Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ő meg a Halloween-t ünnepli... Nos melyik a jobb?

Aha, jobb otthon lenni. Hallottam már fórumtalis beszámolókat és a legvadabb képzeleteimet is felülmúlták.

Plusz tudod ki kell fel hajnali 8 órakor? Rendes ember minimum 12 órakor kel fel.

Nekem mindkettő amcsi majmolásnak tűnik.

 

Osztom Ody véleményét. Phobos direkte elriasztott tőlünk. No majd lesz neki nemulass. Olyan, de olyan képek fognak készülni róla amikor még csak fél szemmel is ránézz egy pohárra......! :P:D:):D

És persze ezeket majd becsempésszük a sulijába. Minden folyosón, minden üzenőfalon ott fog virítani az "átszellemült" képe. :D Úgy hallottam ugyanis, hogy szeretne kitűnni a többiek közül. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Haloween-t ünneplem (mondjuk Mina is "ünnepli" azt a napot), hanem akkor van valakinek a születésnapja.

Nos Oldie írásából pedig kilátszik, hogy ti sem vagytok angyalok, tehát jogos a félelme. (meghát amúgy se szeret emberek közé menni. Inkább otthon guvaszt és könyvet olvas, minthogy elmenjen bulizni.)

Amúgy nem szinezek semmit, mert az asszony mindig kikérdez egyből ahogy hazajövök és ha valami rosszat mondok, akkor nem enged sehova. :) Bár ahogy olvasom Oldie-éknál is az asszony hordja a nadrágot. :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tény és való, hogy szoknyát én még nem láttam a páromon, de alapjában véve tartom azt a látszatot, hogy a döntések az én elmémből születnek. :D

Ja, hogy te azt a látszatot akarod kelteni? Akkor rossz hírem van, nem megy, látszatja sincs :)

 

Nos Oldie írásából pedig kilátszik, hogy ti sem vagytok angyalok, tehát jogos a félelme.

Dehogy nem vagyunk mi angyalok. Arkangyalok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, jobb otthon lenni. Hallottam már fórumtalis beszámolókat és a legvadabb képzeleteimet is felülmúlták.

Plusz tudod ki kell fel hajnali 8 órakor? Rendes ember minimum 12 órakor kel fel.

Pedig jó kis hangulatos talikat rendezünk :)

Akkor én rendetlen vagyok, mert a klub miatt legkésőbb 7-kor fel kell kelnem, de majd megtudod, ha melós ember leszel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megyek talira, de klubnapra nem (minden centet meg kell becsülnöm). Majd a vége felé beesek, gondolom szokásosan 2 felé lesz víge (+ a szokásos késés).

Akár van szokásos késés, akár nincs, kettő előtt mindig vége, inkább fél kettő után-körül. De várunk kettőig Rád, ha akkor érsz oda, vagy tovább, ha eltérítenek útközben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos Oldie írásából pedig kilátszik, hogy ti sem vagytok angyalok, tehát jogos a félelme. (meghát amúgy se szeret emberek közé menni. Inkább otthon guvaszt és könyvet olvas, minthogy elmenjen bulizni.)

Amúgy nem szinezek semmit, mert az asszony mindig kikérdez egyből ahogy hazajövök és ha valami rosszat mondok, akkor nem enged sehova. :) Bár ahogy olvasom Oldie-éknál is az asszony hordja a nadrágot. :D

Volt, amikor én is inkább itthon szerettem ülni, de azt a kort már kb. 15 éve kinőttem, nálam inkább az volt a baj, hogy nem volt kivel menni :D De azért tényleg kell a kimozdulás :D

Eh... pedig kell egy kis egyéni szabadság, bele is halnék anélkül az életbe :D Hát ...izé... szeretem én hordani, mert különben nem lenne rajtam semmi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tény és való, hogy szoknyát én még nem láttam a páromon, de alapjában véve tartom azt a látszatot, hogy a döntések az én elmémből születnek. :)

Még a látszatot se nagyon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár van szokásos késés, akár nincs, kettő előtt mindig vége, inkább fél kettő után-körül. De várunk kettőig Rád, ha akkor érsz oda, vagy tovább, ha eltérítenek útközben :)

Akkor megpróbálok odaérni egyre, aztán akkor nem kell senkinek várnia, max nekem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tényleg jó volt, jól elbeszélgettünk :) És még a klubnap is egész jól sikerült.

Pildi és lokatelli mondta előre, hogy nem tud sokáig maradni, aztán szerintem Pildi is tovább maradt, mint tervezte, lokatelli meg aztán a maradékkal együtt jött el, kb. 5 óra körül :) Nem a Katicába mentünk, még előtte mondtam Pildinek, hogy nem feltétlenül kéne oda menni, főleg, hogy jött Panni is, meg az unokaöccse is, aztán jobb volt szerintem hanyagolni a füstös hideg kocsmát :P Maradt a bowling-terem, bár a szokásos helyünkön ültek, így aztán hátrébb összetoltunk két asztalt. Dzséjt és haverja jött, Pildi a gyerekekkel, mi, lokatelli, Phobos, Atlas :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le is mag fel is :) Holnap mindenki lebukik, vannak fotók :):P

Jah, beállított fotók :P Szegény Phobos, utána majd nem győz magyarázkodni, hogy ő csak ült ott, és a többiek "bepalizták" :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, jó volt a tali. Most értem haza, mert mennem kellett még vásárolgatni.

Oldie képei csalókásak, a poharak előttem a lokatellié és Dzséjt-é és maga a kép beállított. :)

 

kolmilan: Tabák Kata a szinkronrendező, a Mafilm-eseknél van a szinkron. Tamarával beszéltem, ő nem tudja hol tartanak a részekben, mert össze-vissza mennek. És ő úgy tudja a fordítást Tóth Tamás végzi most is.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, jó volt a tali. Most értem haza, mert mennem kellett még vásárolgatni.

Oldie képei csalókásak, a poharak előttem a lokatellié és Dzséjt-é és maga a kép beállított. :)

Hehe, jó vicc. :P Ennek többen tanúsítjuk az ellenkezőjét. :P Eredetileg nem akartam ilyen nyilvánvalóan....khm...kifejezni magam, de....khm....alig bírtunk téged visszatartani a rendelésektől. :):P Csak hát elég otrombán leállítottál minket. :P :P :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó tényleg elismerem, hogy nem kellett volna az öregnéni botjával megverni titeket, akik csak jóhiszeműen jelezték felém, hogy talán nem kellene a jubileumi 10. féldecit kikérni, mert nem tudok hazamenni. :):P

Meg hát itt kérek elnézést tőled is Oldie, hogy ezekután a 4 literes sörödet eloroztam tőled és egyhúzásra megittam. De hát valljuk be őszintén akkor te sem vetted észre, hisz az asztal alatt számoltad a csillagokat. :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.