Jump to content

Általános információk

Recommended Posts

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tavaly október végén szakmai ügyben Amerikában voltam (életemben először), és a hivatalos ügyek elintézése után elutaztam San Franciscóba. A Golden Gate híd közelében belefutottam egy ismerős cég központjába.

drive2_res.jpg

Innen még nem sok látszik, de ha hozzáteszem, hogy a cím a One Letterman Drive, és az épület előtt ez a szobor áll:

yoda_fountain1_res.jpg

Sajnos vasárnap volt, ezért esélyem se volt bejutni, de azért csináltam pár fotót az előcsarnokról:

lfl_main_hall_res.jpg

hall1_res.jpg

(Az ott King Kong az Empire State Building tetején.)

hall_res.jpg

Alig látszik, de baloldalt a nagy feketeség egy életnagyságú Darth Vader. Tőle balra volt egy Boba Fett is. A polcokon meg mindenféle figurák: klónok, arany Artu stb.

A Lucasfilm hátsó részén van egy Starbucks, ahol felléptem wifire, és be is jött a Lucasfilm hálózata:

wifi_res.jpg

Végül egy kép Yodáról és rólam:

yoda_and_me_res.jpg

Köszönöm!

Amin meglepődtem, hogy semmi jelzés nincs a környéken arról, hogy hol van a Lucasfilm. Egyetlen tábla sem jelzi, és cégtábla sincs az épület külsején, csak belül (abban a parkban egy cég sem táblázta ki magát). Ha nem tudod a címet, addig kell menned, míg meg nem találod Yodát. :)

És a Disney-re sincs semmi utalás.

Amikor ott voltam, arra mászkált egy SW-rajongó házaspár a két kisfiával. A férfi Obi-Wannak volt öltözve, a nő EP5 Leiának, a gyerekek EP4 és EP5 Luke-nak. :) Először a közeli mesterséges tónál láttam őket, ahogy fotózták egymást, aztán a lentebb emlegetett Starbucks vécéjében futottam ösze a fickóval.

Edited by SimonZ

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

Én most tekintettem meg az oldalt. Szerintem nagyon frankó, de tényleg. A poszterek is nagyon tetszenek, egyedül az oldal szürke hátterével nem vagyok igazán kibékülve. De ettől függetlenül szerintem nagyon ötletes website, nekem tetszik. Az egyik kedvenc poszterem az oldalról:

clonewars-ep01.jpg

Edited by DarthMaul31