Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De ez az egész szeparatista mozgalmat alapjaiban rendítené meg! Szerintem ezt senki se hiszi el Lux -nak (amint láthattuk is). De lehet, hogy az Onderon kormánya másképp gondolja, mint a Szeparatista parlament. Itt most tényleg pepitában láthatunk egy kiválást a szeparatista szervezetből. :)

Szépen is nézne ki, ha egy kormány nem bízna a saját szenátora szavában. Azért mert mások nem hisznek neki -már ha akik ott voltak a béke tárgyaláson nem eleve Dooku beszervezettjei voltak, ami nagyon is valószínű- nem jelenti, hogy a saját népe sem hihet neki.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a 4. évad mind eredeti és immár szinkronos mivoltában is végetért, azoknak akik szeretik fizikailag is a polcon tudni a sorozatot a hivatalos borító megjelenésének eddigi hiánya apropóján,

képfelelősi mivoltomban visszatérve osztom meg itt a díszes társasággal egyelőre hiánypótló dvd-borító elképzelésemet.

Nyomtatható, de nem épp fekete festékpatron-kímélőre sikeredett! :lol:

Word-ös, bocs a nem túl elegáns megoldásért.

Használja egészséggel akinek tetszik.

s4dvd1saját.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam egy másik előzetest, amely a körülményekhez és a választékhoz képest egész jó képminőséggel rendelkezik, ha a normál előzetes ennyire nem akar megérkezni. :) A hanghoz itt is egész jó, bár szerintem Ágki verziójában érthetőbb, helyenként. (Csak sajnos az illető helyenként állítgat a kamerán, meg remeg a keze és lehet nem a legszebb, de valahogy... Könnyebben ki lehet venni, hogy mi folyik a képernyőn.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1FP2g9qruK0

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felettébb érdekelne, hogy kik azok, akik abban a...

 

...tanácsteremben ülnek körbe és akinek végül Savage Opress nekidobja a fénykardját. Meglepően hasonlítanak az umbaraiakra öltözködés tekintetében. Valószínűleg nem azok, de meglepne, hogy ha a TCW átemelné az EU-ból az Umbarai Árnyakadémiát.

 

 

Továbbá...

 

Meglep, hogy Hondo egy Luxury-val közlekedik, hol maradnak azok a csészealjak, amiket eddig használt? Mondjuk Hondo nagy űrhajógyűjtő hírében áll. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő az Act On Instinct című TCW-s webképregénynek volt a hosszú távú főszereplője, szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog feltűnni az ötödik évadban. Egy Tyzen Xebec nevű zabrak Jedi Padawan alá volt beosztva. (Akinek mellesleg az eredeti mestere Bolla Ropal volt, lényegében a Cargo Of Doommal egy időben indult el a képregény története. Ebből bontakozott ki az egész.) Mellesleg Ganch parancsnok az egyetlen olyan klón, akit eddig láttam, akinek van bajusza. (Ez is egyfajta különlegesség a teljes pauldron mellett.) Bár ki tudja, már nem először láttak a TCW alkotói fantáziát egy képregényben...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a webképregényben végig phase I-es páncélja volt, ergo valahonnan kellett mintázniuk ezt a phase II-est, ezért én nem tartom elképzelhetetlennek hogy még találkozunk vele

Nem feltétlenül kellett mintázniuk, elég, hogy ha csak simán megalkotják. Meg hát igazából majdnem ugyanaz, mint a phase I.-es, talán a sisakja egy árnyalatnyit különbözik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül kellett mintázniuk, elég, hogy ha csak simán megalkotják. Meg hát igazából majdnem ugyanaz, mint a phase I.-es, talán a sisakja egy árnyalatnyit különbözik.

De hogyha már csinálnak róla egy szobrot, akkor miért nem a "mindenki" által ismert kinézetét formálják meg? Miért csináltak egy új modelt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv mindenki!

PM-ben kaptam egy üzenetet miszerint a 4. évad 21. részhez van teljes szinkron. Utánajártam a dolognak, és tényleg van teljes verzió. Azonban két jelenet sorrendjét megcserélték, a web-dl változathoz képest, és ez elkerülte a figyelmem. Mindvégig itt volt a kezemben...most javítottam a csorbát.

 

21. rész - Fivérek javított verzió...

 

REPACK:

Hibás hang lecserélve...

