Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm! :) Közben a Fókuszban is volt erről egy kis összeállítás.

 

Dzséjt: kérlek, köszönd meg majd a nevemben annak az elvetemült alaknak! :D 

 

Többek között azon dolgoztam a napokban, hogy legyen lehetőség a poszterek budapesti átvételére a rendezvény után - sikerült! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
  • 2 hónappal később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Köszönöm szépen!

Ody: ;)

 

Ez a hat kép nagy mérföldkő nekem, mert ez volt az a hat SW-film, ami meghatározta a fiatalkoromat. És a prequel volt az, aminek minden részét végigkövettem, éveken keresztül, az első újságcikkektől a mozibemutatókig (egy idő után már veletek együtt). Baljós árnyak-előzetes az RTL Klubon videokazettára véve, zenei CD, regény, nyáron a Z változat...
Ja, igen, az első poszter címe azért is lett Sinister Shadow, hogy a Baljós árnyak címet nagyjából átvigyem angolba. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, SimonZ írta:

Végre megmutathatom az előzménytrilógiához készült hivatalos posztersorozatomat, ami egy órája van forgalomban. :) Itt lehet megnézni mindet.

mockup_prequel_res.jpg

 

Alig várom hogy bezsákoljam őket az OT plakátjai mellé.

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörűek! Lehet, hogy más korombéli rajongónak az OT a szíve csücske, de nekem a PT éra poszterei már jobban megdobogtatják a szívemet! És ez sokban köszönhető SimonZ alkotásainak. :) Nélküle ezt a fórumot se találtam volna meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen!

 

Sinistra: egy darabig én is csak digitálisan láthatom őket falon, mert nincs akkora falam, ahol mind elférne. A dolgozószobába talán be tudnám zsúfolni őket, de oda nem szeretek képet tenni, mert elvonná a figyelmemet.

 

Frenkie: 3-4 hét múlva elvileg nálam lesz egy adag mindegyikből.  ;) 

 

Pildi: nekem az utóbbi években az EP4 a kedvencem, de a prequelhez különleges viszony fűz, és ebben bőven benne van a fórumos közösség is. :) Ebbe a három poszterbe sok érzést és gondolatot beletettem az 1999-2005 közötti időszakból. (A végleges tervek leadása után nem sokkal kezdtem olvasni Paul Duncan 600 oldalas Star Wars Archives-könyvét a prequelről. Hat és fél kiló, és minden oldala elvarázsol.)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus lett mind a három poszter! 

 

Nekem a prequel a kedvencem és az nagyon tetszik, hogy ahogy a trilógiát végigkíséri a sötét oldal erősödése és itt mind a három képen egy sith került a középpontba, előbb a két tanítvány, majd a harmadik részre, a hatalom átvételére maga Palpatine. A legjobban viszont az tetszett meg a posztersorozatban, ahogy diszkréten a kompozíció alján végig lehet követni Anakin útját a Shmitől való elválástól a Padméval közös szerelmen át egészen az Obi-Wan elleni párbajig és a bukásig, úgy hogy közben már feltünik egy átmenetként Vader is a háttérben. Nagyon ötletes az elrendezés is, Shmi alakja abban a kis "háromszögben", vagy a geonosisi aréna bejáratának szabályos alakzata tökéletesen épül be a perspektívába, de a színválasztás is remekül harmonizál a sötét oldallal a színekkel, tónusokkal, árnyalatokkal, az első képen például az a vörösen izzó kontúr a kis Anakin körül mintha sorsszerűen már önmagában előrevetítené a harmadik képen Palpatine mögött meghúzódó Vadert.

 

Nagyon megragadó kép sorozat, ami sok gondolatot ébreszt a szemlélőben amikor rátekint!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, SimonZ írta:

Pildi: nekem az utóbbi években az EP4 a kedvencem, de a prequelhez különleges viszony fűz, és ebben bőven benne van a fórumos közösség is. :) Ebbe a három poszterbe sok érzést és gondolatot beletettem az 1999-2005 közötti időszakból. (A végleges tervek leadása után nem sokkal kezdtem olvasni Paul Duncan 600 oldalas Star Wars Archives-könyvét a prequelről. Hat és fél kiló, és minden oldala elvarázsol.)

Az Ep4-gyel most megleptél. :) Nem mintha nem lenne nagyon jó film (sokan lettünk általa rajongók), de nem szokványos, hogy a prequel trilógiát övező rajongás mellett/után válassza valaki ezt a filmet a kedvencének. Alkalomadtán érdekelne ennek a háttere. :)

 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen!

 

Wilde: ez gyönyörű leírás lett, köszönöm! Ha megengeded (nickkel vagy név nélkül), idézném majd, mert jobban összefoglaltad, mint ahogy én tenném.
 

Néhány kiegészítést mondtam most erről a ziro.hu-nak.

És itt egy kép a hat poszterről együtt, így jobban látszanak a mintázatok közöttük.

 

Pildi: igazából engem is érdekelne ennek a háttere. :) Nem tudom, csak azt figyeltem meg, hogy a koncerten is nagyon élveztem a filmet, és amikor 2019-ben végignéztem az összeset, akkor is kiemelkedő volt az élmény. Előtte nem volt a kedvenceim között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, SimonZ írta:

Wilde: ez gyönyörű leírás lett, köszönöm! Ha megengeded (nickkel vagy név nélkül), idézném majd, mert jobban összefoglaltad, mint ahogy én tenném.

 

Persze nyugodtan, én köszönöm. :)

 

Egyben látva a hat posztert még jobban kirajzolódik a koncepció, nagyszerűen átgondolt sorozat lett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.