Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Mivel egy másik topikban már összejött néhány képlinkajánló, és ezeknek talán érdemes lenne külön helyen lenniük, szerintem itt folytatódjon a sor. :D

 

Íme, az én ajánlatom: DUSSO

 

Itt az EP3 néhány matte paintingjét (digitális háttérfestményét) találhatjátok meg, némelyiket elképesztő felbontásban (Naboo látképe a ilm végéről). Vannak 360 fokos panorámaképek is Coruscant-ról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Story magazin legújabb számában a 36. oldalon látható egy képem. Az ok: valamelyik együttes szövegírójának (vagy zeneszerzőjének?) a kedvenc filmje a Csillagok háborúja, ezért betettek róla egy illusztrációt. Ezt:

 

starwars-iii.jpg

 

Ezt négy évvel ezelőtt csináltam, amikor még a III. rész címét sem tudtuk. Ezért rossz a képen a cím. Döbbenetes, hogy valaki pont ezt tudta kiválasztani a III. részes képeim közül. Van majdnem 300, és abból kb. 10-nek rossz a címe. Roppant nagy tájékozatlanságra vall egy évvel a bemutató után ilyet bakizni... :clap:

Ja, és természetesen nem szóltak előre. :) Szokás szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az pofátlanság, hogy nem szólnak. Legalább megkérdeznék, hogy bocs, használhatják-e azt, amit te csináltál. Én kibuknék, ha valamelyik újságban meglátnám valamelyik művemet, még akkor is, ha csak fan-fic (ha meg nem fan-fic, akkor meg zúdítanám a nyakukba pert).

 

Amúgy, ezzel lazából le is égette magát a csákó. Hah... Fall of the Story :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem akadok ki a dolgon, mert mégiscsak megjelenik valahol, ami azért nem rossz dolog. (Még ha a Story nem tartozik mindennapi olvasmányaim közé, akkor is. :clap: ) Viszont tudnám értékelni a gesztust, hogy szólnak előre.

Írtam nekik egy levelet (ahogy a korábbi újságoknak), de komoly pénzben tudnék fogadni rá, hogy nem fognak válaszolni (ahogy eddig egyik sem válaszolt). Mindenesetre beleírtam azt is, hogy a cím nem nagyon stimmel, de sebaj. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam nekik egy levelet (ahogy a korábbi újságoknak), de komoly pénzben tudnék fogadni rá, hogy nem fognak válaszolni

Helyes!

Hátha egyszer egy értelmes ember elé kerül a leveled, aki elnézést és legalább utólag, engedélyt kér. Legközelebb pedig előre kéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hát ez igazán nagyszerű dolog! Az is, hogy a TE képedre írtak alá külfödieknek eme emberek, ha igaz a pletyka az is hogy McGregor kivételt tett a TE képeiddel, és az is, hogy ez a holland srác megosztotta ezt VELED!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, én is örülök neki. :para:

 

Ody: a Lucasfilm nem fogad semmiféle kéretlen anyagot. A jognyilatkozatukban benne van, hogy ne küldjenek nekik semmit, ha küldenek, akkor visszaküldik, és úgy egyébként meg a küldéssel a feladó lemond minden jogáról a küldött anyaggal kapcsolatban, és a Lucasfilmnek adja át.

Lefednek minden rést. Esélytelen dolog...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A mai napon ünnepli az oldalam a második születésnapját. :)

Az első szülinapon új helyre költöztem, és kicsit kipofoztam az oldalt. Mi tagadás, némi pofozgatás már most is ráférne, de most nincs rá időm. A 2. szülinapon így nem lett hasonló átalakítás. :P

 

Számolgattam egy kicsit, és kiderült, hogy ezalatt a két év alatt több mint hat és fél milliónyi látogatóm volt (többségében persze tavaly május után). :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.