 

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.s04e21.REPACK.WEB-DL.HUN.XviD-lbnd

http://data.hu/get/5170081/swtcw421RPhu.r00

http://data.hu/get/5170083/swtcw421RPhu.rar

 

 

720p

 

 

Szerkesztve: - albundy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wookiepediára felkerült az 5. évad első hét epizódjának címlistája, nem tudom mennyire lehet hinni neki, a hatodik epizód címe eléggé átverés szagú :hmm:

 

 

01 "A War on Two Fronts"

02 "Front Runners"

03 "The Soft War"

04 "Tipping Points"

05 "An Old Friend"

06 "The Rise of Clovis"

07 "Crisis at the Heart"

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem szoktak, elég ha egy SuperShadow kaliberű mókamester odatalál. Persze gyorsan kijavítják/törlik az ilyesmiket de előfordulnak.

 

 

Hát mivel a hatodik epizódnak "Clovis felemelkedése" a címe megkockáztatom, hogy megint kapunk egy kis Padmé-Anakin házastársi válságot :pfff::chainsaw:

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem szoktak, elég ha egy SuperShadow kaliberű mókamester odatalál. Persze gyorsan kijavítják/törlik az ilyesmiket de előfordulnak.

 

 

Hát mivel a hatodik epizódnak "Clovis felemelkedése" a címe megkockáztatom, hogy megint kapunk egy kis Padmé-Anakin házastársi válságot :pfff::chainsaw:

 

 

Szerencsére a SuperShadow féle baromságokat gyorsan ki szokták gyomlálni.

Akkor csak én gondoltam az Ahsoka - Lux párosra a Crisis at Heart alatt? :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mennyire hiteles forrásból vannak, de Wookiee-ra nem szoktak légből kapott baromságokat irkálni. A 7. rész címe érdekes. Mire utalhat?

Sajnos szoktak, csak azokat belátható időn belül törlik. Láttam már ilyet, amikor be voltam jelentkezve, hogy pár napig fent volt, hogy a Fiú egy olyan csatahajó fedélzetén, mint a Malevolence, kijutott a Mortisról és megölte Hondo Ohnaka kalóz bandájának a felét és hasonló ökörségek. Nem tudom hogy lehetnek egyes rajongók ennyire individualisták, hogy úgy gondolják, ami az ő fejükben megszületik, annak a Wookieepedián a helye... Szerencsére ezeket belátható időn belül kiszűrik és törlik. Ilyen hamar sosem szokott epizódlista nyilvánosságra kerülni. Megint valami kitalált valamit és feltöltötte. (Bár hogy ebben mi a jó, azt fel nem foghatom.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa: kérdésedre egyszerű a válasz: trollkodás.

A trollkodás pedig, tudom. ---> Szeretethiány. >.< Ezt a népséget a mai napig nem tudtam megérteni. Hogy lehet azt élvezni, amiből semmi különösebb hasznod nincs, csak kicseszel az emberekkel... :para:

 

Szerk.: Mégsem kamu! A Star Wars Insider 134. számából van az információ. Még kép is van róla, hogy abban van.

 

http://beta.starwarsunderworld.com/2012/05/30/season-5-details-from-star-wars-insider/

 

De letöltöm magam is ezt a számot, hogy megbizonyosodjak felőle. Ha tényleg trollkodás lenne, ennyi energiát nem fektettek volna bele egy kamuba hírbe...

 

Szerk.2.: Letöltöttem! 100% hiteles.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötödik évados, 100%-ig hiteles spoilerek.

 

 

- Jól gondoltuk, az Onderon fog szerepelni az ötödik évadban. Az ókori Róma inspirálta az alkotókat, de a városokon kívül buja dzsungelekkel is találkozhatunk.

- Az alvilág is nagy szerepet kap majd az évadban és Hondo Ohnaka mellett debütál a sorozatban a hírhedt Fekete Nap bűnszervezet, ami a Hutt Kartellek mellett az EU egyik legjelentősebb bűnszervezete, amely a Coruscanton tevékenykedik. Láthattuk már a sorozatban számos helyen a jelét, köztük Ziro mellkasára tetoválva is, de ezúttal végül ők maguk is megjelennek.

- R2-D2 szembenéz az eddigi legnagyobb kalandjával, ez lesz az eddigi legnagyobb közreműködése a háborús erőfeszítések érdekében.

- Embót is láthatjuk majd az évadban akció közben, társulva az új háziállatával, Marrokkal. A rendezői jegyzetek szerint leginkább a G.I. Joe-ból ismert Snake Eyes és Timber kapcsolatára emlékeztethet ez a felállás.

