Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A magyar melós.Vigyázat nagyon káromkodós ,de aki szereti ezt a fajta humort, az könnyesre fogja magát röhögni.Tulajdonképpen egy szerepjáték amit a színészek rögtönöznek.

 

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi mi?Érdekes, hogy valakinek bejön valakinek nem. Én akárhányszor megnézem majd bepisilek tőle, főleg a végén.

Nem vagyok trágár ember, de nekem bejön ez a fajta humor... Bár főleg az elején néhol kicsit erőltetett, de összeségében hatalmas. Amikor a csávó mögé áll, és elkezdi mondani neki hogy mekkora b*zi na akkor szakadt el a cérna. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok trágár ember, de nekem bejön ez a fajta humor... Bár főleg az elején néhol kicsit erőltetett, de összeségében hatalmas. Amikor a csávó mögé áll, és elkezdi mondani neki hogy mekkora b*zi na akkor szakadt el a cérna. :lol:

 

A segédekkel is úgy beszélnek mint a kutyákkal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rühelem a káromkodós videókat, de be kell valjam a végén szakadtam én is :lol: De amolyan Deja vu-m is volt mert fater mindezt egyszemélyben eljátszotta amikor szerelte a Ladánkat anno és Ivánt elküldte a retkes......... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ott van a két fölött, hogy Click to wiew...... :)

Utána már csak nagyítóval katt :P

A fórum működését ismerem, inkább az angol tudással van a baj. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi a lényeg, hogy Joker bizonygatja Batmannek, hogy valami gáz lehet a hangjával, ezért torzítja el mindig, amikor beszél. Erre Batman begurul, és addig cukkolja őt Smile-fej, hogy az eredeti hangján beszél, csakhogy bebizonyítsa, hogy normális a hangja. Ebből Joker meg rájön, hogy Batman = Bruce Wayne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.