Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Donátnak is köszi. :)

 

Most állítom össze a küldendő fájlokat minden egyéb infóval, ami szükséges nekik (pl. készítés dátuma, ki vagyok stb.). Aztán hamarosan küldöm is a pakkot, ha minden igaz.

 

Azt a 10 képet fogom küldeni, amiket képként beszúrtam ide két részletben. Remélem, elég lesz. :P

 

Rog, Krande: Kommentár nem lesz melléjük. :)

 

Azrael: A sith-es nem tetszik annyira...

 

Obi1: elvileg végignézték, mert a weboldalam mailcímére jött a levél. De ennyi erővel le is tölthették volna, és kész. :) Az egyszerűbb. Bár ez szabályosabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :)

 

A hétvégén meglepő módon :P kedvet kaptam az oldalam gatyába rázásához. Csináltam egy oldaltérképet a főoldalamra, ami remélhetőleg segít eligazodni az immár 400-nál is több kép, meg az egyéb cuccok között. :) Frissítettem a tömörített csomagokat is, továbbá átrendeztem pár képet a poszterek meg a II. részes hátterek között. Felkerült egy csomó új, apróbb banner (mindegyiket egy-egy poszteremből készítettem, egyes rétegek időnkénti lekapcsolásával).

És feltettem a DVD-díszdoboz nagyfelbontású ránézeti képeit, kommentárral. Ezek nem a nyomtatható formák, csak azok, amiket a fórumba korábban már belinkeltem kicsiben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Üdv!

 

Új felhasználóként annyit mondanék, SimonZ egy zseni. Ami csak kikerült a keze alól (az oldalára :(), maga a tökéletesség megtestesítője. De komolyan mondom, nincs olyan háttérkép vagy poszter, amelyikre rá tudnám mondani, hogy nem tetszik.

 

Egy dolgot sajnálok: hogy nem minden háttérnek van 1280x1024-es változata. A monitorom ezt igényli, és mivel így a képarány nem 4:3, ezért a kisebb képek sajnos sehogy sem passzolnak.

 

SimonZ! Azért, ha odáig jutsz majd egyszer, hogy teljes unalmadban látogatók kéréseit teljesíted, szívesen látnék egy háttérképet, amin együtt szerepel a két technológiai csoda, Grievous tábornok és Vader nagyúr. (Szigorúan 1280x1024-ben. :D)

 

Ja igen, még egy kérdés: Ennek az oldalnak adtál engedélyt a képeid közzétételére? Mert nekem az a "Fall of the Jedi" pl. nagyon gyanús.

 

Köszönöm az élményt! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több képe is van az oldalon, bár véleményem szerintem nem lehet, és nem is kell megfékezni a képek terjedését.Végülis nincsen levédetve.De ami írtó bunkóság hogy leszedte a képekről Zoli "aláírását"..

Bevallom, én az aláírás hiányát nem vettem észre, de ez így még nagyobb szemétség.

 

Azért gondolom, nem kis munka van ezekben a képekben. Annyi legalább járna, hogy nem radírozzuk le a készítő nevét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shettard Hart: köszi, nagyon örülök, hogy tetszenek a képeim. :(

 

Az említett oldal nekem kicsit lassan jön be, így most csak egy képemet találtam meg itt. (Később majd jobban körülnézek.) Általában azt szoktam kérni, hogy szóljanak a webmesterek, ha fel akarják tenni a képeimet az oldalukra, de ezt persze nem mindenki tartja be. Ezzel nem lehet mit kezdeni, és szerintem nincs is értelme. Az, hogy előre szólnak, egy kedves gesztus, de nyilván nem lehet kötelező. :D Az aláírás letörlése már tényleg a bunkóság kategóriába tartozik, de sajnos láttam már ilyet máshol is...

 

Az 1280-as problémához: a legutóbbi képeim már elérhetőek 1280*1024-es méretben is. A régieket 1024*768-ben készítettem, és ezeket megnagyítani nem szeretném, mert az minőségromlást okozna (újrakészíteni meg pláne nem szeretném :D ). Akkortájt nem voltak nagyon jó minőségű nyersanyagaim, így nem is tudtam volna nagyobb képeket csinálni. Most már törekszem a nagyobb méretekre. :D

Persze nem lehet mindenki elégedett: nemrégiben találtam egy bejegyzést egy külföldi fórumon, ahol valaki azt jegyezte meg az oldalam kapcsán, hogy szépek ugyan a képek, de neki speciel 1900*mittudoménhányas monitora van, így mind kicsi. :(

 

Grievous és Vader... egyszer majdnem készült egy ilyen képem, de aztán mégsem... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aláírás letörlése már tényleg a bunkóság kategóriába tartozik, de sajnos láttam már ilyet máshol is...

Csak azért gondoltam, hogy szólok, mert magamból kiindulva, nekem is rosszul esne az ilyen. Nyílván semmilyen intergalaktikus igazságtevő osztag nem fogja őket felszólítani, hogy vegyék le a képet, vagy adjanak meg forrást.

 

Az 1280-as problémához: a legutóbbi képeim már elérhetőek 1280*1024-es méretben is. A régieket 1024*768-ben készítettem, és ezeket megnagyítani nem szeretném, mert az minőségromlást okozna (újrakészíteni meg pláne nem szeretném :D ). Akkortájt nem voltak nagyon jó minőségű nyersanyagaim, így nem is tudtam volna nagyobb képeket csinálni. Most már törekszem a nagyobb méretekre. :(

Persze nem lehet mindenki elégedett: nemrégiben találtam egy bejegyzést egy külföldi fórumon, ahol valaki azt jegyezte meg az oldalam kapcsán, hogy szépek ugyan a képek, de neki speciel 1900*mittudoménhányas monitora van, így mind kicsi. :(

Valahogy előre sejtettem, hogy nem fogsz ma hajnalban nekiállni, és hirtelen elkészíteni az összes többi képet nagyobb méretben, csak hogy legyen még ezer kép, amiből válogathassak. :D

 

Akkora monitorral meg legyen az emberben annyi kreativitás, hogy egy kis méretezéssel 4 háttérből készít magának egyet - még a minőség is garantált, hisz kicsinyíteni is kell.

 

Grievous és Vader... egyszer majdnem készült egy ilyen képem, de aztán mégsem... :D

Sohasem késő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért gondoltam, hogy szólok, mert magamból kiindulva, nekem is rosszul esne az ilyen.

 

Sohasem késő. :(

Hát, eleinte nekem is rosszul esett az ilyesmi, de most már nem lep meg nagyon.

 

Igazad van, sohasem késő, Vadernek sem volt az. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha leszedik az aláírást akkor bárki nyugodtan kijelentheti a képröl hogy "De tudok, én csináltam, van egy frankó galériám". Ha az aláírást el is tüntetik legalább azt írnák be hogy kitől vannak a képek, de még az is ritka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.