Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor ez most nem április 1-jei tréfa volt? Nagyon remélem, hogy az.

Nem hiszem, hogy bolondok napja miatt leanimáltak volna ilyet.

Amúgy király :rock::rock:

 

 

Akkor nem a semmiért lesz cyborg Maul figura :D

http://www.darkfigures.com/cyborg-darth-maul-premium-format.html

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

Szép volt, én megettem. :D

Először én is! :D Igen csak megrémültem Maul miatt. Mondom ez nem lehet igaz és hála égnek nem is az! :D

 

:( Remélem ez volt a tréfa, hogy a hír tréfa :lol:

Szerencsére csak tréfa volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először én is! :D Igen csak megrémültem Maul miatt. Mondom ez nem lehet igaz és hála égnek nem is az! :D

Akkor már nem kell ettől tartanunk, ha hivatalosan is csak joke. :D

Így viszont egyre érdekesebb lesz ez a szál a 4. évadban. Nagyon várom a magyarázatot. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, de engem a negyedik évad trailere nem csigázott fel annyira. :o Bár bevallom voltak benne nagyon érdekes dolgok. :)

Érdekes mód engem se nyűgözött le nagyon. Jó-jó, de nagyon látszik, hogy ezek a jelenetek kb. három részből lettek összevágva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom én is, ez valahogy nem olyan, mint a 2. és 3. évadé. Ezt az előzetest évad közben tudnám elképzelni, de arra, hogy ezzel bírjunk ki 2-3 hónapot (a Celebrationig, már ha lesz idén) nem igazán jó. :)

Bár ha a tegnapi nem lett volna tréfa... :( (és itt nem csak

Maulra, hanem Sam Hillre és Grievousra

is értem ezt.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először én is! :D Igen csak megrémültem Maul miatt. Mondom ez nem lehet igaz és hála égnek nem is az! :D

 

 

Szerencsére csak tréfa volt. :)

Még szerencse, hogy vicc volt az egész. megállt bennem az ütő, mikor a kiborg Darth Maul-ról olvastam.

 

Elég ütős előzetes, de nem olyan nagy szám.

 

Amikor a gungant láttam Grivi ellen, azt hittem Jar Jar az. :D Szépen is néznénk ki, ha ő f*ngatná meg a tábornokot. :lol:

Bár őszintén szólva, az, hogy Tarpals bánik el vele az se nagyon tetszik. Sajnos Grivi nimbuszát eddig nem nagyon építették, inkább gyengítették, ha a sorozatot nézem, nem félek tőle és nem tudom róla elhinni, hogy ő egy rettegett Jedi gyilkos, elleneben, ha egy EU-s képregényt vagy regényt olvasok, vagy az EP3-at nézem, akkor el tudom hinni, hogy ő a rettegett Grievous tábornok.

Opressről meg semmi hír. :hmm:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy vicc volt az egész. megállt bennem az ütő, mikor a kiborg Darth Maul-ról olvastam.

 

Elég ütős előzetes, de nem olyan nagy szám.

 

Amikor a gungant láttam Grivi ellen, azt hittem Jar Jar az. :D Szépen is néznénk ki, ha ő f*ngatná meg a tábornokot. :lol:

Bár őszintén szólva, az, hogy Tarpals bánik el vele az se nagyon tetszik. Sajnos Grivi nimbuszát eddig nem nagyon építették, inkább gyengítették, ha a sorozatot nézem, nem félek tőle és nem tudom róla elhinni, hogy ő egy rettegett Jedi gyilkos, elleneben, ha egy EU-s képregényt vagy regényt olvasok, vagy az EP3-at nézem, akkor el tudom hinni, hogy ő a rettegett Grievous tábornok.

Opressről meg semmi hír. :hmm:

 

 

 

 

Megint belegondolsz olyat ami nincs ott. :) Grievous harcol Tarpalssal, de szerintem meg fogja ölni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy végre újra el tudom érni a CN-t én is feszülten várom a magyar szinkront. Egyrészt ugye voltak pletykák erről, hogy lejárt a szerződés és a legtöbb karakter hangja már nem lesz ugyanaz... És... Kíváncsi vagyok a fordításra, hogy visszaadja-e ugyanazt az élményt, amit az eredeti. Hogy témánál maradjak, kíváncsi leszek a klónok magyar neveire... De nem várok minőségi munkát a szinkrontól, szóval remélhetőleg nem fogok pofára esni. Annyira...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy erről az április 1-jei videóról lemaradtam, kíváncsi lettem volna arra, hogy milyen.

 

Ez a Tarpals Vs. Grievous harc engem Dávid és Góliát küzdelmére emlékeztet. A két hadsereg legerősebb harcosa áll ki egymás ellen, és ez dönti el a csata végkimenetelét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.