Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Gratulálok az évfordulóhoz! :clap: Remélem, még jó pár évig leled majd örömed SW témájú képek készítésében, és ezt megosztod velünk és a honlapod látogatóival is. Nagyon jó az oldalad önmagában nézve is, de most eszembe jutott, hogy ha nem bukkanok rá véletlenül valami SW témájú fórumba belinkelt egyik képed okán, akkor talán ezt a fórumot sem találtam volna meg - és mindkettőt nagyon-nagyon sajnálnám.

Csak így tovább! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretnék gratulálni a szép évfordulóhoz. A neten az egyik legigényesebb SW oldal a tiéd, és ezt nem csak magyar vonatkozásban értem. További sok szép képet, és különleges dolgokat várok a jövőben tőled. :clap: Remélem időd is engedni fogja majd a munkálkodást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 9 hónappal később...
Ha minden a terv szerint halad, kedden előadást tartok az egri főiskolán a Csillagok háborúja vizualitásáról és arról, hogyan kapcsolódnak a filmek Lucas életéhez.
Ez nagyon komolyan hangzik! Erről nekem is megvan a saját látásmódom, amivel szívesen összehasonlítanám a Tiéd. :angry: szóval majd felrakhatnád az anyagot ide, ha már előadtad.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.