Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A seregben egy hadnagy megszólít egy kiskatonát:

- Kovács honvéd, fel tudja váltani nekem ezt az ötezrest?

- Persze, haver. - feleli a honvéd.

A hadnagy összeráncolja homlokát:

- A helyes megszólítás: hadnagy úr. Mondja még egyszer, fel tudja váltani az ötezresemet?

- Nem, hadnagy úr.

 

 

Két veterán 50 évvel a háború után találkozik:

- Te, emlékszel azokra a brómtablettákra, amit azért kaptunk, hogy ne legyünk olyan kanosak?

- Igen, miért?

- Mert nálam lassan hatni kezd...

 

 

Egy kiskatonának már csak egy hónap van hátra a leszerelésig. Levelet kap szerelmétől:

" Szervusz, drágám!

Van számodra, egy rossz és egy jó hírem.

Édesapádban megtaláltam az igazi férfit, múlt héten összeházasodtunk. Ez a rossz hír.

Jó hír meg, hogy: kitartás, kisfiam, az utolsó hónap már hamar eltelik.

Csókol az új mostoha anyukád"

 

 

katonai alaki kiképzés szünetében a szakaszvezető megkérdi:

- Fiúk, kinek van egy Symphoniája?

- Beethovennek - szól egy honvéd.

- Beethoven honvéd, hozzám! - parancsolja a kiképző.

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet, mint jelentkezőt kérdezget:

- Kisasszony, mi az Ön iskolai végzettsége?

- Pénzügyi és Számviteli Főiskola, plusz egy év külföldi tanulmányok, mindez jeles eredménnyel.

- Milyen gyakorlattal rendelkezik?

- Kettős és mérlegképes könyvelés, SAP, számítógépes ismeretek.

- Családi háttere?

- Hajadon, 24 éves.

- Tervei, elképzelése a jövőjét illetően?

- Az Önök vállalatánál szeretnék karriert építeni.

- Kisasszony, az elmondottak alapján eddig Önt találtam a legalkalmasabbnak a meghirdetett állás betöltésére.

Ekkor a HR-menedzser benyúl a fiókjába, s előhúz egy 105 D-s melltartót, majd átnyújtja a jelöltnek.

- Szíveskedjék ezt kitölteni, és az állás az Öné!

 

---

 

A vidéki tanyára becsenget a szomszéd tanyán lakó férfi. Egy kislány jön ajtót nyitni.

- Apádat keresem - mondja a szomszéd.

- Sajnos nincs itthon - mondja a lány - de szerintem én is tudok segíteni. Biztos a bikánkat akarja kölcsönkérni fedeztetésre, ugye? A miénk a legszebb bika a környéken, apám száz dollárt szokott kérni egy alkalomért.

De ha ezt drágállja, van egy fiatal bikánk is, azt apám ötven dollárért szokta kölcsönadni.

Vagy ha még ez is sok, akkor van egy öreg bikánk is. Azzal már nehezebb a dolog, ezért apám 25 dollárt szokott kérni.

- Nem, egyáltalán nem bikát akarok kölcsönkérni! A bátyád teherbe ejtette a lányomat!

- Hú, akkor tényleg jobb, ha megvárja apámat! Nem tudom, hogy a bátyámért hány dollárt szokott kérni.

 

---

 

Hadd meséljek el egy megható történetet, amely velem esett meg...

Néhány hónapja elindultam a bevásárlóközpontba venni pár apróságot. Sötét, hideg, esős este volt, a szél is erősen fújt. Mikor befejeztem a vásárlást és éppen indítottam volna az autót, észrevettem, hogy elvesztettem egy cetlit, amire fontos dolgokat írtam fel. Magamban káromkodva elindultam vissza az áruhazba. Ahogy keresgetem a nedves padlón a cetlimet, hirtelen halk sírásra figyeltem fel. A sírás egy szegényesen öltözött, 12 év körüli sráctól jött. Alacsony és nagyon sovány volt. A hideg ellenére kabát nélkül álldogált ott, mindössze egy kopott pulóver védte a jeges széltől. Különös módon, egy húszezres volt a kezében. Arra gondoltam, hogy biztos elvesztette a szüleit, így hát megkérdeztem tőle, mi a baj? Ezt a szomorú történetet hallottam tőle:

 

Egy nagy családból származik, három bátyja és négy nővére van. Az apja meghalt, amikor ő még csak 9 éves volt. Az anyja alacsony iskolai

végzettségű, így nem kap jó állást, hanem kénytelen két teljes munkaidős takarítói munkát vállalni, hogy eltartsa őket, ennek ellenére nyomorban él a nagy család. Az anyja valahogyan összespórolt 40 000 forintot, hogy az ünnepekre valami igazán szép ajándékot vegyen a gyerekeinek. Mivel az anyukának munkába kellett mennie, ezért kirakta a bevásárlóközpontban a fiút, hogy vegyen ajándékot a testvéreinek. Azonban, amikor bement az áruházba, egy nagyobb gyerek elvette tőle az egyik 20 000-es bankjegyet és elszaladt.

