Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor így akár ez a rap zene is előkerülhet valamelyik epizódban. Jobb esetben egy kantina zenéjeként, rosszabb esetben aláfestő zeneként. :(

Szerintem erre esély sincs. Remélem írtak új témákat a második évadhoz. Jövő héten jön!! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Children of the Force lesz a címe a 3. résznek? :(

Honnan az infó? Ugye nem a wikiről? :( Egyébként érdekes, hogy tavaly ilyenkor már ismertük majdnem az egész évad címlistát. Most meg csak az első két részt ismerjük. A wikin írtakra nem adok, azok kamuk mind (persze az első pár rész stimmelhet, mert azt már rég tudjuk miket pakoltak át az első évadból).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez már autentikusabb forrás! Köszi! Így már három címet tudunk akkor. Az első háromból vajon melyek lesznek egybefüggők? A holocron lopásnak szerintem kevés az egy rész.

Spoiler:

Pedig egy rész lesz. Szerintem is kicsit zsúfolt lesz. A feluciai csata az elején, Cad Bane holokron ellopási akciója, aztán pedig néhány Erő-érzékeny gyermek begyűjtése... Az utóbbi talán átcsúszik a következő részbe, a Cargo Of Doomba. Abban lesz az, hogy visszaszerzik a holokront a Devaron bolygó felett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne a legjobb!

 

KisKósa! A spoilereidet soha többé nem fogom elolvasni. :)

Ezen egy percig sem csodálkozom. :(

Tudod, mindenki saját felelősségre :D Én is elolvastam, de szerintem nem így lesz, egybefüggőek lesznek ezek a részek.

Én sem mondtam azt, hogy nem lesznek azok, csupán... Nah, mindegy, a többit már egyszer elmondtam a spoiler fül mögött. :(

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összességében véve a 2. évadhoz több hagyományos SW zenét várok. Az 1. évad zenéje nem nagyon nyűgüzött le. Örültem, ha egyszer-kétszer felcsendült valami ismerős.

3 egybefüggő résznek én is nagyon örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi Te nézed a sorozatot? Nem is tudtam. Nem szoktál írni a részekhez, pedig jó lenne olvasni a véleményed.

Azt hiszem az összes részt láttam, nagyrészüket a tv-ben, nem veletek együtt néztem. De a második évadot már folyamatosan fogom figyelemmel követni. :D

 

Amúgy nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz ez a sorozat, csak a túlzott börleszkhumorral volt bajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem az összes részt láttam, nagyrészüket a tv-ben, nem veletek együtt néztem. De a második évadot már folyamatosan fogom figyelemmel követni. :D

 

Amúgy nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz ez a sorozat, csak a túlzott börleszkhumorral volt bajom.

Ennek örülök! Állítólag a droid humor nagyon minimális lesz, szóval ennek is örülhetsz majd. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vukipedián is megerősítették a harmadik rész címét. Valóban Children of the force lesz :D

 

A theclonewars.atw.hu-n miért csak zip formátumban tudom letölteni a részeket nem tudjátok? Lécci kérek rá egy választ :P

Melyik epizódról, van szó, mert szerintem mindegyik AVI-ban van fenn... (A HD-k meg MKV-ben)

 

Egyébként, ha gondot jelent a ZIP kibontása, szívesen segítek!

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.