Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ha a mozit nézzük, akkor egyik sem a legjobb, mert Zuglóban érdemes leszállni (az több km-rel kevesebb vonatjegy, de mondjuk Kispestről is be lehet metrózni átszállással), onnan van közel a mozi, de Ody majd eldönti, hogyan jön ki neki jobban ;) Én csak vázolom a lehetőségeket :D
Akkor tényleg Zugló a legjobb megoldás, árban is biztos. :) Nem ismerem a vonatmegállókat, ezért ez eszembe sem jutott...

 

Nekem jó a Katica, főleg mert nem tudok közelebb másik hasonlóan jó és normális helyet. :) Hiába vagyok pesti, az Arénában még csak egyszer voltam, az a környék nekünk már eléggé kiesik, vásárlás szempontjából mindenképp, és jó mozi is van közelebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak ránéztem most a térképre, és azért nem a szomszédban van. A Hungária körút - Thököly út kereszteződésénél van az állomás, és onnan két villamosmegálló még csak a Népstadion, vagy 3 buszmegálló a Keleti.

Ennyi mondjuk lehet gyalogolni is, de lehet hogy metrózni egyszerűbb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak ránéztem most a térképre, és azért nem a szomszédban van. A Hungária körút - Thököly út kereszteződésénél van az állomás, és onnan két villamosmegálló még csak a Népstadion, vagy 3 buszmegálló a Keleti.

Ennyi mondjuk lehet gyalogolni is, de lehet hogy metrózni egyszerűbb lenne.

Akkor marad a metró egy jeggyel, Kispesttől. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most úgy írtad, mintha Ody nem ezt írta volna :)

Kicsit hülyén fogalmaztam :)

 

Akkor tényleg Zugló a legjobb megoldás, árban is biztos. ;) Nem ismerem a vonatmegállókat, ezért ez eszembe sem jutott...

Nekem sem jutott sokszor eszembe a Nyugatin kívül a többi régebben, de mostanában szoktam a többire is gondolni.

Ahogy nézem, Zuglóból 1-es villamossal pár megálló, utána meg a stadiontól gyalog nem sok. Gyalog összesen kb. 25 perc lehet tekintve, hogy nekem kb. 25 perc gyalog Zuglóból a Keleti, itt csak az irány kicsit más, azért saccolom térkép alapján ugyanannyinak a távot. Mindenesetre a piros metró vonaltól is kell még legalább 10 percet gyalogolni, akár a Keleti, akár a Stadionok megállótól nézzük.

Ody, ne feledd el, hogy Kispest után még a Deákon át kell majd szállni a piros vonalra az Örs vezér tér felé :D Ezt az időbe majd be kell számolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek villamos, amikor metróval el lehet jutni a Lehet térig ;) Az átszálláshoz se kell új jegyet válltani.

Amúgy ez a Katicai kiruccanás tőlem attól függ, hogy mennyire leszek éhes :) Kaját külön nem akarok vásárolni, elég kiadás az utazás meg a mozijegy :S

 

Roppant egyszerü.Mert nem az a metró megy Lehel térre, ami a Keletinél megáll.Semmi értelme elmetrózni a Deákig majd vissza.Gyorsabb ha egy megálló a metróval majd 4 a villamossal, főleg, hogy a Combinok percenként járnak.

 

MissKarrde: Jobban jártok ha Kispesten szálltok le.A metró - mégha 2 is - gyorsabb és egyszerübb mint bármi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Roppant egyszerü.Mert nem az a metró megy Lehel térre, ami a Keletinél megáll.Semmi értelme elmetrózni a Deákig majd vissza.Gyorsabb ha egy megálló a metróval majd 4 a villamossal, főleg, hogy a Combinok percenként járnak.
Miért ne lenne értelme? Míg valaki a Nyugatitól elgyalogol a Katicáig, "én" addig már a metrózással a második bambimat fogom inni a Katicában ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne lenne értelme? Míg valaki a Nyugatitól elgyalogol a Katicáig, "én" addig már a metrózással a második bambimat fogom inni a Katicában :D
Osztom Oldie véleményét. :) Főleg télen jobb a metrót várni kétszer meleg helyen, mint villamosmegállóban ácsorogni, bár a Combino tényleg gyakran jár.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem gondoltam volna, hogy vasárnap 12:30-as időpont ilyen népszerű lesz...Elég sokan vagyunk már a teremben. Be fog telni hamarosan..

Úgy látszik más vidékiek is csak akkor érnek rá. Számukra is az az időpont felel meg, hogy aztán ne késő este utazzanak haza :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Jobban jártok ha Kispesten szálltok le.A metró - mégha 2 is - gyorsabb és egyszerübb mint bármi.

Lehet, hogy én a Déliből jövök, akkor meg egyértelműen piros metró :) Még kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem velem jössz? :)

Még nem tudom, mi lesz pontosan. Van rá esély, hogy szombaton Pesten alszok, de ez még nem biztos. Amint kiderül, hogyan alakul, írok mindenképpen, és akkor veled megyek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, gratula, jó sok :D

Nem lehetne inkább 1-2 hónappal később? Február nekem nagyon necces, pedig nagyon mennék Pécsre, mert sose jártam ott :o:)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, gratula, jó sok :)

Nem lehetne inkább 1-2 hónappal később? Február nekem nagyon necces, pedig nagyon mennék Pécsre, mert sose jártam ott :):hehe:

Én is mennék de 11000 Ft lesz jövőre a vonatjegy Pécsre. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is eléggé nehéz lenne innen, de sajnos szeretném látni a várost is egyszer az életben. Remélhetőleg Krande addigra kiismerné a helyet, és tudna keresni egy jó olcsó szállást egy éjszakára :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is eléggé nehéz lenne innen, de sajnos szeretném látni a várost is egyszer az életben. Remélhetőleg Krande addigra kiismerné a helyet, és tudna keresni egy jó olcsó szállást egy éjszakára :hehe:
Nincs az az Isten, hogy 11 ezret kiadjak vonatjegyre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.