Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk, ha esetleg netán körülnéztél volna, láttad volna, hogy kötelezően be lett már linkelve, sőt, már ki is beszéltük, még élőben is :D :D Ráadásul pont oda lett linkelve, ahol ez nem OFF, azaz a Star Wars Viccek topicba! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas a gyerek. :D Hát nem is csodálom, hogy sz*rik arra a gumimelegítőre. :)

Vajon a csajnak vagy a motornak van nagyobb köbcentije? :D

De ezt Ortisnak is látnia kéne, mert rögtön sorozná is be a Hapan Főnix Gárdába a csajt. "210 centi"...basszus :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Drágám? Szeretsz engem testestül-lelkestül?

- Ühümmm...

- És engem tartasz a világon a legszebbnek?

- Ühümmm...

- És szerinted gyönyörű az alakom?

- Ühümmm...

- Jaj, drágám, olyan szépeket mondasz nekem!

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beköszöntött a vakáció, nekem pedig mindig ez jut eszembe a nyári szünetről:

Manapság miért nem csinálnak már ilyesmiket...? :D

Hát igen, fura, hogy a gyereknek olyan filmeket tudok szinte csak megvenni, amiket annak idején én is néztem. Mert manapság nincs gyerekfilm. Pedig régen a "sztárszínészek" ezeket a szerepeket is bevállalták.

Nekem a Gyalogbéka jutott még eszembe most, az is jópofa volt. :) Bár az örök kedvenc nekem a Tüskevár. :D (nyáriszünetes-nyaralásos)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy ezer éves vicc, de még mindig üt. :)

 

Egy olasz maffiózó a halálos ágyán fekszik, és magához inti kedvenc unokkaöccsét:

- Édes fiam, rád hagyom a 38-as revolveremet, hogy soha ne felejts el.

- De bácsikám, - feleli a fiú, - én nem szeretem a fegyvereket. Nem lehetne enyém inkább a Rolexe?

- Hallgass, fiam, és jól figyelj rám. Egyszer majd menő üzletember leszel, lesz egy nagy házad, szép feleséged, és gyerekeid.

És egy szép napon, mikor hazamész a munkából, ott találod az asszonyt egy másik pasival az ágyban... Mit teszel majd akkor? Előrántod a Rolexet, és azt mondod majd: "Lejárt az idő!"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, fura, hogy a gyereknek olyan filmeket tudok szinte csak megvenni, amiket annak idején én is néztem. Mert manapság nincs gyerekfilm. Pedig régen a "sztárszínészek" ezeket a szerepeket is bevállalták.

Nekem a Gyalogbéka jutott még eszembe most, az is jópofa volt. :lol: Bár az örök kedvenc nekem a Tüskevár. :o (nyáriszünetes-nyaralásos)

Nekem meg az Utánam, srácok! :o Igazi lakótelepi gyerekfilm volt, és minden nyáron leadták. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.