Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Rosszul is nézett ki. Egy pillanat alatt lecsapott, aztán tombolt fél órán át, végül távozott. Mi meg ültünk havernál, iszogattuk a vodka narancsot és az ablakon át néztük, ahogy a vihar átrendezi a látképet ;)

Így aztán lehet nézni a vihart :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így aztán lehet nézni a vihart :P

Ja hangulatos volt :P Csak az nem, hogy egy órán át ültünk a tök sötétben, mert a leszakadó villanyvezetékek és kidőlő villanyoszlopok áramszünettel járnak (állítólag több lakótelepen még másnap sem volt áram). Tudjátok milyen nehéz vaksötétben bekeverni a vodkanarancsot? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem (viszont sejtem :P), de akkor esetleg tudod milyen pocsék érzés, hogy a majdnem sötétben semmit sem lehet csinálni rendesen ;) Villanyáram híján se gép, se 18 éves matekfüzet olvasása, jobb híján szegény macskáknak adtam enni, annyit még láttam :P Szerencsére csak kb. fél óráig volt sötétféleség, utána kiderült, és este sütött is a nap. Itt nem volt szakadás meg ilyenek, de azért a szél kicsapta az áramot többfelé is egy időre. Mindenesetre a zuhé elején kihúztam mindenkinék az elektromosságból tévét és társait. Aztán csak álltam kint a tető alatt és néztem, ahogy szakad az eső :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P Tudod, készülés a sulira, mert már azt sem tudom, hogy néz ki egy logaritmus függvény ;) Na jó, ennyit még tudok, de többet már nem nagyon :P Egyébként tök jó, én szerettem a matekot, mostanság jó móka délutánonként :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem (viszont sejtem :P), de akkor esetleg tudod milyen pocsék érzés, hogy a majdnem sötétben semmit sem lehet csinálni rendesen :P

Tudom, az utóbbi pár hétben piszok sok áramszünetünk volt. Egyrészt, a viharos idők rendre hazavágják a város áramszolgáltatását, de most, hogy nagyban folynak a városfelújítási munkálatok, hajlamos sötétségbe borulni a város egy-egy része, mert ezek a derék útfurkálók rendre elmetélik a földalatti villanykábeleket. Úgy egy hónapja a teljes főutca áram nélkül maradt egy délutánra (képzelem, milyen jó lehetett a boltoknak, bankoknak, postának), két hete meg a mi utcánk következett. Egy délutánra áramszünet, ráadásul felhős volt az ég is, így még olvasni sem tudtam, hogy elüssem az időt. Jobb híján lekaptam az egyik pisztoly-replikát a falról és a lézerével hülyítettem a macskákat :D Úgy fest, a macsekok jól szolgálnak áramszünet okán fellépő unaloműzőként is ;)

 

már azt sem tudom, hogy néz ki egy logaritmus függvény :P

Én sosem tudtam :D Az érettségin is számológépem fedőlapjáról lestem le. Szerencsére beépített puskám volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nincs áram az maga a pokol. Se gép, se a hűtő nem megy, ha pont mos a mosógép az is szívás, se olvasás, mert ugye mikor megy el az áram? Este. Csak ül az ember, halálra unka magát ,millió hasznos dolgot tudna csinálni, de mivel minden árammal megy csak bámul. Tavaly augusztus 20.-án volt itt áramszünet, 10 percenként hívtam a szolgáltatót, hogy mikor lesz már áram. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasáshoz gyertya gyerekek. :P Edison előtt szerintetek malmoztak az ujjukkal az emberek? :P

;)

Ahogy magamat ismerem, még felgyújtanám a könyvet vagy a házat :P

Tartalék áramfejlesztő gyerekek, ha meg dinamós biciklivel éritek is ezt el, az jó kis testedzés is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fáztak? ;) Épp te mondod ezt, amikor azt írtad: "Na, volt is népszaporulat rendesen." :P
Hát még szép, ezzel oldották meg mindkettőt, hogy enyhítsék sanyargatott helyzetüket :P Mást nem nagyon tudtak kezdeni magukkal, mint hajtogatták a lepedőt :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De édes macsek :D

Tudom, az utóbbi pár hétben piszok sok áramszünetünk volt.

Úgy fest, a macsekok jól szolgálnak áramszünet okán fellépő unaloműzőként is :D

Én sosem tudtam :D Az érettségin is számológépem fedőlapjáról lestem le. Szerencsére beépített puskám volt :D

Jaj, és sokáig megy még így? Remélhetőleg hamar befejezik, mert egyre rövidebbek a nappalok.