- Miért nem kiáltottál? - kérdeztem döbbenten.

- Kiáltoztam - mondta a fiú.

- És senki sem segített? - kérdeztem.

A fiú nem válaszolt, csak elkeseredetten rázta a fejét.

- Milyen hangosan kiáltottál? - kérdeztem.

A fiú erre hangosan azt kiáltotta:

- Segítség!

Körbenéztem, és azt láttam, hogy az emberek ügyet se vetnek ránk, mindenki ment a saját dolgára. Értitek? Senki se figyelt egy szerencsétlen 12 éves fiú segélykérésére!

 

Így aztán kitéptem a kezéből a másik húszezrest, kiszaladtam az autómhoz és eljöttem.

 

Kovács Béla APEH ellenőr

 

---

 

Egy srác bemászik az idős néni kertjébe a gyümölcsöt dézsmálni, mikor a néni megjelenik egy duplacsöves vadászpuskával:

- Gondolom, most meg fog engem erőszakolni, fiatalember.

- Dehogy, hová tetszik gondolni.

A néni felhúzza a kakast:

- Márpedig muszáj lesz!

 

---

 

Pistike iskolába indul. Az anyja utána szól:

- Pistike, a gallérod egyik oldalon kilóg a pulóveredből, a másikon meg nem. Igazítsd meg!

- Ugyan, anyu, ez most a legújabb divat a fiúk között a suliban.

Amikor este hazajön, az anyja látja, hogy a gallér még mindig féloldalas. Odamegy és megigazítja, így kommentálva:

- Jaj, fiam, ahányszor ránézek a gallérodra, úgy érzem, meg kell igazítanom.

Pistike kajánul vigyorogva megjegyzi:

- Ja, a suliban a lányok is így vannak vele..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nap vicce (megtörtént):

 

Egyik ismerősöm kiment egy hónapra Dublinba. Munkát keres már pár napja, de nem igazán talál.

 

*"Ádám üzenete:

*viszont van egy halvány reménysugár

*láttunk egy hirdetést hogy elveszett egy macska

...*a megtaláló 200 eurót kap

*egész délután azt a dögöt kerestük..."

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Te Joe, ismered a szex-rodeót?

- Még soha nem hallottam róla. Mesélj...

- Szóval: hátulról megleped az asszonyt, s amikor már kellôképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod: "Tudod, drágám, ez az a figura, amit a barátnôm is a legjobban szeret!"

- Na és?

- Na és ezután minimum nyolc másodpercig rajta kell maradni!

 

Mária Katalin nővér belépett a csend monostorába. A főpap közölte vele:

- Nővér, ez a csend monostora. Itt maradhatsz, ameddig csak akarsz, de nem beszélhetsz addig, ameddig azt nem mondom, hogy beszélj.

Mária Katalin 5 éve élt már a monostorban, amikor a főpap így szólt:

- Mária Katalin nővér, 5 éve vagy itt. Most szólhatsz két szót.

Mária Katalin így szólt:

- Kemény ágy.

- Sajnálattal hallom - mondta a főpap - De kerítünk neked egy jobb ágyart.

Újabb 5 év után Mária Katalint hivatta a főpap.

- Újabb két szót szólhatsz, Mária Katalin.

- Hideg étel - mondta Mária Katalin, és a főpap megnyugtatta, hogy az étel jobb lesz a jövőben.

Mária Katalin 15. évfordulója közeledett a monostorban. Eljött a nap, és a főpap megint az irodájába hívatta Mária Katalint.

- Két szót szólhatsz ma. - mondta a főpap.

- Most kilépek - mondta Mária Katalin nővér.

- Ez a legjobb, amit tehetsz - mondta a főpap - Mióta itt vagy, csak a kib*szott nyavalygásodat hallani!

 

Az angol gróf bemutatja a birtokát a francia ismerösének.

- Ez itt a golfpályám.

- És milyen gyakran használja?

- Egyszer kipróbáltam, de nagyon unalmasnak találtam.

Mennek tovább.

- Ez itt az istállóm.

- És gyakran lovagol?

