Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen mindenkinek, az oldal nevében. :)

 

Ody: Jó, hogy írtad, a magyar látogatók egy részét kifelejtettem a számolásból. Ez még 280 ezret jelent.

Maestro csak magadnak köszönheted a sok látogatót!

Nekünk csak annyit, hogy a 280 ezerből párszor mi is ráklikkeltünk!

Gratulálok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két-három hete kaptam egy levelet egy kanadai rajongótól. Van egy kis nyomdai cége, és egy szintén rajongó kisfia, akinek a sulijában a kártyák a menők. :) Ezért, meg hogy tesztelje az új laminálót, a fickó csinált egy sorozat kártyát a képeimből. És küldött belőle egy adagot nekem is, mert kíváncsi a véleményemre.

Íme, a kártyák:

 

DSCF3996.JPG

 

Sajnos a képek széleit néhol le kellett nyesnie, hogy illeszkedjenek a méretarányhoz, de amúgy szerintem marha jók. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb mérföldkő. Reméljük valami fejes látókörébe is bekerülnek a kártyák. :D

Szép lenne. :)

 

Köszi a gratulációkat!

 

Oldfighter: ej, hol voltam én még akkor? :D

 

Rog: A tesztelésben odáig ment, hogy a nyomtatók és egyebek képességeit illusztrálandó a posztereim kinn vannak a falán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Azt hiszem, január nyolcadika éjszakája örökre emlékezetes marad számomra...

 

LEVELET KAPTAM A LUCASFILMTŐL!

 

Idézem:

 

Good day, Simon!

 

Your wonderful Star Wars artwork has been brought to my attention. Might you be willing to submit it for publication in Bantha Tracks? The submission guidelines are below?

 

 

Bantha Tracks Submission Guidelines: Any original art, envelope art, comics, illustrations, news, stories, meeting information, or any materials voluntarily submitted become the property of Bantha Tracks. No compensation will be given for voluntary submissions, and there is no guarantee of publication. Submissions to Bantha Tracks will not be returned. Each submission must include the creator's name, age, contact information, date the work was created, and a statement that the work is original, created by the person submitting it, and that the person is a member of Hyperspace: The Official Star Wars Fan Club. Send electronic files to banthatracks@starwars.com, or send your snail mail to Bantha Tracks, c/o Mary Franklin, P.O. Box 29901, San Francisco, CA 94912.

 

Mary Franklin

 

Events Manager

 

Lucasfilm Ltd.

 

Mary Franklin a Celebration egyik szervezője (itt kereshetitek ki a képét), a Bantha Tracks pedig az Insiderrel együtt nyomtatott és online formában is megjelenő Lucasfilm-kiadvány, mely elsősorban a rajongókkal foglalkozik.

 

Már elkezdtem végiggondolni, mely képeket küldeném el nekik. A következőkre gondoltam:

 

goodposter-ep3.jpgevilposter-ep3.jpg

yodaposter.jpgsidiousposter.jpg

obi-wanposter.jpgpadmeposter.jpg

anakinposter.jpgvaderposter.jpg

 

Nagyon várom a ti javaslataitokat is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Zolival szinkronban tudtam örülni, MSN-en. :) Szerintem is hatalmas dolog ez, és fúleg akkor válik azzá, ha valami igazán emlékezetes helyen fogják felhasználni a képeket (pl. Celebration-on).

 

Nekem egyenlőre egy javaslatom lenne, mégpedig a "jók" poszter (Yoda, Obi és a többiek). Szerintem azt mindenféleképpen érdemes lenne elküldeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez fantasztikus hír!A következő lépés már állás a LucasFilm-hez lesz!

 

Pár ajánlat:

 

http://simonz.co.hu/wallp/ep3/1024/battleheroes-wallp.jpg

 

http://simonz.co.hu/wallp/ep3/1024/ep3-p17-wallp.jpg

 

http://simonz.co.hu/wallp/ep3/1024/ep3-ani-temple.jpg

 

http://simonz.co.hu/wallp/ep3/1024/ep3-p18-wallp.jpg

(és ennek a karakter sorozatnak a többi tagját)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek! :D

 

Egyelőre úgy áll, hogy ez a nyolc kép rajta lesz az elküldendők között. :)

 

Obi1: a sorozat, amit belinkeltél, a másik esélyes... Abból leginkább az Obi-Grievous jöhetne számításba:

 

ep3-poster17.jpg

 

És persze a Battle Of The Heroes-on is gondolkozom...

 

battleheroes-wallp.jpg

 

De így már tíz lenne, azt meg sokallom. Esetleg a Yoda-posztert kihagyom, és helyette megy az Obi-Grievous.

 

Krande: a Bantha Tracks külföldre nem jut el postai úton. :D Az Ámerikán kívülieknek meg kell elégedniük az online verzióval, és az is csak a Hyperspace-eseknek. Viszont így akármekkora poszter lehet benne. :P

 

Azrael: új képet most nem készítek, mihamarabb le akarom tudni ezt a dolgot.

Lehet, hogy már ma késő este elküldöm a képeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.