Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

De bedobta azt a Bosch témát és kölcsönzött egy intellektuális árnyalaltot.

Mondjuk ezen megakadtam (és ahogy elnézem, Zoli is), mert a két munkásság között semmiféle hasonlóság nem fedezhető fel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper volt Zoli! Nagy vagy!

Hogy odavoltak Mark Hamill miatt. Amikor azt akarták, hogy beszélj róla, elintézted annyival, hogy "... viszont ott volt Palpatine is!!" - hát igen, sokunknak ő az igazi durranás. :)

 

Köszi a videót, de mintha a vége hiányozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Töltsétek le újra.

 

Most direkt leszedtem, hogy végig fennt van-e. Egyezik az eredetivel.

58,1MB 5perc 12 mp

 

Legutolsó kép mikor a Campona parkolójában mutatják a konstruktívot(3 nagy kocka).

 

Donát neked lejött?

 

Esetleg még a Youtube-ra tudom feltenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Töltsétek le újra.

 

Most direkt leszedtem, hogy végig fennt van-e. Egyezik az eredetivel.

58,1MB 5perc 12 mp

 

Legutolsó kép mikor a Campona parkolójában mutatják a konstruktívot(3 nagy kocka).

 

Donát neked lejött?

 

Esetleg még a Youtube-ra tudom feltenni.

Nem :)

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király vagy Zoli!Legalább színt vittél az RtlKlub felhozatalába.

 

Nekem elősszőr csak az első perc jött le, utána már a teljes video, csak hang nincs a végén.

 

 

Felakartam kelni reggel megnézni, de nem volt merszem végignézni a többi hülye vendéget.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a véleményeket az interjúról, nagyon jólestek! :) Lokatellinek külön köszi, hogy feltette. Itthon sem látta mindenki, jól jött a felvétel.

 

Hajnali négy után keltem fel (ezzel hétre emelkedett az "aligalvós" napok száma - öreg vagyok én már ehhez :D ), és 7 órára kellett mennem az RTL-hez. Zakár Péter, a filmzenei koncert producere vitt a Camponánál lévő stúdióba. Korán megérkeztünk, már fél hétre, így a Csillagok háborújáról szóló beszélgetéssel ütöttük el az időt. Kaptam egy enyhe sminket, átadtam egy CD-t, ami a kiállított képeimet tartalmazta, majd fél nyolc után leültettek a beszélgetős díszletbe.

Előtte izgultam kicsit :P , de a beszélgetés közben már eléggé nyugodt voltam. A kérdések jók voltak, csak az volt a bibi, hogy amikor a sagaposzteremről beszéltem, akkor pont nem azt mutatták, de sebaj. :D A Bosch-kérdés meglepett... Mark Hamillről pedig nem volt mit mondanom, pár percig láttam, és nem tett rám mély benyomást, ellentétben McDiarmiddal és Danielsszel... :P

 

És hogy az elején kezdjem a történetet: emlékeztek a filmzenei koncert szórólapja kapcsán tett észrevételemre? Nos, abból egy e-mal született, amit egy személyes beszélgetés követett, és az eredmény egy múlt szerdán, a Londonba indulásom napján Zakár Péter producer segítségével kiadott sajtóközlemény lett. Ez lényegében arról szólt, hogy július 13-15. között zajlik a Celebration Europe, és én vagyok az egyetlen magyar kiállító. Ez alapján született meg a Bors magazin cikke, és aztán az összes többi is:

 

Metro

 

BORSonline

 

Uno.hu (ez pontosan megegyezik a sajtóközleménnyel)

 

Ebből lett az RTL-es interjú is, amit először a weboldalam vendégkönyvében jelzett a Reggeli egyik szerkesztője (a bejegyzését később az ő kérésére töröltem, mivel megadta benne a mobilszámát is).

 

Holnap pedig egy sajtótájékoztatóra kerül sor a filmzenei gálakoncerttel kapcsolatban. Ezen a tájékoztatón én is részt veszek, mivel a második kiállításomra minden valószínűség szerint a koncerten, illetve az azt követő fesztiválon kerül sor a Várban, az Oroszlános Udvarban.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lesz a koncert az ATV híreiben, ha minden igaz.

 

Én most nem beszéltem, mivel ez a sajtótájékoztató a koncertről szólt, én meg csak egy érdekes programpont leszek a sok közül. :P

Viszont Zakár Pétert láthatjátok.

 

11-kor volt a tájékoztató a Westendben, a mozi előtt. Nem volt sok hely a falon, így nem lett kirakva a sagaposzterem sem, bár ez tervbe volt véve. Gyorsan lement, szerintem alig 5-10 perc volt az egész. Közben bevonultak a jelmezesek (Vader+rohamosztagosok, meg volt egy Potter és egy Indy is), a végén meg volt egy torta. :P

Jelen volt az ATV, a Magyar Nemzet, meg még pár médium. Mivel az MTI is ott volt, nem lehet tudni, ki mindenki veszi majd még át a hírt.