Szegények :D

Nekem sose volt puskám, én h*lye voltam és vagyok, szeretem fejből megcsinálni a vizsgákat :D Nem biztos, hogy hosszú életű lesz a fősulis pályafutásom ilyen mentalitással :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, és sokáig megy még így? Remélhetőleg hamar befejezik, mert egyre rövidebbek a nappalok.

A városfelújítás szerintem még 2100-ig eltart. Nálunk lassabban telik az idő, mint máshol, legalábbis, ha építésről van szó. Tíz évbe tellett, mire felhúzták a Mekdögleszt, fél évbe, mire helyrepofoztak (megjegyzem, jó sz*rul) néhány lépcsőfokot és lemárványozták a hegy végére kivezető utat (hál isten, márvány, jól csúszik, már húsz éve nem esett le senki arról a hegyről). Meg ilyenek. De szerencsére a mi lakótelepünket már elhagyták.

 

Nekem sose volt puskám, én h*lye voltam és vagyok, szeretem fejből megcsinálni a vizsgákat :D Nem biztos, hogy hosszú életű lesz a fősulis pályafutásom ilyen mentalitással ;)

Nekem egy egész fegyverraktáram volt általánostól a szakmai sulikig :D Azért szerettem őket megírni, mert egyrészt, perverz mód már akkor szerettem írni, másrészt, így mindig megtanultam az anyagot is. Meg jópofa volt hülyíteni a tanárokat :)

Az érettségin amúgy nem volt választásom - vizsgákon amúgy sosem puskáztam - a számológép kellett, és gyárilag bele volt ragasztva a műanyagba a képletes matrica. Leszedni nem lehetett (na nem is akartam), a fedőlapot meg eszem ágában sem volt letörni. A tanároknak meg nem kellett tudnia róla, jó szolgálatot tett az dolgozatoknál, érettségin. Aztán megörökölte a húgom és a jó kis számológépem tönkre ment :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj, Miss, én még egyszer sem puskáztam az egyetemen, mégis 5 egészes átlagom lett az utolsó félévben. :) És még tanulni sem tanulok sokat :P Szóval nem lehetetlen :D

Köszi, majd igyekszem :) Bár nekem azért ilyen eszem nincs :D

 

De szerencsére a mi lakótelepünket már elhagyták.

Meg jópofa volt hülyíteni a tanárokat ;)

A tanároknak meg nem kellett tudnia róla, jó szolgálatot tett az dolgozatoknál, érettségin. Aztán megörökölte a húgom és a jó kis számológépem tönkre ment :D

Ha viszont a fővezeték közelében babrálnak, még ott is lehet gond, mint írtad, de azért jó, hogy elhúztak onnan :)

Hehe, erről eszembe jutott, hogy 4. év végén a tanárbúcsúztatón minden tanárunk kis tasakban kapott tőlünk egy rakat puskát is :) Szerencsére olyan tanáraink voltak, akik ezt szintén viccesnek találták :D

Én telefonnal jártam hasonlóan, nálam két évig semmi baja nem volt, a tesóm meg gyorsan tönkrevágta a jó kis készüléket. A régi számológépem már sehol, most újat kell majd beszereznem, ha valaki tud ajánlani valami jó darabot, akkor ne kíméljen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy egész fegyverraktáram volt általánostól a szakmai sulikig :) Azért szerettem őket megírni, mert egyrészt, perverz mód már akkor szerettem írni, másrészt, így mindig megtanultam az anyagot is.
A nehezebb tárgyakból én is ezért írtam puskát. :) Biztonságérzetet adott, hogy már egyszer végigvettem, és így felelni vagy vizsgázni is sokkal könnyebb volt. Egyetlen egyszer használtam csak puskát vizsgán, számvitel szigorlaton, mert a "mit hová kell könyvelni" dolgokat egyáltalán meg sem akartam tanulni, mondván, erre az életben biztos nem lesz szükségem, mert kizárt, hogy én ilyesmivel foglalkozzam. Aztán az élet megtréfált, mert végül elemző lett belőlem, aki ha nem is könyvel, de azért van némi köze a számvitelhez. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj, Miss, én még egyszer sem puskáztam az egyetemen, mégis 5 egészes átlagom lett az utolsó félévben. ;) És még tanulni sem tanulok sokat :) Szóval nem lehetetlen :)

 

 

De te azért egy eminens diák vagy. Nyilván baromi jó agyad van, hogy ilyen gyorsan felfogod és alig tanulsz. De te azért nem az átlag vagy. Olyan mintha Einstein írna olyat hogy keveset kell tanulni. Hát neki biztos nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te azért egy eminens diák vagy. Nyilván baromi jó agyad van, hogy ilyen gyorsan felfogod és alig tanulsz. De te azért nem az átlag vagy. Olyan mintha Einstein írna olyat hogy keveset kell tanulni. Hát neki biztos nem.

