Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Tony Stark átengedheti a helyét az új generációnak. :lol:

 

 

Hirtelen nem jut eszembe, de melyik az a videó, amikor a csávó bejön hátulról és lekever egy iszonyatosat a csajnak aki meg a monitorba néz?
Erre illik a leírás.

http://www.indavideo.hu/video/Munkahelyi_baleset_5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi, mit meg nem jegyez a gyerek. Apjával pár hete Jeff Dunham-et néztek, kölök szereti a bábukat benne. Különösen Mogyit.

Szóval pár hete nézték, talán másfél-két hónapja. És ma Nolli idejött hozzám, és közölte: Szájlensz! Áj kill júúú! :D Mindezt vigyorogva. Totál kész voltam! :D

Apámnál is produkálta magát. Youtubera beírtam: "F-14 wassup" - Ez Nolcsi kedvence. Végig magyarázta a cuccost, mindent. Apum meg csak nézte, mit művel az unokája! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyűrűk Urásat mindenképpen érdemes megnézni.

 

A Batmanesben van egy nagyon jó jelenet, már nem tom hol...

Nekem ez a kedvencem:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.