Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most jött le a 208 HD, és mikor belenéztem, nekem úgy tűnt, hogy a magyar szinkron el van csúszva a képhez képest. Valami ötlet, hogy mivel lehet a gond? :D
Azzal, hogy 400 ms-ot el vagy csúszva a hang. ;)

Megoldás: A lejátszóban elcsúsztatod 400 ms-al a hangot vagy az MKV toolinx (merge GUI) segítségével állítsatok 400ms delay-t a magyar hangcsatornára.

Ha ez sem működne itt van elvileg a jó hangcsatorna, ugyanezen progival be lehet alá tenni.

 

Ha így sem működne, akkor szóljatok, feldobom a házi barkács javításomat :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos jeleneteknél a normál 205-nek is csúszik néhány jelenetnél, konkrétan a fal ledöntésénél. Annyira nem jelentősen, de azért mégiscsak zavaró. De gondolom a normált senki nem fogja javítani. :D Meg a 203 elején nincs hang...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos jeleneteknél a normál 205-nek is csúszik néhány jelenetnél, konkrétan a fal ledöntésénél. Annyira nem jelentősen, de azért mégiscsak zavaró. De gondolom a normált senki nem fogja javítani. :D Meg a 203 elején nincs hang...
Ha akarod felteszem a 205-s másik release-ét a Pretorians-t, bár nem tudom, hogy ott is csúszik-e a hang :D

A 203-asnál pedig későnn kapcsolták be a felvételt, azért nincs hang :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11. rész normál

Spoiler:

 

HD nem tudom lesz-e, mivel mindeni tgisztában van a forrással.

Valamint jövő héten min. vasárnap lesz csak rész, mert nyaralok. Vagy ha valaki fent vani a kalóz klubbon, az áthozhatja a részt.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nagyon haragszom rád, Ody... Miattad nem tudom békésen, izgalmaktól mentesen várni a harmadik évadot. :D :D :D

Spoiler:

Ami pedig Todót illeti... Vagy megint visszább léptünk a kronológiai sorrendben, vagy ez egy másik modell. Jabba feltűnését viszont sokkal érdekesebbnek találom. Talán azzal bízza meg Bane-t, hogy intézze el Zirót? A kaminoi részek nagyon durván néznek ki, ha jól látom olyan hajók támadják meg a várost, mint amilyennel Ventress elrabolta Jabba fiát a mozifilmben. Apropó, Ventress... Visszatért, méghozzá Grievous tábornok oldalán. Nagyon jól mutatnak együtt. És végre újra Anakin nemeziseként fog megjelenni. Ez tetszik. :) Újra előkerült ez a nikto Jedi, akiről nem tudjuk, hogy ki, de valószínűleg egy vadiúj szereplő lehet, és nem az EPIII.-as illető. Végül az is kiderült, hogy valóban Aurra Singet látjuk a látomásban. De a videó végén miért olyan sötét a szeme környéke? Jah, és jó Padmé haja. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Ahsoka álmai nagyon Anakinra hajaznak. Főleg a beszélgetésük Yodával. Kaminot pedig már akarták egyszer támadni az első évad elején. Úgy látszik most sikerül Grivinek és Ventressnek bejutni. Ezzel fog kezdődni az évad, szóval ütősnek ígérkezik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.