól lesz felépítve, ebben biztos vagyok. A Dooku Captured-et továbbra is helyén valónak tartom. Valahogy én sokkal jobban elnézem az ilyen EU-s dolgokat, mint ti. Még az Ewoks sorozatot is el tudtam viselni. Egyedül a Max, és a Simon The Killer Ewok féle dolgoktól mászok a falra. XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem én.Még logikaialg is helyes.De én egyszerűen legyőzhetetlennek tartok egy Jedit földi halandó által.Nekem ők úgymond felsőbbrendüek.Qui-Gon meg mondjon amit akar. :)

Akkor ezek szerint számodra sokkal logikusabb, amikor Mace Windu puszta kézzel agyonver egy droidhadsereget? :D Nah, jó... A viccet félretéve... a 66-os parancsban is elég egyszerűen végezték ki sorra a Jediket, úgyhogy szerintem továbbra sem a Hostage Crisis a hibás, hanem te, amiért ilyen képet alkotsz magadban a Jedikről. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem én.Még logikaialg is helyes.De én egyszerűen legyőzhetetlennek tartok egy Jedit földi halandó által.Nekem ők úgymond felsőbbrendüek.Qui-Gon meg mondjon amit akar. :)

Akkor ezek szerint nálad az ep2 és 3 baromi rossz lehet, mert a Jedik még az infantilis harci droidok által is hullanak, nem csak mezei halandók által :D A hiba az ön gépezetében van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze.Az én génjeimben van a hiba.Nem is tagadom.Én így gondolom.Ebből a szempontból nem veszem figyelembe a filmeket.Nálam legyőzhetetlenek.Illetve vagy egy másik Jedi, vagy egy Sith tudja őket legyőzni.Más nem.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes elképzelés, de akkor hogyan működik nálad lélekben pl. a 66-os parancs? Mert ezek szerint akkor benned kicsit másféle hatást vált ki, mint abban, aki elfogadja, hogy a Jediket kis szerencsével egy lézerstukerrel is lelőheti valaki, aki tudja, merre kell állnia a fegyver csövének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreérthetően fogalmaztam.Csak egy egy-egy elleni harcokban gondolom ezt.Tehát szerintem 10 klón már simán kinyír egy Jedit, bár itt is vannak kivételek.Obi-Wan és Yoda simán kinyírt egy szakasz klónt a Jedi Templomnál.Azt is elfogadom, hogy szemtől szembeni harcban egy nem Jedi, kinyírhat egy padawant.Ha viszont lovagot ölnek meg, az vagy nem tudja jól használni az Erőt vagy nem sajátította el megfelelően a harci technikákat.

Magyarán egy jól felkészült Jedit aki mestere a fénykardnak és nagyon érzi az Erőt inkább úgy fogalmaznék, hogy szinte lehetetlen legyőzni.

Tehát nehogy már egy fejvadász a Kiválasztottat legyőzze, hiába nincs nála a fénykard.

 

Nekem az is furcsa volt, hogy Bane a 2.évad előzetesében egy spárgával kiveszi Ashoka kezéből a fénykardot.Qui-Gon-tól tudjuk, hogy a Jedik előre látnak.Ezzel a képességgel az ellenfelem minden mozdulatát tudom előre, ezért fel is tudok rá készülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarán egy jól felkészült Jedit aki mestere a fénykardnak és nagyon érzi az Erőt inkább úgy fogalmaznék, hogy szinte lehetetlen legyőzni.

Á, így már érthető, és egyet is értek vele.

 

Nekem az is furcsa volt, hogy Bane a 2.évad előzetesében egy spárgával kiveszi Ashoka kezéből a fénykardot.Qui-Gon-tól tudjuk, hogy a Jedik előre látnak.Ezzel a képességgel az ellenfelem minden mozdulatát tudom előre, ezért fel is tudok rá készülni.

De azt is tudjuk, hogy a jövőbe látás képessége nem mindenkinek adatik meg (mint ahogy villámot sem tud mindenki megfogni puszta kézzel). Ahsoka ráadásul még csak egy padawan, a tanulmányai elején.

Nem mellesleg, a jövőt sem szondázhatják örökké, még Anakin is csak néha pillant bele, különben a Geonosison nem vágta volna kupán az a ketyere, ami miatt jól a padlóhoz szögezték, és végül a fénykardja két részben végezte. Pedig az a kütyü csak egy automatizált kar volt, mégis leterítette a kiválasztottat. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy fogalmaznék, hogy a jediket, a tapasztalt lovagokat, mentálisan/morálisan lehetetlen legyőzni. Lásd Luke Skywalkert. :( De az EU még erre is rácáfolt sajnos. :S Lásd Jorus C'baoth.

C'baoth miért? Amiért legyártotta Skywalker klónját? Szerintem mindenki összezavarodna, ha hirtelen saját maga áll előtte, aki meg akarja ölni, nemigaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak akik kigyűjtöttek pár érdekességet a trailerből.

 

1-06.jpg

Obi-Wan kezében ott a holocron.

 

 

rodian.jpg

A megkínzott Rodiait a földön vonszolják a Super battle droidok.

 

 

baby_rodian.jpg

Arra is választ kapunk mit akar Bane Rodian. Megfigyelhető a jobb kezében az elrabolt Rodiai gyerkőc, míg Anakin mögött szintén őt láthatjuk a Mustafaron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez már ide elég off.

Akkor nézz be az sw könyvek topikba, ott válaszolok.

Érdekes képek, egyékbént. Az egyiken ott van Cad Bane saját vadászrepülője, egy módosított Porax-38as vadászgép (A TCW mozifilmben támadtak rá a Twilightra a Tatooine felett, továbbá az EPIII.-ban is benne volt), amit a konföderációtól kapott. Xanadu Blood lesz a neve.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a felirat az előzeteshez.

Milyen jó dolgunk lesz majd jövőre. Jön a TCW 3. évadja és az élőszereplős 1. évadja is.

 

Jó, hogy a fejvadász a végén megemlíti Revan és mandalóriai háborúk korszakát is. Meg az azt megelőző és követő mandalóriai konfliktusokat is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.