Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A mostani részt ajnározta a gyerek ezerrel :D
Akkor most essünk hasra tőle? :D

 

Szerintem az hogy kis senki, elég erős kritika, egy olyan valakiről, akit nem ismersz... (Szerintem ez igenis kritika, de hagyjuk...)
Nem tán a rokonod, hogy ennyire véded? Minden félkegyelmű blogokban osztja az észt. Annyit megérdemel a dolog, hogy megjegyzést tegyek valamire ami nem tetszik. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a srác blogját és szerintem király, persze keményen lehúzott egy igen jó részt, de megmondom az őszintét, én sem rajongok pölö a Senate Spy epizódért...izlések a pofonok. Mindenkinek joga van kifejteni a saját véleményét mégha az szembe is megy a közizléssel, vagy egyszerűen baromság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brain Invaders a 9. rész címe és Dec. 4-én lesz? :D

http://tv.msn.com/tv/episode/star-wars-clo...brain-invaders/

Nem rossz! Lesz egy 'One Day' című epizód is, ahol egy újonc klón egy napját kísérhetjük nyomon Rex és Anakin mellett. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz! Lesz egy 'One Day' című epizód is, ahol egy újonc klón egy napját kísérhetjük nyomon Rex és Anakin mellett.
Igen ezt én is láttam, de még nem tudni mikor lesz az, de izgalmasnak hangzik :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tán a rokonod, hogy ennyire véded? Minden félkegyelmű blogokban osztja az észt. Annyit megérdemel a dolog, hogy megjegyzést tegyek valamire ami nem tetszik.

Nem, nem a rokonom. Nekem csak a bátyjám nézi a CW-t, és ő csak annyit foglalkozik vele utána, hohy elolvassa, az swsagas topikját a résznek...

Nem rossz! Lesz egy 'One Day' című epizód is, ahol egy újonc klón egy napját kísérhetjük nyomon Rex és Anakin mellett.

Ez hatalmas ötlet! Remélem jól is lesz megcsinálva!

 

Már csak az kéne, amit valaki itt az swsagan írt, hogy egy csata a civilek szemszögéből. (Elnézést, de már nem emlékszem ki írta...)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az hogy kis senki, elég erős kritika, egy olyan valakiről, akit nem ismersz... (Szerintem ez igenis kritika, de hagyjuk...)

Egyetértek.

 

Ez valami tizenéves kis majom.Nem kell vele foglalkozni, ahogy Ody írta.

Akkor minek foglalkozott vele? Ha ennyire nem számít, akkor minek ide egyáltalán belinkelni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a gyerek tényleg egy senki, mert még a release hibáiért is az epizódot okolja, ami azért szánalmas. Épp egy Weapons Factory előzetest kerestem, amikor ráakadtam erre. Engem kifejezetten megmosolyogtatott! :D

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóóó! Lego Webcomic! Nekem nagyon tetszik.

 

http://starwars.com/video/view/000884.html

 

http://starwars.com/video/view/000885.html

 

http://starwars.com/video/view/000886.html

 

Már van vagy 10, nem fogom mindent belinkelni. (Főleg, mert már valaki biztos belinkelte, csak én nem vettem észre...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz! Lesz egy 'One Day' című epizód is, ahol egy újonc klón egy napját kísérhetjük nyomon Rex és Anakin mellett.

A Wookieepedián "Day One"-ként van fenn... Nem vagy egy kicsit bajban a címekkel, Ody? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. a gondolataim írtad le, csak én már este nem voltam fenn a neten, így már csak azt tudtam beírni, hogy egyetértek, de ennyit feltétlenül :D

 

Én is teljesen egyetértek, hisz már ezerszer leírtam, hogy a vélemény szabad.... Ezért valakit nem kell ledorongolni. Ráadásul a srác az oldallal nem is keveset dolgozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.