Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Én is csak erre tudok gondolni, bár akkor hamarabb kellett dönteniük, és kapcsolatba lépni az illetővel, hogy időre gyártsa le a módosítást. De akkor ezt illene le is írni, hogy mindenki tudjon róla, különben furcsán hathat az egész. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nos... tegnap utánaérdeklődtem, és megtudtam, hogy a Lucasfilm lefújta a sagaposzter-ügyletet. :) Indokot nem tudok.

Más képekről továbbra is lehet szó az Official Pix-szel (és igénylik is), a LFL döntése ezt nem érinti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ugy tünik a világnak annak a féltekén is lehetne még mit tanulni az üzleti etikáról... elöszőr simán beetetnek, hogy lesz egy ilyen, majd aztán ugy fujják le, hogy téged nem is értesitenek ki, ha jol értem és neked kellett rákérdezni. Annyi minum kijárt volna, hogy elmondják miért nem.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én is sajnálom...

Oldie: :o

Bomarr: igen, az OffPix-es embertől kérdeztem. Ő azt hitte, nekem már szóltak.

 

Mondjuk ez annyiból jó a Star Wars-rajongóknak, hogy így publikus lehet a felújított sagaposzter nagyfelbontású változata - ingyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: én is...

 

Krande: nem hiszem, hogy a netes árusítás miatt lenne a dolog. Szerintem arról az LFL nem is tudott.

Inkább olyasmire gyanakszom, hogy (tudtommal) még soha nem volt precedens arra, hogy egy előzetesen már publikált képet minősített volna később hivatalosnak a Lucas Licensing, és nem akarták most elkezdeni. Vagy fene tudja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább olyasmire gyanakszom, hogy (tudtommal) még soha nem volt precedens arra, hogy egy előzetesen már publikált képet minősített volna később hivatalosnak a Lucas Licensing

Nem lenne előzetesen publikált, hiszen az nem a végleges. De kérdezz rá. Ha a precedensséggel lenne baj, akkor neki sem láttak volna talán....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Talán már említettem, hogy volt gimis kémiatanárommal igen jóban vagyok azóta, hogy megismertem. Az utóbbi években közösen szervezzük a gimnázium hagyományos vetélkedőjét, mely a Borshow névre hallgat (a nevet nem mi találtuk ki, megörököltük). Az eddigi évek gyakorlatával szakítva úgy döntöttünk, tematikus vetélkedőket csinálunk: két éve Harry Potter volt a téma, tavaly pedig az ókor. Idén a középkor került sorra, és a dizájn természetesen most is az én dolgom volt. :D Ennek megfelelően már korábban készítettem egy előzetes posztert, amolyan beharangozót, és most egy "hivatalosat" is, az előzetes feladatok kiírásával együtt. Gondoltam, megmutatom őket. Némi változatosságot visznek a Star Wars-képek közé, és azért akad némi SW-vonatkozásuk. :D

 

Az előzetes plakát (egy hónapig volt kirakva a suliban):

teaser-final-resized.jpg

Nagyobb méretű kép

 

A hivatalos plakát (ma került ki :P ):

poster2008-resized.jpg

Nagyobb méretű kép

 

A feladatkiírás:

borshow08-elozetes-resized.jpg

Nagyobb méretű kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Mint már korábban említettem a Poszterek topikban, Luke-poszterem a tervek szerint egy belga SW-magazin, a TeeKay-421 júniusi számának hátsó borítóját fogja díszíteni. Nos, a tervből valóság lett:

 

teekay1.jpg

 

És itt az első borító:

 

teekay2.jpg

 

Továbbá Tim Veekhoven, a szerkesztő megkért, hogy a következő szám címlapját is készítsem el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak hadonászik, hanem az a szerencsétlen épp a díszdobozos classic trilogydat akarja felaprítani. A helyedben 2 nap dobozfogságra itélném... :clap:

 

És a következő borítód koncepciójáról valami spoilert lehet tudni, hogy mi/ki lesz a központi motivum?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd jól eltömöm a légzőréseit egy időre, és megtanulja a helyét. :clap:;)

 

Ööö, egyelőre csak annyit mondanék, hogy tőlem szokatlan téma lesz, és ilyet még sose csináltam. ;)

Egyébként sajnálom, hogy egy szót se értek a magazinból, mert nem tűnik rossznak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.