Köszönöm, hogy Einsteinhez hasonlítasz ;):)

 

Csak arra utaltam, hogy puskázás nélkül is meg lehet csinálni az egyetemet, ha nem is ötösre, de elfogadhatóra bárkinek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de urak, ezt most olvastam egy hírben és a témába vág!

2010. augusztus 19., csütörtök 18:56 | Frissítve: 2 órája

Az adófizetők finanszírozhatják annak a 21 éves, dyslexiás brit fiatalembernek a szüzessége elvesztését, aki jövő hónapban Amszterdamba utazik ezért. A férfi emellett még nyaralhat is egyet abból az összegből, amit egy 2007-ben bevezetett szociális program finanszíroz. Nem is ő az egyetlen, aki az adófizetők pénzéből lányokat vehet, sztriptízklubot látogat, vagy egzotikus nyaralásra fizet be."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis Esti Mese :D

 

 

 

Élt egyszer egy uralkodó Arábiában, Akbar király. Ennek a királynak volt egy gyönyörű felesége.

Az udvarban Egy Ahmed nevű hivatalnoknak nagyon tetszett a királynő, ahosszú évek alatt,

amit a szolgálatában töltött, teljesen magával ragadta a vágy,

hogy a királynő gyönyörű melleit csókolgathassa.

Egyszer aztán elmondta ezt a titkos vágyát a király főtanácsadójának, Birbalnak.

Azt is hozzátette, hogy bármit megtenne, csak szájával a királyi keblekhez érhessen.

Birbal, - aki nagyon csalafinta ember volt - hosszas gondolkodás után azt mondta neki:

- Nézd, Ahmed! Nem kis dolog, amit kérsz, ámde én segítek rajtad.

Természetesen nem ingyen. Megigérem, ha fizetsz nekem 1000 aranyat, akkor

büntetlenül csókolgathatod a királynő melleit 4 órán keresztül!

Ahmed nagyon megörült ennek, meg is egyeztek,

hogy a művelet elvégzése után kifizeti Birbalnak az 1000 aranyat.

Birbal másnap egy speciális anyaggal kente be a királynő melltartóját,

ami erős viszketést okozott.

A király összehívta az orvosait - akiket Birbal persze jó előre kioktatott -,

hogy állapítsák meg a viszketés okát.

Az orvosok a vizsgálat után közölték a diagnózist és a gyógymódot:

- Ez egy nagyon veszélyes, gyors lefolyású betegség!

Egyetlen gyógymód van ellene, egyfajta emberi nyál.

Sajnos egész Arábiában csak egyetlen ember nyála alkalmas gyógyításra,

mégpedig egy Ahmed nevű alattvalóé!

A király gyorsan előkeríttette Ahmedet, és ráparancsolt, hogy nyálával

gyógyítsa meg a királynő kebleit.

Ahmed boldogan vette kezelésbe a kérdéses testrészeket, 4 órán keresztül nyalogatta,

szopogatta nagy bőszen, majd földöntúli boldogságban úszva távozott.

Másnap megjelent nála Birbal, és kérte a jogos fizetségét, ám Ahmed kijelentette,

hogy ő nem gondolta azt az 1000 aranyat komolyan, meg különben sincs annyi pénze.

Azonban nem számolt Birbal - aki, mint már említettük, igen okos ember volt - bosszújával.

Következő nap Birbal a viszketést okozó szert becsempészte Akbar király alsónadrágjába.

És Akbar király hamarosan Ahmedért küldetett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

" brit fiatalembernek a szüzessége elvesztését, "

 

Már kezdem azt hinni, hogy ezek az ánglusok önmagukat parodizálják!

Szerintem ez csak egy kamu hír. Olvastam már olyat is, hogy egy svéd korházban egy pasas magát varta össze, meg hogy egy kislány terhesen született...

Nem térek magamhoz még most se. Ezeknek tényleg ennyi felesleges pénzük van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.