Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?

- Semmi, csak a mókusnak jobb a sajtója.

 

 

Kérdés: Tavaly Barátnő 1.0 - mat Feleség 1.0 - ra fejlesztettem és az új program váratlanul elindította a "gyerek process"-t , amelynek rendkívül nagy a tár - és erőforrásigénye. A termékismertetőben nem esik szó erről a jelenségről. Ráadásul a Feleség 1.0 minden más programba is beinstallálja saját magát és már a rendszerindításkor betöltődik . A különböző programok, úgymint Éjszakai-póker 10.3 és Sörivászat2.5 azóta nem futnak, indításukkor a rendszer összeomlik. Úgy tűnik nem is tudom kiirtani rendszeremből a Feleség 1.0 - t . Gondolkoztam a Barátnő 1.0 - ra való visszatérésen, de az UNINSTALL nem működik. Tudnának segíteni?

 

Válasz: Kedves felhasználó, ez nagyon általános probléma. Sokan fejlesztik Barátnő 1.0- jukat Feleség 1.0 - ra, gondolván , hogy ez pusztán szórakoztató segédprogram (nem tökéletes fordítás - a szerk.) Ellenben a Feleség 1.0 operációs rendszer, így arra terveztek, hogy mindent ő futtasson . Ne is próbálkozzon az installálásával! A Feleség 1.0 későbbi eltávolítása a rendelkezésre álló erőforrások sérülésével járhat. Néhányan megpróbálták installálni a Barátnő 2.0 - t ill. a Feleség 2.0 - t, de több problémával találkoztak, mint az eredeti rendszerben. Mások megpróbálták a Barátnő 1.0- t futtatni a háttérben, a Feleség 1.0 működésével egyidőben. Sajnos a feleség 1.0 érzékeli a Barátnő 1.0 - t és ez összeütközést okoz , amely a rendszer összeomlásához vezethet. A legegyszerűbb módja a problémák elkerülésének, ha egyik verzióját sem installálja a Feleség szoftvernek, csak a Barátnőt használja. A Barátnő 1.0, > 2.0, 3.0 stb. tökéletesen kompatibilisek egymással és együtt is futtathatók.

 

- Hogyan lehet vízzel fényt csinálni?

- Meg kell pucolni az ablakot!!!

 

 

- Mi az kicsi, zöld és ugrál a fán?

- Éretlen mókus.

 

Hogy bizonyítja be:

a fizikus, hogy minden páratlan szám prím?

- 1, 3, 5, 7 páratlan és prím, 9 mérési hiba, 11, 13 páratlan és prím, általánosítunk...

A matematikus?

- 1, 3, 5 páratlan és prím, innen teljes indukcióval...

A BTK-s?

- 1 páratlan és prím, 2 páratlan és prím...

 

 

A B-52-es bombázók találati pontossága nagyon jó. 30-40.000 láb magasságból mindig eltalálja a földet.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy bizonyítja be:

a fizikus, hogy minden páratlan szám prím?

- 1, 3, 5, 7 páratlan és prím, 9 mérési hiba, 11, 13 páratlan és prím, általánosítunk...

A matematikus?

- 1, 3, 5 páratlan és prím, innen teljes indukcióval...

A BTK-s?

- 1 páratlan és prím, 2 páratlan és prím...

 

Ezzel csak az a gond, hogy az 1 nem prím szám...

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon ott van. Már az első kiadást is másfél-két órába telt összerakni, és csak simán, hagyományos módon. Ezt megcsinálni a második kiadású Lego Falconnal nem lehetett egyszerű munka. Sok türelmük lehetett:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahkéremszépen!

Ez a gyerek félelmetes :) Azt kell, hogy mondjam egy jelenség a hazai humoréletben. Tegnap este volt szerencsém véletlenűl az ATV-n leragadni. Megérte. Éppen a Humorfesztivál ment és pont ez a srác lépett fel. Totál kész voltam mire befejezte. :D Tessék nyugodt körülmények közt végignézni a műsorát....és biztos vagyok benne a "bevizelés" nem marad el. Hatalmas :D

 

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt annyira imádom.

Mikor ment a tv-ben sírva röhőgős volt. Még a kazettát is rongyá néztem.

 

"Az én kutyám gyere is, szerelmes vagyok de kibe."

 

Még a Tompikás is nagyon jó.

"Szappan bele megy a csipi a szemébe, rálép elcsúszik, rózsaszín."

 

Ez egy nagyon jó Vastyúk is talál szeget volt. Talán a legjobb.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A medve koma jól bepiált és úgy tántorog hazafelé mire a nyuszika jól összeveri.

Másnap összeül a közgyűlés hogy kiderítsék mi történt.

Medve koma elkezd sztorizni: "Én csak egy alak körvonalaira emléxem az egészből és annak az alaknak két hosszú szarvféleség volt a fején.", mire megszólal a nyuszika: "Na, csiga! Szorul a hurok!"

 

A rendőrök az első helikopteres őrjáratukon vannak és az egyik megkérdi a másiktól: - - Te, mire jó az a propeller ami a fejünk fölött van?

- Szerintem az a légkondi.

- Miből gondolod?

- Abból hogy a pilóta azóta izzad mióta nem forog.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.