Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Két részeg észreveszi, hogy pont a buszgarázs előtt álldogálnak.

- Figyelj csak, vigyünk el egy buszt, azzal gyorsan hazajutunk.

- Jó, te menj be, köss el egyet, én meg idekint figyelek.

Eltelik fél óra, az őrködő már türelmetlen. Bemegy a társa után, és látja, hogy az idegesen rohangál a járművek között.

- Te meg mit csinálsz?

- Az istennek sem találok 7-es buszt!

- Hát te teljesen hülye vagy?! Kössünk el egy 9-est, aztán majd gyalogolunk egy saroknyit.

 

Két költöztető egy hatalmas zongorát cipel fel a 10. emeletre. A lift nem működik. Mikor már a 9. emeleten vannak egyszer megszólal az egyik:

- Te Józsi, van egy jó meg egy rossz hírem. Melyiket mondjam előbb?

- Na, mondd a jót!

- Már a kilencediken vagyunk.

- És mi a rossz?

- Az, hogy a másik házba kellett volna felvinni a zongorát.

 

Két körzeti megbízott sétálgat a falusi patak partján. Látják, hogy Mari néni fej egy tehenet, amelyik a patakból iszik. Közben Józsi bácsi simogatja a tehén nyakát. Azt mondja az egyik a másiknak:

- Te komám, látod, milyen jó gép ez? Beszívja a vizet és hátul meg tejet ad ki. Vegyünk egyet!

Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik iszonyatosan rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Csodálkozva mondja a hátsó rendőr:

- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!

 

Egy cseh ember elmegy szemorvoshoz. Az orvos elé teszi az egyik szokásos táblát a következi betűkkel: C V K P N W X S C Z Y

- El tudja olvasni? - kérdezi a szemész.

- Még hogy olvasni? ...... Ismerem is a pasast!

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Péter!

 

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

 

A te szerető Anitád

 

*********************************

 

Drága édesanyám!

 

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk

 

Ölel fiad, Péter

 

**************************************

 

Édes fiam!

 

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha... Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

 

Csókol Anyád

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sárkány elrabolja a királylányt. A királyfi persze rögtön elindul, hogy kiszabadítsa. Útközben azonban rádöbben, hogy a sárkány azért mégiscsak egy rohadt nagy és erős tűzokádó vadállat, ő meg csak egy kis nyüzüge, aki a sárkány egy legyintésétől meghal.

Így hát elmegy Jackie Chan-hez, és röpke tíz év alatt megtanul profin kung-fuzni. Aztán elmegy Schwarzeneggerhez, és alaposan kigyúrja magát, ez

csupán öt évébe kerül. Végül pedig beiratkozik Rambo-hoz nyolc évre, hőstovábbképzésre.

Ezek után már elég önbizalma lesz, elmegy a sárkány barlangjához, és bekiabál:

- Hé, sárkány! Gyere ki!

A sárkány kijön:

- Mi kéne?

- Add ki a királylányt, vagy nagyon megjárod!

A sárkány rámutat a barlangot takarító öregasszonyra:

- Itt van, vigyed!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez kelt ki a kiskölyökből, az új plüssboly anyja:

PMT75005.jpg

 

De szegény gyerek plüsskutyája sem úszta meg:

9539.jpg

 

És végül a plüssboly első dolgozója is felnőtt:

avp1_he.jpg

 

A gyerekszobát teljesen eluralták a plüssxenomorphok. Szerencsénkre, a plüssalienekre is vadásznak plüsspredatorok :D :

avp2_he.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert még nem tudja, mi ez, vagyis nem látta a filmeket :D

Ha az én időmben lettek volna ilyenek :D Bár, van egy Gizmos és egy Tarajos plüssfigurám még a régi időkből :P

 

Dzséjt saját gyűjteményből vannak? :D

Neeeem, ilyeneket már nem szereztem be. Majd ha lesz gyerekem, ráér addig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.