 

EDIT: Most volt a hír. Nem volt hosszú, kb. egy perc. Egy kameramozgás erejéig látszom benne. :D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A múlt csütörtöki megyei napilap mellékletében volt rólam egy kis szösszenet, majd felrakok egy képet a cikkről.

 

Most szombaton lesz a filmzenei gálakoncert, másnap pedig a filmzenei fesztivál. A koncerten Star Wars-zenék alatt az én képeimet is fogják vetíteni, másnap, a fesztiválon pedig kiállítják a posztereimet, sőt, 11.30-12.00 között egy előadásom is lesz... :lol: A fesztiválra ingyenes a belépés, a részletes program a következő:

 

augusztus 5. (az előadások helyszíne: Budavári Oroszlános udvar)

 

Sátor A.:

10.00 - 10.30: A James Bond-zenék világa (előadja: Hubai Gergely)

11.00 - 11.30: Az elutasított zenék (rejected score-ok) (előadja: Tihanyi Attila)

12.00 - 13.00: Rózsa Miklós munkássága (előadja: Nyitrai László, a Magyar Szimfonikus

Zenekarok Szövetségének titkára)

13.30 - 14.00: John Williams-filmzenék (előadja: Hubai Gergely)

14.00 - 15.00: Gulya Róbert ("S.O.S. Szerelem") - A filmzeneszerzés rejtelmei

15.00 - 15.30: Artisjus - A szerzői jogok (előadja: Dr. Mann Judit)

15.30 - 18.00: A Grantfilm bemutatja: 56 csepp vér - filmbemutató, beszélgetés az alkotókkal

 

Sátor B.:

10.30 - 11.00: Érzelmek a filmben, avagy mitől működik egy történet (előadja: Szirányi Péter a

Script Doctor Bt.-től)

11.30 - 12.00: Simon Zoltán - beszélgetés plakátterveiről, munkásságáról

17.00 - 18.00: Analogartists - filmes iskola, képzések, tanfolyamok

Schilling Zoltán: a magyar és az európai forgatókönyvírás napjainkban, illetve

hogyan változtatta meg az itthoni helyzetet több mint öt évvel ezelőtt az Analog

Artists Filmakadémia színrelépése

Tóth Róbert: a jó filmötlet nélkülözhetetlen elemei, valamint az általános

közönségfilmek jellemzői

 

Sátor C.:

Citysound Hangstúdió - narráció, a hangalámondás munkafázisainak bemutatása, hangtisztítás,

hangrestaurálás szemléltetése

 

Sátor D.:

Gyuricza Ferenc (Freddymusic) - a filmzenekészítés módjai, filmzenekészítés számítógépes

programmal

 

Sátor E.:

Csere-bere, CD/DVD-árusítás

 

Szabadtér:

Benedek László - egész napos zenélés, felolvasás

Lego-játékok

Fényképkészítési lehetőség Star Wars-"díszletben"

 

 

Remélem, minél többen el tudtok jönni rá. :D

 

Megjegyzés: a beszélgetés "munkásságáról" kifejezés kicsit erős... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ott leszek a koncerten és másnap is megnézek egy-két programot.

Zolit biztos megnézem :clap: , de lesz még más is amit érdemes megsasolni.

 

Zoli azt nem tudod, ha eső lesz mi lesz?

Nekem mikor vettem a jegyet azt mondta a pénztáros, hogy eső esetén is menjünk, mert ha eláll még lesz valami. Ha nem áll el mi lesz?

Sajnos van esély rá, hogy esni fog szombat este, ahogy figyeltem az időjárást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az esőnap elvileg augusztus 5., vasárnap. De akkor is lehet eső... Nem tudom. Bízzunk benne, hogy nem lesz gond. :)

 

Szerintem is lesz mit megsasolni. :) Déltől kettőig pl. elég jónak tűnik az A sátor programja, de a C/D is érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvettem Simon Zoli előadásának a hangját, kifejezett kérése ellenére :) . Szóval nekem megvan a maradék.

Majd felteszem.

Addig is csináltam néhány képet a mai napról fogyasszátok egészséggel.

 

Zoli képei kitéve a sátor mellett:

20214913603.jpeg

20214994969.jpeg

20214821366.jpeg

Ez egy kicsit csúnya lett a nap miatt bocsi:

20214872528.jpeg

20214864704.jpeg

Együtt:

20214829371.jpeg

 

A Mester előadás közben:

20214857561.jpeg

20214765124.jpeg

20214752224.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.