- Egyszer kipróbáltam, de... dög unalom.

Mennek tovább, jön szembe egy fiatal srác.

- Ez itt a fiam.

- Gondolom, egy szem gyerek....

 

Hapsi pizzát rendel.

- Mennyi borravalót szokott kapni? - kérdi a futártól.

- Nem tudom, ez az első fuvarom. Egyetemista vagyok, csak besegítek a nyáron. - feleli a fiú - De a többiek azt mondták, maga elég fukar. Ha ötven centet kapok magától, már örülhetek.

A fickó bedühödik.

- Micsoda? Na, itt van öt dollár. Mondja meg nekik mennyit kapott! Egyébként mit tanul?

- Alkalmazott pszichológiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bate bá' írt egy jó kis Lego Construction Site végigjátszást. Nagyon jó visszaemlékezni, mikor én is Lego-ztam (ez inkább kedves, mint vicces kategória) :D

http://www.sarok.org/users/bateman/m_379816/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A baj, hogy lassan már nekem is csak visszaemlékezés :D Több, mint egy éve nem vettem már új legot és lassan hárommal vagyok lemaradva a Star Wars készletektől. Beleőszülök, mire beérem a lemaradásom... HA beérem valaha is... ha életemben lesz még lehetőségem legot venni :D:) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közvélemény-kutatás Németországban: "Ön szerint túl sok külföldi él itt?"

Az eredmény:

24% Igen.

11% Nem.

65% Götünü sik tir lan! (Nyald ki a s*ggem!)

 

Öreg hölgy bemegy a szex-shopba.

- TTT-tt-tte-sss-ék-k mm-mondani, ááá-áárulna-nak ittt v-vibrá-ttt-ort?

- Igen, természetesen.

- OO-Olyan nn-nagy ff-feketét i-is?

- Igen asszonyom.

- É-és o-olyat, a-amiben t-ttartós-e-e-elem van?

- Igen olyat is.

- Hh-hogyan k-kkell kik-kikapcsolni?

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levél

 

Feladó: Vezérigazgató

Címzettek: Területi Igazgatók

 

Kedves Kollégák!

Pénteken 17 órakor a Haley üstökös olyan közel halad el aFöldhöz, hogy szabad szemmel is látható lesz. Ez a rendkívüli látványosság csak 76 évente fordul elő, ezért kérem az Igazgatókat, hogy az alkalmazottakat vezényeljék ki a parkba, ahol egy kis előadást fogok tartani a jelenséggel kapcsolatban. Esős időben a jelenség nem látható, ekkor az alkalmazottak a vállalati büfében gyülekezzenek, ahol egy kis filmet vetítünk nekik az üstökösről.

 

Feladó: Területi Igazgató

Címzett: Főosztályvezetők

 

Kedves Kollégák!

A Vezérigazgató utasítására pénteken 17 órakor a Haley üstökös fog a park felett feltűnni az égen. Ha esne az eső, gyűjtsék össze a dolgozókat a büfében, ahol lefilmezik ezt a csodálatos jelenséget, amely csak 76 évente fordul elő.

 

Feladó: Főosztályvezető

Címzett: Osztályvezetők

 

A Vezérigazgató utasítására pénteken 17 órakor a csodálatos Haley üstökös megjelenik a büfében. Ha a parkban esne az eső, a Vezérigazgató új utasítást ad, ami csak 76 évente fordul elő.

 

Feladó: Osztályvezető

Címzett: Csoportvezetők

 

Pénteken 17 órakor a Vezérigazgató fog feltűnni a büfében a Haley üstökössel, ami csak 76 évente fordul elő. Ha esne az eső, a Vezérigazgató a parkba rendeli az üstököst.

 

Feladó: Csoportvezető

Címzett: Dolgozók

 

Ha pénteken 17 órakor esne az eső, a csodálatos, 76 éves Bill Halley és az üstökösök végigfuvarozza a Vezérigazgatót a parkon át a büfébe.

 

 

 

 

Az anyós nagy örömmel bontja ki az ajándékot, majd felháborodva mondja a vejének:

- Fiam ebben a csomagban vatta van!

- Igen mama, hát nem fülbevalót kért?

 

 

Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat.

Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt.

Mondtam, hogy öngyilkos leszek.

Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni...

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már nagyon a legalja :)

http://tv2.hu/aktiv/video/magyar-kamaszfiu...te-gaga-klipjet

http://www.counter-strike.hu/blog/crplareN...tivban_TV2_FAKE

 

Szerk: Az eredeti videókészítő is megemlékezi Laciról :)

http://aries-films.net/news-182.php

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.