Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Arrafelé van a szakmai gyakorlatom szombaton, de inkébb sietnék haza, mert 20-án keződik a vizsgaidőszak és azon a héten 3 is lesz, inkább arra tanulnék.

A január vagy a február szerintem jobb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretnék már Odyval és frenkivel sörözgetni és Dzséjtre is kíváncsi vagyok. Na meg Oldie KARizmatikus poháremelő képességére is kíváncsi vagyok már, valamint Phobos szinus görbés járására 5 sör után. Remélem egyszer én is eljutok egy ilyen talira :clap2::peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretnék már Odyval és frenkivel sörözgetni és Dzséjtre is kíváncsi vagyok. Na meg Oldie KARizmatikus poháremelő képességére is kíváncsi vagyok már, valamint Phobos szinus görbés járására 5 sör után. Remélem egyszer én is eljutok egy ilyen talira :clap2::peace:

Csak rajtad múlik. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretnék már Odyval és frenkivel sörözgetni és Dzséjtre is kíváncsi vagyok. Na meg Oldie KARizmatikus poháremelő képességére is kíváncsi vagyok már, valamint Phobos szinus görbés járására 5 sör után. Remélem egyszer én is eljutok egy ilyen talira :clap2::peace:

 

Februárban gyere el. Nem semmi látvány ahogy Oldie-t 8 sör és 4 unicum után kihúzzák a kocsmából. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Februárban gyere el. Nem semmi látvány ahogy Oldie-t 8 sör és 4 unicum után kihúzzák a kocsmából. :D :D

Uh, ne is mond. Mit meg nem szenvedett az az IFA mellyel éppen ki akartak onnan húzni. :P Olvadt az aszfalt rendesen a gumijai alatt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd úgy nézzük, hogy neked is jó legyen. :)

Oké :) Január vége is jó, mert addig a vizsgáknak vége, és az első sulis hétvége a február 11-i hétvége.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két ünnep közt leszek (jelen állás szerint) Bp -n. Lesz akkor valami program? Dec 30 Csodák Palotája, arra ki jön?

Csoportos program nem lesz. Legközelebb fórumtali a Katicában, február végén.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Egyelőre még nem tudok róla biztosan nyilatkozni, de tekintve, hogy feb. 11-én nekem kezdés és kéthetente van suli, 99%, hogy akkor okításon leszek. De attól még lehet ekkor, ha a többségnek úgy a jó, max. megyek a következőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre még nem tudok róla biztosan nyilatkozni, de tekintve, hogy feb. 11-én nekem kezdés és kéthetente van suli, 99%, hogy akkor okításon leszek. De attól még lehet ekkor, ha a többségnek úgy a jó, max. megyek a következőre.

Ez egy javaslat. :) Lehet olyat találni ami mindenkinek jó. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem márciusban már nem lesz sok szabadidőm, így erre a kérdésre még nem tudok válaszolni. Ha jövő héten SMS-t kapok, vagy a következő két hétben kiderül, hogy hülyébb vagyok, mint gondoltam, akkor ugyan leöngyilkolom magam, de ott leszek. :D:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.