Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Csak szomorú, hogy mostantól azért vizslatni kell mindig az e-bayt, hogy nehogy más is megpróbálja eladni a posztereket.

Lehet hogy lesz egy olyan aki azért akar Zoli-féle posztert eladogatni az eBay-en mert kocsit akar venni mint a gyerek a Transformersben. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre már elég hamar válaszoltak, meglehetősen könyörgőre fogva a dolgot, hogy ők máris leszedtek mindent, már az első levelemre is leszedték volna, ha azt megkapják, nagyon sajnálják, és soha többet nem fordul elő, nem tudták, hogy nem szabad, és ugye nem lesz baj belőle stb.

Azért némi szerzői izékről csak hallottak már.

Örülök, hogy leszedték a képeket, és rendeződni látszik az ügy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: biztos, hogy hallottak. :) Meglehetősen biztos vagyok benne, hogy ha valaki leszedi az oldalamról a nagyfelbontású posztereket, és szó nélkül árulni kezdi őket, az tisztában van vele, hogy ezt nem illik. :D De leszedte, és ez a lényeg.

 

Krande: a Birodalom módosította az egyezséget. Felbukkantak ugyanis más Lucasfilm-partnerek, akiket szintén érdekel a kép, ezért most új megállapodást kell kötni, csakhogy ezúttal már a Lucasfilmmel. Úgyhogy jelezték, hogy várjam a megkeresésüket.

Várom... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: a Birodalom módosította az egyezséget. Felbukkantak ugyanis más Lucasfilm-partnerek, akiket szintén érdekel a kép, ezért most új megállapodást kell kötni, csakhogy ezúttal már a Lucasfilmmel. Úgyhogy jelezték, hogy várjam a megkeresésüket.

Várom... :)

Ezek szerint jól haladnak a dolgok. Ilyen módosításokat, gondolom, nem bánsz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érdekes hír jelent meg az sw.hun.

 

A késő estébe nyúló társalgás végén a egyesület logójával kapcsolatban határoztunk úgy, hogy versenyt hirdetünk az alábbi feltételekkel:

 

- A logónak Star Wars-témájúnak kell lennie, s bármilyen Csillagok háborúja-vonatkozású képet (karaktert, fegyvert, bolygót, stb.) tartalmazhat

- A logónak tartalmaznia kell a Star Wars Outer Rim Alliance feliratot, vagy az S.W.O.R.A. rövidítést

- A logótervet legkésőbb január 27-ig (e hét vasárnapjáig) kell beküldeni a kapcsolódó lengyel, török, belga, vagy portugál fórumtopikon keresztül (az utóbbi három fórum használatához regisztráció szükséges).

 

A beküldött tervekből Gerald Home választja ki a legjobbat, amely az egyesület hivatalos logója lesz. A győztes alkotást január 30-án hirdetjük ki, a készítő jutalma pedig egy Gerald Home által aláírt fénykép lesz - sok sikert a vállalkozó kedvű rajongóknak!

 

Zoli szerintem érdemes lenne pályáznod. Növelné a nemzetközi presztizsedet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan, logóban amúgy sem lennék erős... Az nem olyan vizualitást igényel, mint egy poszter, sokkal stilizáltabbnak kell lennie. Mivel ilyet még nem nagyon csináltam, sokáig tartana, és valószínűleg nem is lennék elégedett a végeredménnyel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: még nem küldtem el, majd ma este vagy holnap.

 

Donát: a fehérség opcionális, olyan háttér elé teszik az alakzatot, amilyen elé akarják.

 

MissKarrde: szerintem sem nézett le senkit. :D Ott volt a smiley a végén. :P

 

Lokatelli: Öööö, nem véletlenül emlékeztet a Földre. :D Itt kicsit szembe mentem a kiírással, mivel ez egy "földi" szövetség, és a névválasztásban ők maguk is utalnak a túlzott amerikaközpontúságra. Gondoltam rá, hogy egy SW-bolygót tegyek oda, és lehet, hogy ki is fogom próbálni.

A Föld (stilizált Európa, Ázsia, Afrika - minden, csak nem Amerika), a spirális galaxis, ami ugyanakkor a netre is utal (@), sárga csillagok és a sikló a peremvidéken, SWORA felirat a Star Wars epizódcímek betűtípusával - ez volt az eredeti koncepció. Ezt persze lehet még távolítani a Földtől...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristn, ennyi jelentéstartalmat. Teljesen más megvilágításba helyezi így a logódat. :D

Engem is elképeszt! :D

 

Valóban így már sokkal kifejezőbb.

Egyébként ez a Föld dolog időközben leesett. De lehetne egy kicsit egyértelműbbé tenni.

 

Mondjuk stilizált Eurázsiafrika, de valamivel felismerhetőbb körvonalakkal. Mivel így már nem csak emlékeztetne a Földre, lehetne mondjuk ezeke a földrészeket, amolyan SW bolygó színekben,pl sárga-vörös Tatooine-Mustafar.

 

De ez csak egy megjegyzés, mert ilyen Együgyünek mint én magyarázat nélkül nem esett le a teljes koncepció.

 

Az hogy a netet is belerejtetted egyszerűen zseniális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretném egyértelműbbé tenni, egyrészt mert komplikáltabbá tenné a logót, és most valami nagyon egyszerű végeredményre törekszem. Másrészt így aki nem akar oda Földet képzelni, annak nem muszáj. :)

Holnap este fogom elküldeni a logót, addig még hagyom, hadd érjen. A szöveg betűtípusát már lecseréltem egy SW-sebbre (meg bepirosítottam), hogy fokozzam a hangulatát, és oldjam a "hivatalosságát". Holnap majd beillesztem ide is a végleges verziót.

 

Még hogy együgyű... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.