Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem egészen így van, javítanálak. Holnap lesz a Lightsaber Lost, aztán jövőhéten a Mandalore Plot majd azután dupla rész (Voyage of Temptation és Duchess of Mandalore). Eztán lesz a szünet, melyet a Senate Murders követ március 5 -én.

 

Igen, tényleg. Hülyeséget írtam. :D

Viszont akkor a február 13-as magyar premier is hülyeség. Csak nem tudom, hogy miért nem frissítik legalább néha-néha azt az oldalt. Engem sikerült félrevezetniük...:D

 

Egyébként az a hír is felmerült, hogy azért vannak a szünetek, mert a LFA még nincs teljesen kész a részekkel. Most is dolgoznak rajtuk.

 

Remélem nem az lesz a vége, hogy idő vagy ötlet hiányában kapkodni kezdenek, esetleg gyenge sztorikat írnak. A Lightsaber Lost-ra nagyon kíváncsi vagyok, mert a tartalom és előzetes alapján nem lesz a TCW fénypontja. :D De nem írom le előre és igyekszem majd 'semlegesen' nekiülni. :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az a hír is felmerült, hogy azért vannak a szünetek, mert a LFA még nincs teljesen kész a részekkel. Most is dolgoznak rajtuk.
Úgy emlékszem az első évad kezdetekor már a 3. évadot készítették, tehát ez nagyon rossz magyarázat :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

134 oldal... Mi az nekem? :D
2007 májusában amikor a londoni celebration ment, akkor mutatták be a teasert belőle. Akkor már kész volt az első évad, ez 100% és Karrde-ék is megerősíthetik, hisz ők ott voltak :D

Valahogy nem valószínű, hogy 2 évet dolgoznának egy évadon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lightsaber Lost-ra nagyon kíváncsi vagyok, mert a tartalom és előzetes alapján nem lesz a TCW fénypontja. :D De nem írom le előre és igyekszem majd 'semlegesen' nekiülni. :D
Fejvadászos lesz, szóval lesz egy kis váltás amit kíváncsian várok. Palpatine beszéde a nagy képernyőn pedig hatalmas ötlet! Remélem lesz valaki aki érti majd mivel hülyíti az öreg a népet. :D

 

 

Úgy emlékszem az első évad kezdetekor már a 3. évadot készítették, tehát ez nagyon rossz magyarázat :D
Nem a második évadot csinálták akkor? :D Én úgy olvastam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2007 májusában amikor a londoni celebration ment, akkor mutatták be a teasert belőle. Akkor már kész volt az első évad, ez 100% és Karrde-ék is megerősíthetik, hisz ők ott voltak :D

Rémlik, mintha látnám, de már elég rég volt, nem emlékszem igazából, hogy kész volt-e az első évad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2007 májusában amikor a londoni celebration ment, akkor mutatták be a teasert belőle. Akkor már kész volt az első évad, ez 100% és Karrde-ék is megerősíthetik, hisz ők ott voltak :D

Valahogy nem valószínű, hogy 2 évet dolgoznának egy évadon :D

 

Így már érthetőbb. Nem rossz ötlet ennyire előre dolgozni, mert sosem lehet tudni, mikor avatkozik közbe a technika ördöge. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.tvguide.com/news/lucas-wars-TV-36479.aspx

 

2007 szeptemberében kb. 40 résszel már készek voltak és azt tervezték, hogy az első rész leadásáig 50.-60. részig kész lesznek. Tehát már akkor szeptemberben a 2. évad 14. részénél tarthattak kb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy volt akkor, hogy a második évad közepénél tartanak és egy epizód kb 12 hetes munkát igényel. :D
Pontosan.

 

 

3 hónap 1 epizód elkészítése? :D

Megnéznék egy werkfilmet, vagy hasonlót, miként dolgoznak rajta az LFA-sok. :D

Rengeteg japán animátor dolgozik rajta (nem csoda :D ). Sajna a BR -en sincs ilyen werkfilm. :D

 

 

http://www.tvguide.com/news/lucas-wars-TV-36479.aspx

 

2007 szeptemberében kb. 40 résszel már készek voltak és azt tervezték, hogy az első rész leadásáig 50.-60. részig kész lesznek. Tehát már akkor szeptemberben a 2. évad 14. részénél tarthattak kb.

Ennek szellemében fura, hogy Filoni még a nyáron is azt mondta, nem tudja mi lesz Ahsokával. Pedig addigra már jó pár évaddal végezhettek... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem emlékeztem a konkrét címre, de azt tudtam, hogy valami gyenge EU-s kiadvány volt. Ha Lucas ennyire 'figyelembe vette', nem lehet túl hiteles. Bár köztudott, hogy Lucast aztán tényleg hidegen hagyja az EU. Példának okáért tudtommal 'A gonosz útvesztőjében' is benne van némileg a keze, valamint a CW rajzfilmben is, mégis 2 párhuzamos sztorit alkot. Arra várok, hogy a TCW végén készítsenek egy 3. párhuzamos történetet.

Arra én is kíváncsi leszek, hogy majd a végén lesz-e 3. párhuzamos szál? Bár jobban örülnék ha nem lenne.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább nem kell fizetniük a színészek gázsiját. ;)

Időigényesebb az animáció, de olcsóbb is. Így is rengeteg film 60-70%-a animáció. A hátterek, a helyszínek, a tárgyak. Szinte minden, ami nem mozog.

 

Ezen túl, másként fogok tekinteni egy TCW epizódra, az biztos. :)

"Csak" röpke 22 perc... mégis animátorok armadája dolgozott rajta vagy 3 hónapig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ez az elkészítési idő mostanra már néhány héttel lerövidült, elvégre az alapok már készen vannak. A karakterek, járművek nem sokat változnak körvonalaikban. Néhány részenként azért némi finomítás mindig észrevehető ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen túl, másként fogok tekinteni egy TCW epizódra, az biztos. :)

"Csak" röpke 22 perc... mégis animátorok armadája dolgozott rajta vagy 3 hónapig.

Az nem csak az animációra kell, hisz gondolj bele, arra még hangokat, effekteket és a zenét is rá kell rakni, ami igen idő igényes lehet. A szövegek szinkronizálásról nem is beszélve hisz azokat is össze kell vágni a mozgó képpel. Szerintem egy ilyen folyamat rengeteg fázisból áll aminek csak egy lépcsőfoka az animálás. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor délelőtt látom rám marad Kolmilan sürgetése a feliratért :)
Abban utolérhetetlen vagy. :)

 

 

Az előzetesből úgy néz ki, nem lesz sok szöveg... remélem, nem fog Ahsoka elfilozofálgatni azzal a vén Jedivel... :)
Pedig esélyes. :P Szerintem az öreg osztja majd az észt Ahsokának.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.