Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Így belegondolva, hogy honnan-hova jutottunk félelmetes. Az egyszerü ismerkedő fórumtaliktól, a lassan barátságig fokozódó ottalvós bulikig. Én ettől tök boldog vagyok.

Nekem is tetszik, hogy eddig jutottunk, szerintem többen is így vagyunk ezzel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így belegondolva, hogy honnan-hova jutottunk félelmetes. Az egyszerü ismerkedő fórumtaliktól, a lassan barátságig fokozódó ottalvós bulikig. Én ettől tök boldog vagyok.
Nagyszerű dolog ez, az biztos. :D És nem hiszen, hogy gyakran előfordulna internetes fórumtársaságoknál, szóval még ritka különleges is. :D Vigyázni is kell rá, hogy megmaradjon.

 

 

Pildinél, júliusban.
Még némi szervezést és egyeztetést igényel a dolog, de igen, én is szeretnék egy talit tartani július közepén. :D Ha már minden biztos lesz, beírom majd a részleteket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Örülök, hogy jól sikerült a fórumtali, jó volt megnézni a képeket.

Remélem, a következőn ott tudok lenni. :lol:

SimonZ, ezt a legjobbkor írtad, mert mindjárt jönnek a nálam tartandó tali részletei. Én is remélem, hogy el tudsz majd jönni. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor végre eldőlt?

 

Örömmel jelentem be, hogy sikerült egyeztetni itthon, így minden akadály elhárult a nálam tartandó fórumtali elől, ahová szeretettel várlak benneteket a macskákkal és a nyulakkal együtt. :lol:

Az időpont: július 17. szombat

Helyszín: Budapest, Pestszentlőrinc

Találkozás: Kőbánya-Kispest metró végállomás MÁV-állomás felöli végén 11-12 óra körül. Létszámtól függően majd közösen átgondoljuk, hogy legyen az odaút és a bevásárlás.

Evés: ebédre majd kitalálok valami finom, ámde egyszerű meleg ételt, amivel előre készülök, de ha valaki szeretne, itt is lehet rendelni pizzát (Don Pepe). És ha a sors is úgy akarja, akkor vacsorára megint süthetünk szalonnát. :lol: Ha meg nem, akkor legfeljebb már megint melegszendvics lesz. :P No meg saláta is biztosan. :P

Ásványvízzel és némi üdítővel készülök, de az italokat alapvetően rátok bíznám.

 

Még egy dolgot szeretnék kérni. Mi az előző hétvégén elutazunk vidékre, és én csak a tali előtti péntek este fogok hazajönni , így jó lenne, ha július 10. előtt tudnátok jelezni, ki szeretne és tudna eljönni, hogy mindent véglegesíthessünk még az elutazásom előtt.

 

Röviden ennyit, a részletekről pedig még majd beszélünk. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mikor ott van Pildi hozzászólásában, és a hol is nagyjából :) Szerintem Kőbánya-Kispest MÁV-állomás lesz a talihely, és onnan megyünk így vagy úgy. Tavaly pl. Pildi addig kijött értünk autóval, de egyébként busszal is könnyen megközelíthető onnan a házuk, ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mikor ott van Pildi hozzászólásában, és a hol is nagyjából :D Szerintem Kőbánya-Kispest MÁV-állomás lesz a talihely, és onnan megyünk így vagy úgy. Tavaly pl. Pildi addig kijött értünk autóval, de egyébként busszal is könnyen megközelíthető onnan a házuk, ha jól tudom.
Valahogy így. :D Az autó ismét alku tárgya lesz a tesómmal, mivel a miénk nem lesz itthon, de majd megoldjuk valahogy, hogy kényelmesen mindenki eljusson hozzám, aki jön.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.