Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Boyega kapott egy képet Rian Johnsontól a "halandzsa dialógusok" emlékére. :) Érdekesen hangzik ez a bio-hexacrypt elnevezés. :hmm:

 

Érdekes. Kiváncsi vagyok mi lesz ez mögött, főleg, hogy Finn csak a basic nyelven értett. Vagy pont ezért?

Lesz egy rakás jelenet, amiben körülötte beszélnek egyéb nyelveken, Ő meg csak pislog?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet, hogy ha ez igaz akkor kissé csalódott vagyok egyelőre mert;

Abban az ominózus pillanatban Luke nézése és reakciója nekem sokkal többet sejtetett.

ami a pillanatban benne van/benne lehet:

-tudja ki Rey és elképesztő érzelmekkel tölti el a viszontlátás főleg a régi kardjával együtt

 

ami nincs benne:

-"Ki vagy Te?" erre miért reagálna úgy ahogy reagált? eszerint csak a kard váltja ki belőle ezt az érzelmet?

 

Az érzelmei mögött lehet, hogy csak a Solo család tragédiájának megérzése van, de többet várok, egy "Ki vagy Te?" trailer-klisé-nél?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az a kard fájdalmas emlékeket ébreszthet benne, és most nem csak arra gondolok, hogy levágták a kezét, bár nyilván, az is közrejátszik. Viszont feleleveníti az apját is, plusz szerintem a Falcon látványa (mert tuti látta leszállni) is hozhat régi emlékeket egy bizonyos Solóról. Meg aztán az is megviselheti, hogy Rey megjelenése azt jelentheti számára, ideje újra csatasorba állnia, amit valószínűleg a háta közepére sem kíván az eddig elszenvedett tragédiák után. Azért valljuk be, Kylo árulása és a rendje lemészárlása valószínűleg szíven ütötte. Bennem legalábbis ezek merültek fel a tekintetét látva, nem az, hogy ismeri Reyt.

Plusz, bár lehet, hogy nem tudja pontosan, mi folyik a Galaxis ismert régióiban, azért egyet s mást megérezhetett. A Hosnian-rendszer pusztulását szinte biztos - ha visszagondoltok, Ben sem tudta megmondani, hogy az Alderaan pusztult el, vagy, hogy egyáltalán elpusztult egy bolygó, csak annyit érzett, hogy milliók kiáltottak fel. Ennyit szerintem Luke is érzett, csak nagyobb volumenben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ezek benne vannak valószínüleg, de én szerettem volna, ha Reynek köze van a múltjához.

Nem, nem azt várom, hogy az apja legyen, de hittem a megmentett-memóriatörölt-padawan elméletében.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli ezek csak pletykák, nem kell még semmit temetni.

Ez igaz, maradjunk ebben!

 

Olyan jól sikerült a törlés hogy a saját memóriából is kitörölte Rey-t. :D

Vagy annyira benyomott az ewok bulin, hogy nem emlékszik Rey anyjára, akit megcsinált..És ha nem emlékszik..meg se történt! :evil::death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nyilván szeretem az összeesküvés elméleteket..

Csak arra gondolok, ha változtattak volna a filmen, akkor azt az orrunkra kötnék-e?

Mert egyértelműen ez a jobb marketing-szöveg. Fel se merült senkiben, hogy azt mondják amit hallani akarunk?

Akkor én kérek elnézést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi értelme lenne? Amúgy nem tökmindegy? Úgyis az számít amit a moziban látsz. Ha az jó akkor a többi nem érdekes.

Ebben teljesen igazad van. Nekem valóban mindegy. A hercehurca s a hype stílusa és egyes dolgok hírértéke és marketingje az ami nem mindegy a forgalmazás és az átlag nézőtömeg szempontjából.

Többféle megfontolás is érvényt nyerhet egy ilyen esetben üzletpolitikai szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.