- Ráadásul Dave Filoni elmondta, hogy néhány karakter, amiket ők alkottak meg a sorozat számára, találkozni fognak a végzetükkel. (Nem feltétlen halálra kell gondolni, a destiny szót használta.)

- Padmé Amidala ugyan nem volt különösebben jelentős szereplő a negyedik évadban, azonban az ötödikben egy főbb történetszál épül köré. Gondolom a The Rise Of Clovis nem véletlen.

 

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tessék! :)

 

Köszi a fordítást, KisKósa, remek infók.

 

Kíváncsi vagyok, melyik lesz az Onderonos epizód/epizódok, egyúttal Lux felbukkanása (talán az An Old Friend?). Eléggé aggódok emiatt a sztori miatt... :para:

Az is érdekesen hangzik, hogy a sorozatra létrehozott karakterek közül néhányan találkozni fognak a végzetükkel. Cad Bane-t, Embo-t, vagy Hondo-t nem tudom, ki merik-e (ny)írni, már-már a sorozat ikonjaivá váltak. Gondolom Ahsoka sorsát sem rendezik le 1 évaddal korábban. Persze nem biztos, hogy a "végzet" szó feltétlen halált jelent.

 

Apropó Clovis... őt nem láttuk meghalni, így bőven bele lehet magyarázni, hogy nem ölték meg Lott Dodék. Így viszont az is biztos, hogy a Crisis at the Heart Padmé és Anakin kapcsolatára vonatkozik.

 

 

Már csak egy-két normális minőségű előzetes kéne, amivel ellehetünk őszig.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes címek. Az első három úgy hangzik mint egy trilógia, és szerintem az a bizonyos "Old friend" lehet maga Clovis is, így Padmé is kapna egy trilógiát, nem gondoljátok?

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tessék! :)

 

Köszi a fordítást, KisKósa, remek infók.

 

Kíváncsi vagyok, melyik lesz az Onderonos epizód/epizódok, egyúttal Lux felbukkanása (talán az An Old Friend?). Eléggé aggódok emiatt a sztori miatt... :para:

Az is érdekesen hangzik, hogy a sorozatra létrehozott karakterek közül néhányan találkozni fognak a végzetükkel. Cad Bane-t, Embo-t, vagy Hondo-t nem tudom, ki merik-e (ny)írni, már-már a sorozat ikonjaivá váltak. Gondolom Ahsoka sorsát sem rendezik le 1 évaddal korábban. Persze nem biztos, hogy a "végzet" szó feltétlen halált jelent.

 

Apropó Clovis... őt nem láttuk meghalni, így bőven bele lehet magyarázni, hogy nem ölték meg Lott Dodék. Így viszont az is biztos, hogy a Crisis at the Heart Padmé és Anakin kapcsolatára vonatkozik.

 

 

Már csak egy-két normális minőségű előzetes kéne, amivel ellehetünk őszig.

 

Szerintem Lux Bonteri itt fog igazán felnőni, az előzetesekben is sokkal érettebb, felelősségteljesebb viselkedést tanúsít, mint legutóbb. Mondhatnánk, hogy ez nem egyik pillanatról a másikra változik meg, de hát láthattunk már ilyet Lee-Char herceg esetében.

 

Cad Bane-t szerintem sem nyírják ki, már jó ideje szerepel, de még mindig van benne potenciál... Hacsak... A készítők azt mondták, hogy látni fogjuk azt, ahogyan Boba Fett szépen lassan átvedlik azzá az alakká, akit a filmekből is ismerünk. És ahhoz, hogy a Galaxis legjobb fejvadásza legyen, még le kell győznie a legelsőt. Cad Bane-t. Szerintem kettejükre még sok közös történet vár, pláne, hogy állítólag Boba Fett a Deceptionben nem utoljára állt Cad Bane szolgálatában. Bane-nek időközben megint sikerült volna elmenekülnie? Nem lepne meg.

 

Embónál viszont esélyes lehet, hogy meghal, elvégre nem is akárkivel, Savage Opresszel küzd meg az előzetesben és kapott egy elég komoly találatot, legalábbis amennyit látni belőle. Hondo Ohnakáért viszont vérezne a szívem és semmi funkciója nem lenne a halálának, hiszen nem sok vizet zavar. Belegondolni is rossz, hogy már két éve nem láttuk őt.

 

Clovis visszatérése lesz a nagy dobás. Sejtettük, hogy az ő szálát ennyiben nem fogják lezárni és vissza is tért. Mi van akkor, hogy ha felfedezte az Anakin és Padmé közötti viszonyt és ennek kiteregetésével zsarolja, fenyegeti Padmét?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.