Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Tekintve, hogy már többször végighallgattam/olvastam az elmúlt években, hogy mi a bajod a talikkal, így már elvesztettem a türelmem az újabb hallatán, ismét jött a szokásos BKV-gond duma, költségek, stb. holott erről sokszor szó sincs, naná, hogy nem mosolygok hozzá.
Naccságos, kötözködős hárpiáságnak úgy tűnik, hogy szelektív memóriavesztése van, mert mintha anno saját maga is panaszkodott volna, hogy jobb lenne központibb helyen tartani a talikat a vaskos utazási költségek miatt. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évekkel ezelőtt a másik fórumon volt ilyen, mert ott aztán tényleg horribilis összegre jött volna ki az utazás + még az étterem is, mert nem olcsó helyeket javasoltak a pénzesebb egyének.

Viszont azóta eltelt pár év, változott a társaság, az itteniekkel bőven sokkal jobban érzem magam a talikon, többet is hajlandó vagyok/lennék áldozni arra, hogy találkozzak velük, csak éppen nincs is szükség rá, mert a nagy többség hasonlóan áll a talikhoz, mint én :)

Te meg azóta is ugyanazon lovagolsz, ha talikról van szó, pedig hát itt aztán mindent megtesznek azért (időben, fáradtságban és költségben is), hogy jó legyen egy-egy tali.

 

A tesód meg egy katasztrófa, ha még annyira sem képes, hogy lakáskulcs legyen nála. Most marhára személyeskedni fogok, de tőle nem is várnék többet, eddig visz neki ;)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy neked jobban megy azóta mint nekem, bár azért nem hinném, hogy le kéne szólni a másikat, mert neki bezony sokba kerül az utazás. Bár tőled ilyeneket elvárni az utóbbi időben túl nagy elvárás lenne, mint a mellékelt "ábra" is bizonyítja. De ne feled, aki egyszer fent, az máskor lent. ;) De megnyugodhatsz én nem fogom a fejedre olvasni, hogy akkor milyen csóró leszel. Isten mentsen, hogy olyanná váljak mint te.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért az a megjegyzés a hirdetőtáblákkal jócskán megállta ezt az alapot.

Az én voltam, ne Ody-n verd le :D:) Hülye kérdésre/kérésre csak hülye választ lehet adni. Mert úgy csináltál, mintha az elmúlt öt évben egy nyilvános találkozó sem lett volna, és még azokat is titkoltuk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én voltam, ne Ody-n verd le :D :D Hülye kérdésre/kérésre csak hülye választ lehet adni. Mert úgy csináltál, mintha az elmúlt öt évben egy nyilvános találkozó sem lett volna, és még azokat is titkoltuk. :)
Tudom, hogy te voltál, nyugi. :P:D

Nem csináltam úgy, bár az utóbbi egy évben nem sok nyilvánosra emlékszem, de mindegy :D

Csak múltkor írt ez a Darth gyerek és naív módon azt hittem, hogy akadnak még páran, akiket érdekelne egy fórumtalálkozó csak bátortalanok. :D És ezzel kihívtam magam ellen a "bosszúhadjáratot". ;)

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

bár az utóbbi egy évben nem sok nyilvánosra emlékszem, de mindegy ;)

Tavaly év elején és közepén is volt egy, ott volt az Avataros is, idén év elején is volt már egy. Ez négy másfél évre lebontva. Nem nyilvános találkozó ugyanennyi volt ugyanebben az intervallumban. Szerintem ez jó arány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly év elején és közepén is volt egy, ott volt az Avataros is, idén év elején is volt már egy. Ez négy másfél évre lebontva. Nem nyilvános találkozó ugyanennyi volt ugyanebben az intervallumban. Szerintem ez jó arány.
Az Avataros, vagy más mozis illetve klubos ( bár ez témájában még belefér) kihúzhatjuk. Direktben csak valami vendéglátóipari létesítményben összeröffenésre céloztam. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És igen, tartsd fenn a tévedésed, meg hagyj fel a belelovalásoddal az ostoba feltételezéseidbe, mert felnőtt ember szerintem ennél intelligensebb.
Te oktatsz ki milyen a felnőtt intelligens ember viselkedése? :D Pont Te? :) Röhög a vakbelem haver. Én legalább fenntartom a lehetőséget, hogy tévedek néha napján, vagy esetleg nincs igazam, ellenben veled, aki ezt képtelen belátni magáról, ha esetleg úgy adódik. Szóval szerintem hanyagoljuk a témát, és jó lenne ha nem húzná fel jobban, mert eléggé tele van a hócipőm úgy is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közeledik a jövő szombat, 17-e, de még jobban az eheti szombat, amikor is egy hétre elmegyek, így jó lenne lassan véglegesíteni a tali részleteit. :lol:

 

