Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Furcsa, hogy itt valahogy nem jönnek a kémjelentések. Maximum 3-4 részt tudnék körvonalaiban összerakni, de a többiről semmi. Nincsenek képek, nagy előzetesek, képes enciklopédiák, semmi. Vicces így a meglepetés erejével nézni mini SW filmeket... ;)

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például, ha a sorozat folyamán meghalna Ahsoka, akkor ez az esemény éles fordulatot hozna Anakin életébe, és teljesen megváltozna.

 

Én még abba is belemennék, hogy a special edition ep3-ba tennékek egy plusz jelenetet, amint Rex kinyírja. A sorozatban meg megmagyaráznák, hogy miért nincs Anakin mellett (pl. lovag lesz az utolsó részben, vagy akármi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa, hogy itt valahogy nem jönnek a kémjelentések. Maximum 3-4 részt tudnék körvonalaiban összerakni, de a többiről semmi. Nincsenek képek, nagy előzetesek, képes enciklopédiák, semmi. Vicces így a meglepetés erejével nézni mini SW filmeket... :D
Csodáltam is, hogy eddig még nem tűnt fel a szuperkém új hírekkel. ;) De remélem az élőszereplős esetében más lesz a helyzet, hisz azon többen is dolgoznak majd meg nagyobb figyelem is fordul felé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a hétvégi rész leírása. Van benne pár érdekesség. Ha jól látom az epizódot olyan valakik írták és rendezték, akik még nem szerepeltek eddig. A másik pedig Cato Neimoidia!! :D

 

Ez a csajszi író a LOST -ba is írt egy epizódot, melynek címe: "some like it Hoth". ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csajszi író a LOST -ba is írt egy epizódot, melynek címe: "some like it Hoth". :D

Igen, emlékszem erre a részre.Ez az a rész az ötödik évadban, amikor Hurley küldeni akar néhány "ötletet" Lucasnak a Birodalom Visszavághoz. ;) Hatalmas! :D

Megnéztem én is az Episode Guide-ot... Engem is meglepett néhány dolog...

Spoiler:

Poggle? Ezek szerint ez a szeparatista összeesküvés fog vezetni a második geonosisi csatához? Lehet, hogy ebben a részben fog szerepelni az a titokzatos alak, akit Padmé megölel? Itt szerez bizonyítékot az új droidgyár létezésére?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ugyanígy vagyok ezzel.

Eddig szuper a második évad, remélem lesz benne Halálcsillag is (az ep2-es szálat folytathatnák, Poggle érdeklődne, hogy mi van már az "ultimate weaponjukkal"), és nyomozás Sidious után.

Nem hiszem, hogy a Halálcsillag szálat folytatnák. Azt Dokku elvitte Sidiousnak és passz. De majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ebben a részben fog szerepelni az a titokzatos alak, akit Padmé megölel? Itt szerez bizonyítékot az új droidgyár létezésére?

 

 

Jaj-jaj, úgy néz ki, hogy akit Padmé megölel, az nem Palo, a régi szerelme a Naboo-ról, akit sokan reméltünk viszontlátni a sorozatban, hanem "csak" az áruló szenátor...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem tűnik akciós dús résznek, de én nagyon várom! Remek ez a párbeszéd Anakin és Padmé között. Sőt az a rész nagy kedvencem lesz már látom. A háború intrikai oldalát ismerhetjük meg. Nagyszerű! Alfred Hitchcock Notorious című filmét nézette a rendezővel Filoni, mielőtt neki kezdtek az epizódnak. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Mindegy, az a csávó ígyis-úgyis meghal, mert elég dühös képe van Anakinnak a trailerbe. Legalább még egy ok, hogy miért bánjon el vele :)

Én nem vagyok meggyőződve, hogy ez fog történni. :D

 

Ez nem tűnik akciós dús résznek, de én nagyon várom! Remek ez a párbeszéd Anakin és Padmé között. Sőt az a rész nagy kedvencem lesz már látom. A háború intrikai oldalát ismerhetjük meg. Nagyszerű! Alfred Hitchcock Notorious című filmét nézette a rendezővel Filoni, mielőtt neki kezdtek az epizódnak. :P

Végre egy ilyen rész is lesz. Már a Köztársaság sorozatban olvastam egy ilyenfélét, csak ott Bail és Valorum volt a főszereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TV műsor szerint jövő7en nem lesz TCW, mert a 3. részt ismétlik elvileg... :)
Remélem ezt nem játsszák meg! :D Tavaly november elsején nem volt a Helloween miatt. Most akkor két hétig nem lesz? Vicc kategória!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ez tényleg érdekesnek hangzik!!! Nagyon várom, különleges és egyedi lesz érzem! Már csak egy nap. A zoxigén előkészítve. :) Jól áll Anakinon a Naboo -i pilótás cucc. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen ötleteket hagyjuk meg a Robot Chickeneseknek.

Szerintem is. Inkább legyen egy hét szünet, mint ilyen zombis marhaság. A Deathtroopers bőven elegendő, TCW-ben nem kell ilyen.

 

Spoiler:

Eh, hogy hallna már meg. :cry: Akkor utána klónozzák vagy mi? :) Ha újraélesztenék akkor oda az EP III Anakin főszál :D

Nem csak az, hanem az egész Saga odalenne. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ez tényleg érdekesnek hangzik!!! Nagyon várom, különleges és egyedi lesz érzem! Már csak egy nap. A zoxigén előkészítve. :) Jól áll Anakinon a Naboo -i pilótás cucc. :D

Nekem valahogy nem tetszik az a pilóta cucc. Egy kicsit fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. Inkább legyen egy hét szünet, mint ilyen zombis marhaság. A Deathtroopers bőven elegendő, TCW-ben nem kell ilyen.
Pedig jobb ha felkészülsz rá, hogy lesz ilyen. Szó volt róla az sw.com -on is.

 

 

Na ma kicsit elaludtam, de a rész már lent van, lassan neki is állok majd. :D amúgy mindenkinek jóreggelt!
Remélem jó volt a reggeled ezzel az új epizóddal? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.