Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Pontosan.Kollégának nemrég mondta a nője, hogy nincs alkohol vagy megy visssza Pestre.Ha nekem ilyet mondana már mondanám:'hogy húzzál a halál ......

Mondják már meg kedves hölgyeim MIÉRT baj az ha férfiember néha hülyére issza magát?Tényleg nem értem.Másnapra kijózanodik.Nem ver meg senkit csak hülyén vigyorog.ÉS????Miért nem lehet ebbe beletörődni???Mert a srác a tiltás ellenére úgyis megissza amit kell a tiltás ellenére.Hát nem jobb békében élni???????????????????????????????????

 

Mondjuk azért, mert nem szeretném, ha a fiam az apja bamba arcát bámulja mikor a drága ilyen állapotban hazaér. Én láttam anyám hülyén mosolyogni, meg tátott szájjal aludni a kanapén, nem éppen felemelő, és mikor kicsi voltam, még ijesztő is volt.

Bár én magam e témában még engedékenynek is mondom, ha Sanyi szól, hogy haveri körbe megy, akkor szó nélkül elengedem.

Mégpedig azért, mert pontosan tudja, mi az a határ, amennyit megihat anélkül, hogy négykézláb jönne haza. :D Spiccesen hazajön, és vigyorog, de a gyerek csak annyit lát, hogy apa jókedvű. És nem lepődik meg, mert apa általában jókedvű - ital nélkül is! :)

Amúgy tényleg szükséges az, hogy valaki rendszeresen - havonta-kéthavonta hülyére issza magát? Anélkül nem élet az élet?

 

Tinkával egyet értek, az a pasi nem először húz(hat)ta ki a gyufát. sajnos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a múltkor ki is mondta, hogy a csaj kedvéért még a piáról is szívesen leszokna? :)

Off

Bizony, akkor ezt mondta, most meg az ellenkezőjével jön, elég érdekes :)

 

Márti jókat írt.

Az is igaz, hogy nem egyformán tudja mindenki elviselni, ha a párja többet iszik a kelleténél. Nekem mondjuk feláll a hátamon a szőr, ha totál dülöngélő részeg embert látok, bárki az, eleget láttam és tapasztaltam hozzá, hogy egy életre is sok legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a múltkor ki is mondta, hogy a csaj kedvéért még a piáról is szívesen leszokna? :P

 

 

Én megtenném, de nem kell mindenkinek engem utánozni. :P A másik, hogy először el kell dönteni.De 9 év együttjárás után mert összeköltöznek, most jön az ultimátum?Ez a csúnya.A pali tök normális nem issza le magát sose.Ésszel iszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megtenném, de nem kell mindenkinek engem utánozni. :P A másik, hogy először el kell dönteni.De 9 év együttjárás után mert összeköltöznek, most jön az ultimátum?Ez a csúnya.A pali tök normális nem issza le magát sose.Ésszel iszik.
Frenkie, annyi év után meg főleg fájdalmasabb lenne ha a pasi nem tudná magát kontrollálni bizonyos helyzetekben. Az alkohol hatása alatt érvényüket vesztik a gátlások legnagyobb része. Ha netalán összeszólalkoznának a legkisebb ügyen is, már rögtön nem abban a mederben folyna a beszélgetés ahogy józanul tenné az illető, hiába érzi úgy, hogy ő még határon belül van. Igyon meg vacsorára egy pohár bort, vagy sört, de ennyit és ne többet.

Nem akarok ítélkezni ugyan olyan felett akit nem ismerek, de megértem a csaj aggályait ilyen helyzetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, annyi év után meg főleg fájdalmasabb lenne ha a pasi nem tudná magát kontrollálni bizonyos helyzetekben. Az alkohol hatása alatt érvényüket vesztik a gátlások legnagyobb része. Ha netalán összeszólalkoznának a legkisebb ügyen is, már rögtön nem abban a mederben folyna a beszélgetés ahogy józanul tenné az illető, hiába érzi úgy, hogy ő még határon belül van. Igyon meg vacsorára egy pohár bort, vagy sört, de ennyit és ne többet.

Nem akarok ítélkezni ugyan olyan felett akit nem ismerek, de megértem a csaj aggályait ilyen helyzetben.

 

 

Pontosan egy pohár borról szól.A csávó nem alkoholista.Egy-két pohár bort iszik csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szőke hölgy meséli a barátnőjének

- Képzeld, tegnap szervizbe vittem az autót.

- És, rendben van vele minden?

- Igen, hál istennek.

- Én ilyenkor mindig félek, hogy átver a szerelő.

- Én is féltem, de aztán megnyugodtam, amikor kiderült, hogy csak irányjelző-folyadékot kellett után tölteni.

