Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Tál család
Én ismertem, nagyon ötletes szójáték. :roll:

 

Hát csak 1-2 van kirakva, mert a falak 90%át Star WArs poszterek fedik. :)

Én jobban szeretem ha inkább a megrendelőim teszik ki a rajzaimat. :)

Itt a legutóbbihttp://kepfeltoltes.hu/100317/P3060054_www...ltoltes.hu_.jpg

Na az se rossz, ha másoknál látod viszont a műveid. :D A mellékelt kép is kifejezetten jó lett. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ősember és a neje üldögél a tűz mellett. Megszólal az ősember:

- Asszony, gyere szeretkezni!

- Nem megyek - válaszol az asszony.

- Miért ?

- Csak.

Bunkósbot elő, és bang az asszony fejére.

- Na, most már jössz ?

- Nem.

- Miért nem?

- Mert fáj a fejem.

 

:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Te, anyjuk, elromlott a tévé? A gyerek azt mondja, hogy luk van a képernyőn!

- Semmi baj, csak a gyerek a Csillagok háborúját nézi!

 

Házibuliban odamegy a fiú a magányos lányhoz:

- Szia! Veled senki sem táncol?!

- Nem...

- Akkor feltennéd a virslit főni?

 

Öreg bácsi megy a kivilágítatlan kerékpáron. Megállítja a rendőr, és így szól:

-Bátyám, ha nem ég a lámpa a biciklin, akkor tolni kell !

Mire az öreg: - Már kipróbáltam, akkor se ég!

 

- Mi az: kirándulás a billentyűzeten?

- ???

- Klaviatúra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod, hogy nem ismered? :)
De jó, hogy ez is fenn van a neten! :D Apám egyik kedvenc kabaréja volt, szalagos magnóról kb. ezerszer hallottam, és talán még nagyjából most is el tudnám mondani fejből. :D

A másik ilyen családi kedvenc a Hófehérke és a hét elgyöröt törpe c. jelent volt, csak az többszereplős. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, a nosztalgiának biztos van benne szerepe. :D Egyébként meg az tudja a poénokat igazán értékelni, aki élt abban az időben, amikor a megformált figurák-típusok, no meg a helyzet, hogy ilyen nehéz volt telefonálni, még léteztek. Bár szerintem Kern hangváltásai önmagukban is jók. :)

 

A nosztalgiához még annyit, hogy a barátnőm 12 éves fia a múltkor rákérdezett, hogy mi is az a távirat, és amikor elmondtuk neki, elég érdekesen mosolygott. :D Mondjuk tényleg, az e-mail-ek és mobiltelefonok világában a távirat intézménye kissé viccesnek tűnik. :) Nem is tudom, létezik-e még ilyen szolgáltatás a postán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk tényleg, az e-mail-ek és mobiltelefonok világában a távirat intézménye kissé viccesnek tűnik. :) Nem is tudom, létezik-e még ilyen szolgáltatás a postán.
Van. Egyrészt nem mindenkinek van e-mailje, mobilja, másrészt az üdvözlések és a gyászhírek miatt is még életképes a távirat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, a nosztalgiának biztos van benne szerepe. :) Egyébként meg az tudja a poénokat igazán értékelni, aki élt abban az időben, amikor a megformált figurák-típusok, no meg a helyzet, hogy ilyen nehéz volt telefonálni, még léteztek. Bár szerintem Kern hangváltásai önmagukban is jók. :)

 

A nosztalgiához még annyit, hogy a barátnőm 12 éves fia a múltkor rákérdezett, hogy mi is az a távirat, és amikor elmondtuk neki, elég érdekesen mosolygott. :D Mondjuk tényleg, az e-mail-ek és mobiltelefonok világában a távirat intézménye kissé viccesnek tűnik. :) Nem is tudom, létezik-e még ilyen szolgáltatás a postán.

Naná hogy nosztalgikus :D Donát, te meg ne kényeskedj itt nekem :)

Anno mikor még kabinetre jártam, ott mindig a Keravillt keresték telefonon :) Szóval vannak élmények bőven. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk tényleg, az e-mail-ek és mobiltelefonok világában a távirat intézménye kissé viccesnek tűnik. :)

Szerintem a mostani 30-as korosztály él meg ebből a fejlődési szempontból a legtöbbet. Még emlékszem, milyen volt, amikor csak a postáról lehetett telefonálni, létezett az említett távirat ezerrel, valódi üvegben lehetett literes Pepsit kapni, fejenként és naponta csak 1 kg banánt venni, mindenki Trabanttal, Ladával vagy Daciával járt, és most meg mobilom van, házimozim, internetem, mp3-at hallgatok a telefonomon (a kazettás magnó után) és ki tudja, mi lesz még pár éven belül. Mindezt úgy, hogy még fiatal is vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mostani 30-as korosztály él meg ebből a fejlődési szempontból a legtöbbet. Még emlékszem, milyen volt, amikor csak a postáról lehetett telefonálni, létezett az említett távirat ezerrel, valódi üvegben lehetett literes Pepsit kapni, fejenként és naponta csak 1 kg banánt venni, mindenki Trabanttal, Ladával vagy Daciával járt, és most meg mobilom van, házimozim, internetem, mp3-at hallgatok a telefonomon (a kazettás magnó után) és ki tudja, mi lesz még pár éven belül. Mindezt úgy, hogy még fiatal is vagyok :)
Én már a 40-es korosztályhoz tartozom, de nagyon hasonlóak az érzéseim. :lol: A világ sokat változott 20-30 év alatt, és szerintem fog is, és még gyorsabban. Elég csak a gyerekeimet látni, ahogy már most sokkal magabiztosabbak a technika világában, mint én voltam lényegesen idősebb koromban, vagy pl. lazán telefonálgatnak már a kicsik is, míg én fóbiásan nem mertem felvenni otthon a telefont sokáig, amikor végre hozzánk is bekötötték (kb. 15 éves voltam), és utána az első munkahelyemen is ez volt az első nagy próbatétel: felhívni idegen embereket... Náluk ez nem probléma. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a "modern" korosztályba tartozom, de utálok telefonálni. A mobilt meg egyenesen unfair-nek érzem néha: milyen jogon zavarom meg azt, aki elfelejtette kikapcsolni, vagy egy fontos hívást vár? (Csak, mert magamból indulok ki)

Ami meg még nem magamból kiindulás: ha valakiről tudom, hogy épp autót vezet, azt nem hívom fel, hacsak nem NAGYON sürgős.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szeretek telefonálni, de ettől persze szoktam. Egyszerűen zavar, hogy hallom a hangját, de nincs ott az arca. Vagy ne halljam a hangját sem, inkább csak olvassam, amit ír, vagy halljam és lássam is.
Dettó!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már túltettem ezen magam, mert muszáj volt. De ma sem csevegek a barátaimmal telefonon. :cool: Egy kártyafeltöltés hónapokig elég, mert a mobilt arra használom, amire szerintem eredetileg kitalálták: hogy szükség esetén sürgősen el lehessen érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.