Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most én is kicsit megütközést fogok kelteni, ugyanis hasonlóan nem várom olyan nagyon az évadot, mint Phobos :D Pedig jó volt az első évad is, de valahogy mégsem vagyok ráizgulva, fene tudja, miért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz még ki az az új hajó mely Coruscanton leereszkedik a platformhoz. Gondolom ez azé a csajé akit Kenobi barátnőjeként kezel Anakin :D

Picit azonban ettől a holocrontól idegenkedek. Nem hinném, hogy ennyire EU-s dolgokat kéne erőltetni. De mondjuk ez nem is az a canon hál isten mint a filmek. :D

Dave Fiolini nagy tisztelője az EU műveknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk milyen lesz a történet. Én az EPII -es képes enciklopédiában olvastam először róla. Kíváncsi vagyok mit akar abból megtudni Sidious. Nem tán a halál legyőzésének titkát? :P

 

Nem hiszem. Az inkább Sith holocronban van. Az meg piramis alakú.

 

Szerintem a holocron belefér. Bár Kit Fisto bunkóságán néztem egy nagyott :D

 

Nem hiszem, hogy bunkó lett volna. Elmosolyodott és biccentett. Lehet, hogy az ő faja így köszön. Meg aztán koránt sem biztos, hogy Jocasta Nu az idősebb.

 

Szerencse ez azoknak, akik szintén szeretik nagyjából és némi fenntartással az EU-műveket :D Pl én is :D

 

Egyetértek. Pl: Grivi kompbalesetes sztoriját is meghagyták, annak ellenére, hogy Lucas meg akarta változtatni.

Ebből az okból kifolyólag pl. Aurra Sing Jedi múltját sem fogják megváltoztatni. És miért nem használ fénykardot? Ha jól tudom, miután Aayla Secura elfogta és börtönbe küldték elvette tőle a fénykardokat. Cad Bane meg onnan szabadíthatta ki.

 

 

 

Ha már a TCW várásánál tartunk. Én is várom nagyon. De annyi gondom-bajom van mostanában, hogy csak ilyenkor a fórumon jut eszembe, hogy jé tényleg nemsokára jön a 2. évad, jaj de jó lesz. :P

De azért pl. új Star Wars könyvnek is piszkosul örülnék, sőt, talán a Darth Bane trilógiának még sokkal jobban. Az ősi időkért még jobban odavagyok, mint a klónháborúkért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ősi időkért még jobban odavagyok, mint a klónháborúkért.

Nekem egyelőre még nincs kedvenc korszakom, de a klónháborús időszak az utolsó a sorban, szerintem ezért sem várom annyira a következő évadot, mint a többség. Majd az élőszereplőst :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyelőre még nincs kedvenc korszakom, de a klónháborús időszak az utolsó a sorban, szerintem ezért sem várom annyira a következő évadot, mint a többség. Majd az élőszereplőst :D

Főleg akkor, ha lesz benne erős csempész szál is ugye? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem megjön majd a kedvetek. Karrde. Valahol megértelek, mert ez inkább akció orientált korszak, nem éppen lányoknak való. :D

Lehet, hogy a holocron és a mandalóriai szál kapcsolatban lesz az ősi időkkel, úgyhogy a második évadot jobban várom, mint az elsőt. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nálam se éppen a kedvenc korszak a klónháború. Jobban várom a későbbi polgárháborút, illetve annak közvetlen előzményeit. :D A Dantooine-i lázadók összeállását, Leia "diplomáciai" útjait, Csubi hányyattatásait a rabszolgasorsban, illetve a koréliai szerződés résztvevőinek aknamunkáját. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nálam se éppen a kedvenc korszak a klónháború. Jobban várom a későbbi polgárháborút, illetve annak közvetlen előzményeit. :D A Dantooine-i lázadók összeállását, Leia "diplomáciai" útjait, Csubi hányyattatásait a rabszolgasorsban, illetve a koréliai szerződés résztvevőinek aknamunkáját. :P

Na ilyeneket nem fogsz látni mozgó képen. :P Legalábbis ezt mondták ŐK. :D

 

Én meg úgy várom mint a Messiást.Amúgy is imádom a clone wars korszakot.

Végre valaki. :o Behűtöm majd a söröket is szombatra. Úgy kell ünnepelni a TCW második évadát. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha lenne egy 3D animációs sorozat az ősi időkről, ahhoz mit szólnátok? Olyan garfikával, mint amilyet a The Old Republic cinematicjában láttunk? Tele Jedikkel, Sith-ekkel, fénykardpárbajokkal? Számomra ez lenne a menyország. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol megértelek, mert ez inkább akció orientált korszak, nem éppen lányoknak való. :D

Tudod már rég, mi a véleményem az ilyen megnyilatkozásokról :D

 

Főleg akkor, ha lesz benne erős csempész szál is ugye? :P

Naná :D

A csempész-téma sem a lányoknak való, mégis szeressem :P De ez most nem neked szólt :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod már rég, mi a véleményem az ilyen megnyilatkozásokról :D

Milyen megnyilatkozásokról? Nem volt ebben semmi sértő szerintem.

 

Sört rajzfilm nézéshez? Te aztán megadod a módját :D

Ugye? :D De ez nem a Frédi és Béni lesz vagy a hupikék törpikék.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa módon én sem várom annyira a második évadot, de magam sem értem, hogy miért... A mozifilmet, és az első évadot úgy vártam, mint egy kisgyerek a karácsonyt. Tudom jól, hogy a második évad sokkal jobb, ütősebb lesz, mint az első, de valahogy mégsem érzem azt a szikrát, ami ilyenkor lenni szokott. Nah, majd két nap múlva megnézem majd az évadnyitót, és akkor megint SW lázban égek majd! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa módon én sem várom annyira a második évadot, de magam sem értem, hogy miért... A mozifilmet, és az első évadot úgy vártam, mint egy kisgyerek a karácsonyt. Tudom jól, hogy a második évad sokkal jobb, ütősebb lesz, mint az első, de valahogy mégsem érzem azt a szikrát, ami ilyenkor lenni szokott. Nah, majd két nap múlva megnézem majd az évadnyitót, és akkor megint SW lázban égek majd! :D

Csak én és frenkie vagyunk kiakadva az új évadra? :lol: Na mindegy... Remélem az első két rész majd titeket is felvillanyoz. Az alap epizód guied-ok felkerültek a részekhez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van pár érdekesség a nevek és a helyszínek között. :D Nekem pl. a Devaron bolygó nem mondd semmit.

Pedig az EP IV-.ben szerepelt egy devaronian :lol: Méghozzá a kocsmajelenetben. Ő volt az az ördögfejű fajzett melynek hatalmas, hátrafelé kanyaruló szarvai vannak és belevicsorog a kamerába :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az EP IV-.ben szerepelt egy devaronian :lol: Méghozzá a kocsmajelenetben. Ő volt az az ördögfejű fajzett melynek hatalmas, hátrafelé kanyaruló szarvai vannak és belevicsorog a kamerába :D

Na akkor jó lesz. Kár, hogy elvileg a bolygóra nem szállnak le. :D Kijött az első rész elé a webcomic is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alap epizód guied-ok felkerültek a részekhez.

1. A letöltéssel és a felirattal kapcsoltaban itt találsz információt. Ezt a topikot ne erre használd.

 

Az itt-nél már nem ezt a témát kéne behoznia? Mert az előző CW témát hozza be. (Lehet, hogy direkt csináltad, de han nem akkor szóltam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.