Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ahogy láttam az a szörny tud egy elektromos sugarat csinálni amivel megbénítja a droidokat

 

 

 

Azt nem ő csinálta, hanem a Köztársaságiak titkos fegyvere, amit éppen tezsteltek. Ettől aztán Zillo "feléledt". :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zéé, torrent:

Spoiler:

Én is kösz. Nem szoktam HD-ben nézni, de lehet rászokok. Viszont ez az 1080p durva. Asszem marad a 720-as, mert hiába tervezek amúgy is winchester vásárlást, ilyen 1,5 GB-os részekkel az is hamar be fog telni. Meg úgy sincs full hd monitorom.

Miért nem írsz mostanában a topikokba Llew? Pedig jókat dumcsiztunk korábban.

Mert kevesebbet vagyok. Pontosabban, kb. annyit mint előtte, csak a múltkorjában voltam kicsit aktívabban. Meg nem mindig nézem a vetítést követően azonnal, illetve nem akarok folyton negatívkodni és a Senate Mulders pl. pont nem tetszett

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hülye kérdés, de miért ezeket a rapidos, megás, stb letöltéseket használjátok? Szerintem a torrent egyszerűbb.
Egyrészt nálam a külföldi torrent lassabb, másrészt nem mindenki ért a torrenthez. A rapidos és megásak pedig az általánosan elfogadottak azok a leggyorsabbak sokak szerint (nálam pl. a netload a favorit, az még a magyar torrentnél is gyorsabb :D )
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt nálam a külföldi torrent lassabb, másrészt nem mindenki ért a torrenthez. A rapidos és megásak pedig az általánosan elfogadottak azok a leggyorsabbak sokak szerint (nálam pl. a netload a favorit, az még a magyar torrentnél is gyorsabb :D )
Nekem ezekkel a "sima" letöltésekkel mindig csak a bajom van, ráadásul nálam jóval lassabbak is a torrentnél, egyik másik meg szinte meg se mozdul. Egy friss torrent 150-400 kB/s-al jön, ezek meg max 40-50 körül. Befejeztem az offolást.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezekkel a "sima" letöltésekkel mindig csak a bajom van,

Off

Nekem is, mivel ezek az oldalak nem szeretik a kábeles letöltési lehetőséget, és a torrentes megoldást jobban is szeretem, maradok az utóbbinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezekkel a "sima" letöltésekkel mindig csak a bajom van, ráadásul nálam jóval lassabbak is a torrentnél, egyik másik meg szinte meg se mozdul. Egy friss torrent 150-400 kB/s-al jön, ezek meg max 40-50 körül. Befejeztem az offolást.

 

 

Nekem meg van FREE MU accountom (regisztráltam ingyen, amikor elkezdték ezt az új stílusú MU-t) és ezért nagyon durván jön onnan is... (400-450 kb/s)

 

Torrentezek is, de a CWt nem onnan szedem.

 

Pláne, hogy két hét múlva mondjuk, már senki nem fog seedelni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.