Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Persze, utána is jó. Szállás: hát, van egy kósza fotelágy meg egy kanapé amin három ember elfér, ha kihúzzuk. Viszont amennyi bútorféle van, szivaccsal sem férnénk el többen. Az utazást szerintem "car-pool" módszerrel a legnormálisabb, holnap/utána teszteljük apcival az utat. Orki, Kudar: nálatok lenne szállás? :hehe:

Persze, utána is jó elvileg, sőt, lehet hogy a tavaszi lomtalanítás után még kis hely is lesz. Apropó, kell valakinek néhány igazi retrós fotel? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, hol fogsz lakni, albérletben?

És teljesen igaz, Pécsett talizni csak ott alvással érdemes, mert még autóval is eltart 3 órát az út (bár én még legutóljára a régi 6-os úton jártam arra évekkel ezelőtt, lehet, hogy most már gyorsabb valamivel).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, most már 100%, hogy a fórumtali előtti szombaton megyek fel Pestre barátnőmhöz csavarogni, szóval vasárnap reggel a Déliből indulok a mozihoz. Viszont a tali után jöhetünk együtt haza :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, most már 100%, hogy a fórumtali előtti szombaton megyek fel Pestre barátnőmhöz csavarogni, szóval vasárnap reggel a Déliből indulok a mozihoz. Viszont a tali után jöhetünk együtt haza :D
Szuper. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is oda-vissza egy Pécsi út 10000+ Ft lenne, szóval ha csak nem lesz addigra kocsim (nem lesz), akkor ilyen találkákat én is kihagyok, amikor csak a Pesti út egy 7-8000-et elvisz buszozással, BKV-zással, meg ha még veszek is mondjuk kaját vagy piát. Pécsre 20-at kéne félretenném :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami borzalom komolyan.De legalább minőség lenne.Rohadó kocsikban, iszonyú lassan haladva, késve még van pofájuk ennyit elkérni.Röhej.
Cegléd és Pest között nagyon jó a közlekedés. Ezzel nincs bajom. De akkor is drága na. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Veszprém és Pest között sem rossz (félóránként járnak a nagy böhöm dögök... Egyedül az ülések gázak, de az a hosszú lábaim miatt :( ), viszonylag pontosak, sőt, olykor még előbb is érnek be, amit csak díjazni tudok. Tényleg csak az ár a gebasz, mert ez csak akkor nem lenne sok, ha dögös félpucér csajok szolgálnának fel ingyen piát az út alatt, és még le is... takarítanák a szemüvegem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is oda-vissza egy Pécsi út 10000+ Ft lenne, szóval ha csak nem lesz addigra kocsim (nem lesz), akkor ilyen találkákat én is kihagyok, amikor csak a Pesti út egy 7-8000-et elvisz buszozással, BKV-zással, meg ha még veszek is mondjuk kaját vagy piát. Pécsre 20-at kéne félretenném :(

Akkor legegyszerűbb a videó konferencia, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor legegyszerűbb a videó konferencia, nem?
Nem, a legegyszerűbb a fórumba irogatni. :D;) A gondolatok remekül átjönnek így is, csak egymás arcát nem látjuk.

Persze egy személyes talit semmi nem tud pótolni, ezért is jó, hogy vannak talik időnként. :( Igazán kár, hogy aki távolabb lakik Pesttől, annak ez komoly anyagi megterhelést jelent, ezért nem jönnek néhányan annyiszor, ahányszor szeretnének. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kis türelmetlen vagy. :D
Hát ja. Nagyon úgy néz ki várok még a monitor+BR olvasóval egy ideig. Nyáron átalakítjuk kicsit a felső szintet és addig spórolok egy BR lejátszó + nagy TV v. kivetítőre. :D

 

Na de addig is megnézném, milyen lehet BD-n a sorozat :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nyáron lesz az átalakítás, akkor neked jó tavasszal is a tali és a próba :P

De egyébként én is kíváncsi vagyok, milyen lehet, megértem, hogy mennél már :( De szerintem maradjunk annyiban, hogy max. 2 részt nézünk meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ja. Nagyon úgy néz ki várok még a monitor+BR olvasóval egy ideig. Nyáron átalakítjuk kicsit a felső szintet és addig spórolok egy BR lejátszó + nagy TV v. kivetítőre. :P

 

Na de addig is megnézném, milyen lehet BD-n a sorozat :(

Hátha lökést ad a vásárláshoz a tapasztalat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.