Az eddigi résztvevők (remélhetőleg senkinek nem jött közbe azóta semmi, de egy visszajelzést szeretnék kérni péntekig):

Ody, Frenkie, MissKarrde, Darth Krande, Bomarr, SimonZ, orki, Adrienn, Donát – remélem, nem hagytam ki senkit. Vagyis 9 fő. :D

 

A hozzánk eljutáshoz a következőket javaslom, hasonlóan a tavalyi megoldáshoz: a társaság egyik felével talizunk 11-kor, elmegyünk vásárolni az Intersparba, amit még kell, majd haza, a társaság második felével pedig talizunk 12-kor, de akkor már vásárlás nélkül mennénk egyből hozzánk. Viszont a vásárlási megbízásokat szívesen teljesítjük nekik is, ha lesz ilyen. Azonban sajnos valakinek a második körből busszal kellene jönnie, nincs mit tenni.

Én rátok bízom, hogy legyen a megosztás.

 

A terv továbbra is az, hogy lesz ebéd (húsos és spenótos lasagna-t sütök + lesz saláta hozzá), délutánra szívesen veszünk bármilyen sütit, és este szalonnázunk (vagy alternatívaként sült alma és sajt) a kertben. :) Úgy láttam a hosszú távú előrejelzésben, hogy jó idő lesz (talán túl jó is), reméljük, hogy így is marad. :D

 

Aztán ha valakinek közbejön valami, írjon, mert jövő hét péntek éjszaka már el tudom olvasni, hogy lett-e időközben bármi változás - de annak örülnék, ha nem lenne. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megyek én is. Szívesen vállalom a buszozást, de ahhoz szerintem nem kell megvárnom a 12-öt. fél 12 körülre odamegyek a házhoz, akkor már ott lesztek.

 

Pildi: Viszont akkor priviben légyszi írd meg a címet és hogy hányas busszal kell menni és hány megállót. Tudom tavaly busszal jöttem haza tőletek, de már nem tudom hányas busz volt.

 

Karrde: Finom volt a süti, jöhet most is.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megyek én is. Szívesen vállalom a buszozást, de ahhoz szerintem nem kell megvárnom a 12-öt. fél 12 körülre odamegyek a házhoz, akkor már ott lesztek.

 

Pildi: Viszont akkor priviben légyszi írd meg a címet és hogy hányas busszal kell menni és hány megállót. Tudom tavaly busszal jöttem haza tőletek, de már nem tudom hányas busz volt.

Nekünk is kérlek! Mi is délre tervezünk odaérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövök :)

És ha a társaságnak jó, akkor a múltkori kakaós sütit most is megsütöm. Vagy kitalálok mást :)

Nagyszerű. :D Az a süti nagyon finom volt, tökéletes lesz. :D

 

 

Esetleg nem lehetne reggel menni? :) Én ugyanis pénteken pesten alszok a tesóméknál, így már másnap reggel kimehetnék hozzád, esetleges segítségnyújtás céljából. :)
Ha van kedved segíteni, szívesen látlak 9 után. :) Majd priviben megbeszéljük, hogy jutsz el ide.

 

 

Megyek én is. Szívesen vállalom a buszozást, de ahhoz szerintem nem kell megvárnom a 12-öt. fél 12 körülre odamegyek a házhoz, akkor már ott lesztek.

 

Pildi: Viszont akkor priviben légyszi írd meg a címet és hogy hányas busszal kell menni és hány megállót. Tudom tavaly busszal jöttem haza tőletek, de már nem tudom hányas busz volt.

Frenkie, rendben. :)

 

 

Nekünk is kérlek! Mi is délre tervezünk odaérni.
Nem akarnátok inkább autózni? :) Jöhetnétek 12-re a Kőbánya-Kispest metróvégállomásra, és onnan elhoználak autóval. Mégis csak kényelmesebb lenne. :) De a címet elküldöm, a biztonság kedvéért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű. :) Az a süti nagyon finom volt, tökéletes lesz. :)

 

 

Ha van kedved segíteni, szívesen látlak 9 után. :) Majd priviben megbeszéljük, hogy jutsz el ide.

 

 

Frenkie, rendben. :D

 

 

Nem akarnátok inkább autózni? :) Jöhetnétek 12-re a Kőbánya-Kispest metróvégállomásra, és onnan elhoználak autóval. Mégis csak kényelmesebb lenne. :) De a címet elküldöm, a biztonság kedvéért.

 

Én sajna nem tok menni. Majd legközelebb!!!!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz. Azért is írtam Ugraumnak is, amit. :)

Válalkozó szellemű vagyok meg túlbuzgó. Meg hát.... nem is tudom :) Meg hülye ötlet is volt most így átgondolva :D Lehet hogy ezt hanyagolnom kéne amég jobban meg nem ismerem a fórumot :D

Szerkesztve: - Ugraum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.