Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jövő hétvégén úgy látszik remek időnk lesz. 37 fokkal és derült idővel. :)

Ez remek?? Hőség lesz :P

 

Én meg akkor kapok idegbajt (részben, másrészt, kiugrok a bőrömből), ha bekerül a novellám a Preyer Hugó győztesei közé, mert akkor jövő héten nekem is (újra) Pestre kell mennem.

Drukkolás megy ezerrel duplán is, és akkor tudnál jönni Te is :):D

 

De ha fel kell mennem, akkor én ünnepelni fogok :P

Szerintem tudunk hozzá asszisztálni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nem kéne annak lennie ha az ember nem baltázta volna el.
Jaj. :) Eddig hideg volt, akkor az volt a baj. Engem egyébként marhára nem izgat. Én biztos jól érzem magam, csak ne essen. Ennyi kérés ha lehetne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj. :D Eddig hideg volt, akkor az volt a baj. Engem egyébként marhára nem izgat. Én biztos jól érzem magam, csak ne essen. Ennyi kérés ha lehetne.

 

 

Azért nem izgat mert gondolom légkondis munkahelyen dolgozol, és a lakás ahol laksz nem melegszik fel durván. Persze az eső sem jó de nehogymár a 37 fok jó legyen. A 28 ok, de 35 felett már durva. És nekem észnél kell lennem a munkában üvegtetejü betonfalú munkahelyen, legalább 40 fokban. Hát kösz nem örülök neki. Itthon meg vár az átforrósodott panel ahol pihennem kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tényleg akkora meleg lesz, akkor azzal is csak módjával, mert a melegben duplán megviseli az embert. :D

 

 

Ahogy most néztem tényleg meleg lesz. De attól lehet még inni. Engem legalábbis sosem érdekelt az időjárás ha buli volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az a helyzet, hogy irdatlan jó árban van holnaptól a Sparban. Gondoltam veszek egy tálcát, és elviszek olyan 10-et.
Ok. Persze nagyobb részt bort fogok inni szerintem, de ez még nem biztos. :psycho: Ebben a melegben nincs jobb a jéghideg sörnél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vonatom 11:42-re ér be, szóval elvileg nekem is a második menet lenne a jó. Sajnos a korábbi 10:42-re van fent, és ha nem muszáj, akkor nem jönnék fel ennyivel korábban :o

A fehérbort köszi szépen előre is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, nagyjából el is rendeztétek ezt a turnusos dolgot. :) Akkor 11:30-ra megyek először, és akit ott találok, azt elhozom. :D

 

Akkor nekem a bevásárlólistára írd föl legyél oly nagyon kedves, hogy füstöletlen / füstölnivaló trappista sajt, meg sütni való alma :o Kenyérből mennyi fogyott múltkor?
Mindenképpen veszek sajtot és almát. :D Nem emlékszem, mennyi kenyér fogyott, de veszek 2 kg-t. Az csak elég lesz.

 

 

Hát ha fönt leszek ( :D ), és Pildi is beenged, akkor előfordulhat :D 7:3 az esélye :o De ha fel kell mennem, akkor én ünnepelni fogok :D
Beengedlek én, csak gyere. :D

 

 

Én reggel 8-9 körül mennék, mert a tesómék lelépnek a Mátrába. Nem akarok fél napot kóborolni Pesten. :)
Jaj. :D Na de úgysem terveztem sokáig heverészni, mivel vendégeket várok. :P:)

 

 

Én meg odamegyek fél dél és dél között. Addig már az első turnus ott lesz és be tudnak engedni. Sört viszek.
Szerintem valaki biztos lesz itthon, bármikor is érsz ide. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.