 

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy férfi ül a vonaton, hatalmas, sötét monokli van a szeme alatt. Arra jön egy másik férfi, szintén hatalmas monoklija van, leül. Megszólal az első:

-Micsoda véletlen! Mindkettőnken ilyen csúnya, nagy monokli van a szeme alatt! Megkérdezhetem, ön hogyan szerezte?

Erre a másik:

- Voltaképpen egy freudi elszólás volt az oka. A jegypénztárnál álltam sorba, amikor megláttam, a hosszú, szőke hajú kiszolgáló lányt, akinek olyan nagy mellei voltak, amilyet még életemben nem láttam. Meg akartam kérdezni, hogy merre van a mellékhelység, de véletlen az csúszott ki a számon, hogy: "Melle van, nagy, a szentségit!" Erre benyomott egyet. És maga hogyan szerezte a monokliját?

- Hát igazából nekem is egy freudi elszólás volt az oka. Reggel a feleségemnek azt akartam mondani, hogy "Drágám, töltenél még egy kis kávét?", és véletlenül az csúszott ki a számon, hogy: "A k*rva anyádat te kövér p*csa, te b*sztad el az egész életemet!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno a holdért folytatott nagy verseny során Armstrong eljut a holdra. 10 perc múlva üzenet:

- Houston! Baj van! Az oroszok már rég itt vannak! Már a hold negyedét vörösre festették!!!!!

- Hagyja őket érvényesülni, Armstrong.

Újjabb 10 perc múlva:

- Houst...on! Már a hold fele...

- Mondtam valamit Armstorng!!!

Fél óra múlva:

- Houston! A hold háromnegyede vörös, de elfogyott a festékük! Mit tegyek?

- Adjon nekik.

Armstorng nem tudja mire vélni a dolgot, de ad az oroszoknak festéket.

5 perccel később:

- Houston! Az egész hold vörös!

- Elmentek?

- El!

- Jó. Akkor fogja a fehér festéket, és fesse fel ki*aszott nagy betűkkel, hogy ´Enjoy Coca-Cola´ !

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apukám és kisfiam elmentek sétálni. Nolli természetesen a kismotorján, apám meg loholt utána. Egyszer csak 3 csajszi jött szemből nekik az úton, kocogtak. (Rendőrtiszti fősulis csajok). Mikor Nollival egyvonalba értek, kisfiam elrikkantotta magát: Futáááás! A három csajszi egymásnak ment, úgy röhögött! :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Isten a férfit teremtette

 

Isten megteremtette a szamarat, azt mondta neki:

Te egy szamár vagy! Állandóan dolgozni fogsz reggeltől-estig, és súlyos terheket cipelsz majd a hátadon! Füvet fogsz enni, és nem leszel intelligens. 50 évig fogsz élni!

Erre azt válaszolta a szamár:

50 év túl hosszú idő, kérlek, adj csak 30 évet!

 

Így is történt.

 

Ekkor megteremtette Isten a kutyát, és azt mondta neki:

Te egy kutya vagy! Őrzöd az ember javait és a legjobb barátja leszel! Azt eszed, amit az ember meghagy és oda dob neked! 25 évig fogsz élni!

A kutya válaszolt:

Isten, 25 év túl hosszú élni, kérlek, adj csak 10 évet!

 

Így is történt.

 

Ekkor megteremtette Isten a majmot, és azt mondta neki:

Te egy majom vagy! Fáról fára fogsz ugrálni, és úgy viselkedsz majd, mint egy idióta! Szórakoztató leszel, és 20 évig fogsz élni!

Azt válaszolta erre a majom :

Isten, 20 év túl hosszú idő a világ bohócaként élni. Kérlek, adj nekem csak 10 évet!

 

Így is történt.

 

S végül megteremtette Isten a férfit, majd azt mondta neki:

Te egy férfi vagy! Az egyetlen értelmes élőlény, aki a földön él! Te kihasználod az intelligenciád, más élőlények uralkodója leszel! Te leszel a föld uralkodója, és 20 évig fogsz élni!

Erre azt válaszolta a férfi:

Isten, férfinak lenni 20 évig elég kevés! Kérlek, add nekem még a 20 évet a szamártól, 15 évet a kutyától és a 10 évet a majomtól, amiről Ők lemondtak!

 

Ekkor Isten elrendelte azt, hogy a férfi 20 évig úgy éljen, mint a férfi, aztán házasodjon meg!

Aztán 20 éven keresztül, mint egy szamár dolgozzon reggeltől-estig, s nehéz munkája legyen!

Később gyermekei legyenek és további 15 éven keresztül tegye azt, mint egy kutya, őrizze a házat, és egye azt, amit a család meghagy neki!

Az öregségére maradó 10 évben pedig viselkedjen úgy mint egy majom, mint egy idióta az unokái szórakoztatása végett!

 

Így is történt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.